Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Novinky ze světa Imagination Festival

Související

Novinky !!!!


.

Oficiální promo set k Main Eventu!

Namixovali jsme pro vás speciální set, který obsahuje skladby všech djů, kteří vystoupí na Main Eventu 16. Března v Praze! Doufáme, že se Vám set bude líbit a přiblíží Vás opět o trochu blíže k Main Eventu!

Již jen necelé dva týdny zbývají do vypuknutí první části festivalu! DJ Hanzall si pro Vás připravil oficiální promo set pro Imagination Festival: Main Event. Promo set pro Therapy Sessions, která se uskuteční 20. Dubna bude k dispozici do několika týdnů.

Oficiální promo set k dispozici k poslechnutí a stáhní na soundcloudovém kanálu Imagination Festivalu:

_____________­________________________­________________________­_______________

Imagination Festival představuje oficiální trailer!

Je nám obrovskou ctí představit Vám oficiální trailer Imagination Festivalu. Doufáme, že Vám zpříjemní poslední dny, které zbývají do začátku festivalu. Máte se opravdu na co těšit!

Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň, kterou k nám poslední měsíce chováte. Nesmírně si jí vážíme. To Vy, návštěvníci budujete tvář festivalu a umožňujete nám jeho realizaci. Vaše ohlasy můžete posílat na naši oficiální facebookovou stránku.

Oficiální Trailer:

_____________­________________________­________________________­_______________

Máte facebook a chcete vyhrát vstupenky na festival?

Pokud byste chtěli soutěžit o volné vstupy na Imagination Festival, spustili jsme pro vás na oficiálních fb stránkách Imagination Festivalu soutěž. Pro všechny fanoušky kteří nemají facebook, budou brzy i další soutěže na partnerských portálech. Více uvnitř novinky.

Pro všechny, kteří mají zájem soutěžit a podpořit festival, jsou zde jednotné podmínky soutěže. Průběžně budeme losovat ty z Vás, kteří splní daná kritéria:

  1. Staňte se fanouškem naší oficiální FB Stránky, odkaz zde: www.facebook.com/…tionfestival
  2. Vložte si jako profilovou fotku flyer Imagination Festivalu. Ke stažení zde: http://postimage.org/…e/gviy90btx/ a zde: http://www.2i.cz/6bafd0fa29
  3. Pozvěte všechny své přátele na centrální událost: https://www.facebook.com/…38209060660/
  4. Hlasujte Zúčastním se soutěže v Otázkách „Chcete vyhrát volné vstupy na Imagination Festival?“ na oficiální FB stránce v levém panelu. Odkaz zde: https://www.facebook.com/…26949339643/?…

Pro ty, kdo splní tyto čtyry body máme připravenou soutěž celkem o 5+5 vstupů (každý výherce 1+1) na Main Event & Therapy Sessions! Výherce zveřejníme ve statusu na oficiální FB stránce a pokuď má uživatel nastaveno možnost zaslání zprávy, tak i zprávou.

Brzy odkryjeme další soutěže na partnerských stránkách!


.

_____________­________________________­________________________­_______________

Therapy Sessions DJ Contest

DJs, pozor! / DJs, pay attention! Imagination Festival ve spolupráci se SETY.CZ připravili soutěž pro vás. / Imagination Festival in cooperation with SETY.CZ prepared a contest for you. Ve hře je slot v lineupu pražské Therapy Sessions, která se odehraje 20.4.2012 v ga­rážích Kongresového centra Praha. / At stake is a slot in the lineup of Therapy Sessions Prague. You need therapy!!!

DJ’s, pozor! Imagination Festival ve spolupráci se SETY.CZ připravili soutěž pro vás. Ve hře je slot v lineupu pražské Therapy Sessions, která se odehraje 20.4.2012 v ga­rážích Kongresového centra Praha. Zahrajte si po boku zahraničních jmen jako The Panacea, Dub Elements, Lowroller, D-Tox a Peter Kurten! Boj se zlomenými a tvrdými beaty začíná, přejeme vám přesné ruce a pevné nervy. Detaily k soutěži naleznete v tiskovce. You need therapy!!!

Pravidla pro DJs
Obecné:
Contest je určen pro DJs z České republiky i ze zahraničí (doprava hrazena pouze na území ČR)
Set musí být aktuální a namíchaný v roce 2012
Styl – drumandbass, zejména jeho tvrdší podžánry – neurofunk, techstep, darkstep, a to z důvodu, aby vystoupení výherce poté zapadlo do konceptu celé noci
Uzávěrka pro zasílání setů je 14.3. 2012

Technická pravidla:
Formát MP3
Maximální délka 30 minut
Maximální kvalita 256kbps
Maximální velikost 60MB
Minimálně 6 tracků
Tracklist
Biografie dje
Povolená technika – gramofony, cd playery, Serato, Final Scratch (Time code vinyl nebo CD), případně za použití controleru (Nezasílejte prosím sety vytvořené čistě pomocí softwaru v počítači).

Postup:
1. Dej nahrávat tvůj soutěžní set
2. Objeví se formulář, ve kterém vyplň všechna pole
3. Vyčkej, až se set nahraje, poté teprve půjde formulář odeslat
4. Pokud máš problém, napiš nám na info@sety.cz
Odkaz s linkem pro upload setu: http://mp3.sety.cz/…contest.html

Pravidla hlasování
Každý může hlasovat maximálně 3× proto si svoje hlasy dobře promyslete
Ke každému setu můžete dát pouze jeden hlas
Pokud budou zjištěny podvodné hlasy (proxy servery apod.) hlasy budou bez milosti vymazány, set bude vyřazen z kontestu
Konec hlasování je 7.4.2012


.

_____________­________________________­________________________­_______________

Předprodej v Growshopu!

Pro všechny kdo si chtějí koupit vstupenky za levnější cenu bez manipulačního poplatku na oficiálních předprodejních místech, jsme uvolnili limitovaný počet vstupenek do prodejny Growshop v Praze! K dostání jsou od 21. února vstupenky na Main event a Therapy Sessions za bezkonkurenčních 399 a 299 Kč v pražské prodejně Growshopu (Bořivojova 89 130 00 Praha 3 Žižkov).

Vstupenky zde můžete sehnat nejlevněji jak to jde! Po vyprodání limitované edice vstupenek bude na návštěvníky growshopu čekat ještě limitovaná edice s cenou vstupenek 449 Kč v případě Main Eventu, 349 Kč v případě Therapy Sessions.

Adresu growshopu najdete zde.

Autor:
(CZ/Eilonwy


Züčastní seKomentáře