Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Bash Beats - Golpe-b-day!

Související

Po více než roce se opět uskuteční tradiční Bash beats Golpe B-day!

Bash Beats – Golpe B-day!

Po více než roce se opět uskuteční tradiční Bash beats Golpe B-day, které se budou odehrávat na stejném místě činu, jako minulý rok. Do Plzeňského klubu Watt v minulém roce zavítali dvě obrovské respektované zahraniční jména Tobias Lüke aka OBI a Groovy Techno matador David Moleon. Nyní můžete opět očekávat nadílku od těch nejpovolanějších z nejpovolanějších.

Brazilská síla s krásou je vražedná kombinace, což jedním z důkazů je světově neobsazovanější hardtechno djka – Fernanda Martins. Již se objevila na jednom z prvních dílů party Bash beats v Praze a tam nám ukázala, proč je nazývaná jako nejlepší a proto jsme si ji rádi povolali opět, avšak nyní na západ do pivařského města Plzeň.
V minulém roce černým koněm byl španělský matador David Moleon. Nyní tím černým koněm bude maďarský jezdec – Svetec, který je momentálně považován za nejlepšího hardtechno producenta. Tohoto talentovaného mladíčka objevil na jedné z NGOHT parties OBI. Slovo dalo slov a OBI zajistil v roce 2007 Svetecovi dva vinyly na svém úspěšném labelu Distorted. Od této doby jméno Sveteca stoupalo čím dál více, až docílil obdiv od největších producentů po celém světě. Za pět let od jeho prvního úspěchu již hrál po jižní Americe a skoro po celé Evropě, nyní se na jeho premiérové sólové hraní můžeme těšit i u nás.

Z techno stáje se nám ukáže známe jihočeské duo Steen & The Keeper, ale s jednou zásadní změnou. The Keeper změnil svůj umělecký pseudonym na Makarov. Pod tímto jménem společně se Steenem momentálně vydávají tracky jak na běžícím pásu. The Advent, Spiros Kaloumenos, A.Paul, tito respektovaní páni v nadcházejících dnech vydají na svých labelech kvalitní tracky od – Makarov & Steen.


Rozproudit krev groovy technem nám přijede severočeské duo Peterson & T-mass a rozcvičit nohy nám přijde oblíbený Mr. Pole!
Doufáme, že jsme Vám udělali, alespoň malinkou radost tímto line upem a že se ve větším množství sejdeme na značkách 22.3.2013 v Plzeň­ském wattu, kde budou připravený speciální dekorace, 3× LCD a 5× laser a hlavně kvalitní zvuk! :) V nadcházejících dnech můžete očekávat plno zajímavých novinek!


FACEBOOK událost: http://www.facebook.com/…51414074098/?…
_____________­___________
pátek 22.3.2013
Start: 21:00–06:00
Entry: 200czk
_____________­___________
Fernanda Martins (BRA)
Svetec
Makarov & Steen
Golpe
Peterson & T-Mass
Mr.Pole

Autor:
Golpe


Züčastní se

antraX
antraX


Komentáře