Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Druhé jméno Apokalypsy – Klaudia Gawlas!

Související
X

Akce

Novinky

Fotky

Ostatní párty série

Další premiérové jméno Apokalypsy s pořadovým číslem 35.!

Druhé jméno Apokalypsy – Klaudia Gawlas!

Po brazilském projektu UnderDogz, za kterým stojí Lukas & Malke, Vám s radostí prozradíme další premiérové jméno Apokalypsy s pořadovým číslem 35. Klaudia Gawlas!
Tato německá DJka se za poslední roky vyšvihla mezi nejsledovanější evropské DJe a to především díky svému citu pro hudbu a skvěle zvládnutou techniku mixování, ve které nezapře svůj německý smysl pro preciznost. Po vystoupeních na zásadních akcích jako je Nature One a Mayday se dostala do hledáčku mnoha příznivců energického techna, a proto není divu, že její sety na portálu Soundcloud trhají rekordy poslechovosti.

Zároveň informujeme, že vstupenky za 499 Kč mizí závratnou rychlostí a upozorňujeme, že již brzy po vyprodání dojde ke zdražení vstupenek.
Apokalypsa nabídne také VIP DELUXE vstupenky za 2499,–, jejichž držitelé budou mít k dispozici vlastní vchod na všechna pódia, taktéž se budou moci do pavilónu opakovaně vrátit po jeho opuštění a především budou moci využívat GRATIS konzumaci alko i nealko nápojů od začátku až do konce akce. Více výhod o VIP DELUXE vstupenkách zveřejníme již brzy.


Vstupenky

Ticketportal: http://www.ticketportal.cz/…e_search.asp?…
Ticketpro: http://www.ticketpro.cz/…ypsa-35.html
Autor:
Golpe


Züčastní se

Mirka Trávničková
Mirka Trávničková
Elisa Houskova
Elisa Houskova
Peťulka
Peťulka
(CZ/Eilonwy
(CZ/Eilonwy


Komentáře