Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Bash Beats - Steen B-day

Související

Po odmlce jsou v Praze zpět Bash Beats!

Bash Beats – Steen B-day

Po několika měsících se příznivci kvalitního techna z Prahy a z ostatních krajů naší země mohou těšit na další díl hudebně našlápnutého dílu BASH BEATS!!!!

Tentokráte při příležitosti oslavy narozenin Dj STEENa a BAXIKa, kteří mají na tuto akci připraven speciální repertoár, jenž Vás nenechá v poklidu sedět. Kromě těchto dvou budou v obvyklém rozmaru i Dj GOLPE, legendu českého hardtechna, dále Dj The KEEPER, nepochybně jednoho z nejvíce technicky nadaného člověka ve střední Evropě. Těšte se na LIVEACT vystoupeni od DESTROYERA, který ukáže proč v současnosti vydává jedno album za druhým a umisťuje se na předních pozicích prodejniho portálu beatport. Dje CZSCREAMa také netřeba představovat, jeho kvality jsou stejně tak dlouhá léta známy. Mezi elitu patří i DJ SPIRIAKOS, od kterého můžeme očekávat světovou produkci v duchu Adventa, která v současné době zanechává pozitivní reakce ze všech koutů světa. Ve volnějším tempu doplní tento nabušený večer Dj Simon Pereez a Dj Flyplender, oba dva již mají za sebou pořádný čas hudební propagace.

Toto vše Vás čeká a nemine v YESCLUBu (Škrétova 1, Praha 2) kousek od I.P.Pavlova v sobotu 17.11.2012. Start akce ve 21:00, minimální konec v 5:00, ale není vyloučeno, že v případě Vašeho dobrého rozpoložení pojedeme až do dopoledních hodin. Vstupné je symbolických 50,– Kč. Lepší lineup si jen těžko dovedeme sestavit, takže neváhejte a přijďte si poslechnout, co nabízí Česká republika za kvalitní muziku!

Autor:
Golpe


Züčastní seKomentáře