Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Summer Thunder

Související

Summer Thunder udeří v červenci

Summer Thunder udeří v červenci

Jzd promotion připravuje další akci na 20. 7. v Lidečku – areál Račné, opět to bude elektronická akce a budou tam samí djs. Nic nového, že. Tentokrát s jedním velkým ale! A proč? Summer Thunder není jen valašský open air, na kterém se podílí více lidí s láskou k elektronické hudbě, odehrávající se na konci světa, kde liška dávají dobrou noc. Patří mezi větší akce v širokém okolí a každoročně se tam schází příznivci taneční hudby. Letos nabídne hned dvě plnohodnotná pódia se dvěmi headlinery a více jak desítkou djs.

Největším tahákem na hlavním podiu bude opravdová legenda a synonymum undergroundu v jedné osobě Dj Tráva. Ano, je to ten Tráva co hraje od roku 1995, ten co je residentem klubu Roxy, ten co skládá pro Significant Other a byl několikrát vyhlášen DJ roku. Jsme moc rádi, že dorazí právě tento „pražský pankáč“ se svým kufrem plným desek. Obsazení doplní mladičká Nika, japonský kamarád Naoki Uda a Jzd crew djs.

Tanečnímu stanu se zlomený beaty bude velet Philip TBC, od kterého nečekejte žádné slitování, přes breakbeat, hiphop,dubstep a d´n´b se Philip určitě dostane i k vlastní produkci, kde již vydal několik alb napříč styly.

Především díky svým skillz, kvalitní selekci a scratchingu můžeme očekávat opravdu nezapomenutelné vystoupení. Obsazení doplní kluci z Brain Parazits crew, která má celou stage na starost a „valašský vynilový král“ Dj Mooka.

Ceny lístků je rovných 100,– Kč/4 Eur a budou se prodávat pouze na místě.

★Main stage JZD promotion: (house, tech-house, techno)★
♫ Djs: Tráva /Lex records/, Naoki Uda, Nika, Vitecone Live, Siki, Styrax, Juris, John Massive, Bobtape, Martini

★Second stage Brain Parazits: (dnb, dubstep)★
♫ Djs: Philip TBC, Onby, Wobbler, Cab, Panda, Mooka

Událost na fb: https://www.facebook.com/…79310929743/?…

Autor:
(CZ/Eilonwy


Züčastní seKomentáře