Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

TOMORROWLAND 2012: Magie bez hranic

Související
X

Akce

Novinky

Ostatní párty série

V minulém článku jsme rozebrali ceny a djs - nyní se podíváme na Tomorrowland podrobněji

V minulém článku jsme rozebrali ceny a djs – nyní se podíváme na Tomorrowland podrobněji

„Boom" – Prodej vstupenek na Tomorrowland začne 7. dubna. Organizátoři, ID & T, slíbili, že všechno bude ještě krásnější, pohádkovější a pestrejší na „De Schorre v Boom" v letošním roce. S top DJs na nejkrásnějších stageích, slavnými kuchaři na zemi, pohádkovými dekoracemi a 180.000 okouzlených návštěvníků, Tomorrowland je nejatraktivnější a nejpopulárnější festival na světe.

.
.

Celkový zážitek
Přípravy na osmý Tomorrowland festival začaly před několika měsíci. Jako obvykle se návštěvníci ponoří do magického světa exotické fantazie. Celé tři dny se budou oddávat a hýčkat v naší režii. Pohádková dekorace, gigantický taneční prostor, slavní kuchaři, útulné chill-out zóny, čerstvé koktejly, velkolepé atrakce, vodu předcházející miniaturní mosty, ohromující ohňostroj a nejlepší světové stage-e a nejlepší DJs společně zajistí očarující zážitek, který je bezkonkurenční­.V tomto roce organizátoři plánují jít ještě o krok dál a investovat ještě více do dekorací, služeb, celkového dojmu, konečné úpravy a bezpečnosti. Všechno od hlavní stage až po ubrousky, bude podrobněji upravené a každý detail bude navržen tak, aby se návštěvník pohyboval ve „fantázii". Všechno úsilí bude věnované náčrtu, návrhu a konečnému vybudovaní, aby se z „De Schorre" stal surrealistický festival, kde 180,000 mladých lidí může zažít nejlepší letní víkendový festival.

Víc YouTube shlédnutí jako slavnostní zahájení olympijských her

Víc Facebook fanoušků jako Cirque Du Soleil (http://cs.wikipedia.org/…ue_du_Soleil)

V minulém roce Tomorrowland prřivítal návštěvníky přesně z 50 zemí a byl vyprodaný za čtyři dny. Oficiální „after movie" se stalo globálním „humbukem" na YouTube. V období pěti měsíců bylo potom „aftermovie" zhlédnuté víc jak 19 miliónkrát. Okolo 1.5 miliónu Brazilců a 1,5 miliónů Španělů, stejně jako 700,000 Mexičanů, 600,000 Švédů, 500.000 Kanaďanů, 400.000 Australanů a 300.000 Irů. Video bylo sledované mnohem vícekrát jak otevírací ceremoniál olympijských her a dokonce vícekrát jak svatební polibek prince Williama a Kate Middleton na balkóně Buckinghamského paláce.

Spolu s tímto úspěchem Facebook stránka taky zažila exponenciální růst. Stránka má už okolo 750.000 členů a nadále roste o několik tisíc nových fanoušků denně. To znamená, že Tomorrowland má ještě více fanoušků jak Cirque De Soleil a nechává každý jiný festival na světě daleko za sebou. V důsledku toho byly v posledních několika měsících organizátoři zahlcení žádostmi o vstupenky z celého světa. Například bylo více jak 25.000 žádostí od zahraničních cestovních kanceláří. Nejšílenější návrhy byly přijaty od těch, kteří chtěli objednat vstupenky předem. Organizátoři ID & T odmítli všechny požadavky, aby mohli dát všem návštěvníkům reálnou šanci v nejvyšší možné míře zakoupení vstupenek.

Včera jsme představili cenu vstupenek – prodej bude on-line. Nákup započne v sobotu 7. dubna a začne prodej pro Belgii a pro zbytek světa. Od 1. března budou k dispozici cestovní balíčky (travelpackages).

Tomorrowland letadlem z celé Evropy
Vzhledem k vysoké poptávce ze zahraničí bylo vytvořené jedinečné partnerství s Brussels Airlines. Dne 26. července budou návštěvníci Tomorrowlandu přepravováni z 11 evropských měst do Bruselu z Barcelony, Madridu, Říma, Milána, Ženevy, Londýna, Berlína, Stokholmu, Kodaně, Lisabonu a Porta.

Jedná se o unikátní partnerství, které nebylo pro event nikdy předtím realizované. Návštěvníci se odbaví na Tomorrowland přepážce ve svoji domovině a budou doprovázeni vlastními hosteskami. Po příletu budou připravené autobusy přepravit návštěvníky rovnou do hotelu nebo DreamVille kempu. Po festivale budou přepravení zpět na letiště v Bruselu. Pořadatel Tomorrowlandu Manu Beers: „Pro nás a Brussels Airlines jsou služby a bezpečnost prvořadé. Takže to vypadalo jako dobrá myšlenka. Jako třešničku na dortě, budeme schopní poskytnout už v letadle Tomorrowland atmosféru. Toto partnerství nám umožňuje začít oslavy, zatím co letadlo je stále ještě ve vzduchu. “

Doposud zveřejněná jména
Od 1.ledna 2012 je jedno jméno zveřejněno každý den. Na programu jsou už umělci David Guetta, Carl Cox, Avicii a Skrillex a Fatboy Slim, Calvin Harris a John Digweed a spousta dalších

Otvárací doba:
Pátek 27.júla 2012 14.00 – 01.00
Sobota 28. júla 2012 12.00 – 01.00
Neděle 29. júla 2012 11.00–00.00

DreamVille je otevřená od čtvrtka 26.7 do pondělí 30. 07. 2012
Příchod ve čtvrtek od 11.00 do 23.00 hodin. Otvírací párty začíná ve 14.00. Můžete se také přidat v pátek od 9.00 do 21.00 hod a v sobotu od 9.00 do 12.00. Odchod je v pondělí 30.7 do 15:00.

Všechny podrobnosti o vstupenkách a vydání vstupenek, registrací a pod. budou publikované na www.tomorrowland.be dne 1. 02. 2012

Něco o TOMORROWLAND

Tomorrowland je belgický taneční festival, který trvá 3 dny a představí se na něm největší hvězdy taneční scény jako např. Avicii, Swedish House Mafia, Thomas Gold, Kaskade atd. Tato událost se koná v krásném a útulném městečku Boom, které se nachází blízko přímořského města Antverp.

Jako festival je poměrně mladý. Vznikl v roce 2005 Belgickou organizátorskou agenturou ID&T, která v dnešní době patří k vůbec k nejprofesio­nálnější agentuře, která pořádá a vytváří ty největší taneční akce na světě. ( Jako např. Sensation White, MYSTERYLAND, BLACK a pod. ) Za posledních 7 let existence se z Tomorrowlandu stala vůbec největší a nejpopulárnější hudební událost taneční hudby na světě, kterou doposud navštívilo více jak půl milionu návštěvníků z celého světa.

Co se hudební složky týče, tak Tomorrowland poskytuje spoustu tanečních stylů. Od trance, house, techna, drum n´bass, DubStep, nebo kapel z 90 let po hardstyle, psytrance, minimal, atd. Na tomto festivalu si skutečně každý musí přijít na své. O hudební show se stará vždy více jak 300ta těch nejpopulárnější hudebních producentů. Jako například : Avicii (Tim Berg), David Guetta, Tiesto, Swedish House Mafia, Martin Solveig, Laidback Luke, Chuckie, Dimitri Vegas & Like Mike, Faithless Soundsystem, Carl Cox, Paul van Dyk, Fedde le Grand, Sander van Dorn, Markus Schulz, Above & Beyond, Steve Aoki, Hardwell, Brennan Heart, Headhunterz, Wildstylez atd.

Takže rychle objednat lupeny (od 7.4.2012 v prodeji) a již teď se těšit na léto 2012, protože ten kdo zavítá do belgického městečka Boom, zažije pořádnou kalbu!!! 

Autor:
(CZ/Eilonwy


Züčastní seKomentáře