Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

MAYDAY - Never stop Raving

Související

Rozsáhlé informace k nadcházející Mayday!

Rave jako životní styl

S podtitulem „Never stop Raving“, bude MAYDAY obrazem akuálního dění ze světa elektronické hudební kultury. Již 27.dubna v halách dortmundské Westfalenhalle. Jako hlavní star nebude nikdo jiný než Armin van Buuren – číslo 1mezi DJ na celém světě!

„Rave je postoj k životu“ – motto, které ztělesňují Mayday PartyPeople již na 22 let a které staví všechny důležité hodnoty – jako jsou láska, tolerance a respektu na první místo. A ujistěte se, že to letos zůstane stejné – never stop raving. Více než 50 mezinárodních DJs a LiveActs vás budou bavit ve Westfalenhalle v Dortmundu, kde bude očekávaných 25.000 návštěvníků na 5 hudebn rozdílných stageích. Line-up bude představovat „nejlepšího DJ na světě“ Armin van Buuren z Nizozemska, Garetha Emeryho a Carla Coxe z Velké Británie, techno legenda Svena Vätha a Mayday otce Westbama. Co je nového, je datum: MAYDAY se koná letos 27. dubna.


.

Pojem „rave“ je ve skutečnosti více, než láska k elektronické hudbě pro většinu z těch co navštěvují MAYDAY, je to velmi vidět v komentářích na Facebooku: „Pocit jít nad rámec toho hudební okouzlení“, „naprostá blaženost všeho a jednoduše pocit být volný! V jedné velké rodině ",“ Můj životní styl od roku 1992 „nebo“ Rave je mír, láska a jednota "- to je jen hrstka odpovědí na to, co pro vás " rave " znamená. A mnoho z nich převzala tyto hodnoty do svého každodenního života: lásku ke své rodině, přátelům, respekt vůči sobě a všem lidem, tolerance pro ty, kteří myslí jinak. Tento postoj k životu je opět jednoznačně vyjádřen v hesle: Never stop Raving

Vzhledem k tomu, že nejen umělci, ale také mnoho návštěvníků bude cestování dlouhé vzdálenosti do Dortmundu, bylo zvolené nové datum, jenž přinese řadu rozhodujících výhod. Pro pracující, studenty a ty, kteří pocházejí ze zahraničí, bude snazší se dostat do místa konání v sobotu než ve všední den. "Měli jsme od vás spoustu e-mailů na toto téma v posledních letech. A není žádný závažný důvod nemít Mayday 27. dubna "říká Oliver Vordemvenne.

MAYDAY je někdy nesprávně vykládána jako taneční párty u příležitosti začátku května. //(Květen (MAY) den (DAY) // Ve skutečnosti událost byla uspořádaná poprvé v Berlíně v prosinci 1991, aby pomohla zachránit rozhlasovou stanici „DT64“ – a „Mayday Mayday“ mělo vyznít jako volání o pomoc. "V Polsku, se například, MAYDAY koná v listopadu více než 10 let, "poznamenává Vordemvenne s tím, že plán pořádat MAYDAY poslední sobotu bude pokračovat i v dalších letech.


.

LINE-UP

MAYDAY 2013: Fakta

Festival: MAYDAY “never stop raving”
Datum: Saturday, 27 April 2013
6.00pm – 9.00am
Místo: Westfalenhallen, 44139 Dortmund / Germany
Detail MAYDAY “never stop raving”
Over 50 national and international headliners on five different floors.
Očekávaná návštěvnost: 25.000
Jak se sem dostat: Zdarma všemi vlaky v druhé třídě v zoně „VRR“. www.vrr.de
Vstupenky: Předprodej € 56.00 / Na místě € 66.00
Předprodej na www.mayday.de a obvyklých předprodejích
I nfoline & tickets: www.mayday.de
Organizátor: I-Motion GmbH, Mülheim-Kärlich / Germany
info@i-motion.agwww.i-motion.ag

Autor:
(CZ/Eilonwy


Züčastní seKomentáře