Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Techno Revolution s Nikkou 77

24.4.2015 - Club Gimlet, Pardubice

TECHNO REVOLUTION

Dlouho jsme přemýšleli koho bychom do programu nově vzniklé série parties „Techno Revolution“ zařadili a nakonec jsme se rozhodli dát příležitost neokoukaným, a přesto talentovaným DJs, kteří oživí současnou dosti konzervativní hudební scénu. Proto také vznikl český label „Revolution Records“, který bude sérii akcí „Techno Revolution“ zastřešovat.

V příštích měsících plánujeme:
● spuštění pilotní verze webu RevolutionRecor­ds.eu
● spuštění contestů pro nové talenty (DJs i producenty)
● další sérii akcí „Techno Revolution“, kde výherci soutěží zahrají

Abychom zaručili kvalitní úroveň celé série bylo nutné line-up okořenit osvědčenou kvalitou zkušených DJs. Výherci plánovaných soutěží tak budou mít příležitost načerpat zkušenosti od těch nejlepších a změřit svoje síly. V tomto duchu chceme koncept série „Techno revolution“ udržovat i v budoucnu a dát tak příležitost i dalším novým tvářím, které na české techno scéně chceme podpořit.

A je to tu!!! Již teď se můžete začít těšit na skvělou dubnovou párty v Pardubicích, která odstartuje celou sérii!
Jistě Vás potěší, že se nám podařilo zabookovat hlavní hvězdu večera, kterou nebude nikdo jiný než vynikající DJane Nika 77. Veronika se djingu věnuje již od roku 1997 a řadu let patří mezi přední české DJs. Představila se již ve většině nejznámějších klubů v Čechách i na Slovensku, vystupovala v Maďarsku, Německu, Rusku, Polsku a Chorvatsku. V ČR jí nejspíš neunikl žádný klub, prostor nebo festival, kde jste se o její kvalitě mohli nesčetně krát přesvědčit. Její sety jste mohli slyšet i v různých rádiových a televizních programech o taneční hudbě a nás velice těší, že přijala naší nabídku a přijede na párty do Gimletu v Pardubicích.

Links:
https://www.mixcloud.com/veronikanika77/
https://soundcloud.com/nika77Na své si přijdou i příznivci hard techna, protože přijede zahrát miláček publika a současný král české hard techno scény – DJ Golpe. Vašek má za sebou nespočet vystoupení po festivalech a parties nejen v ČR, ale i v zahraničí. K těm významnějším světovým zářezům na pažbě lze například zařadit tour po jižní Americe, jihu Evropy a dalších zemích světa. Golpe není jen DJem, ale je také úspěšným producentem – má totiž na svědomí již desítky vlastních tracků a jeho hard techno má prostě koule! O tom svědčí i skutečnost, že se stal členem hvězdného týmu Cubbo Bookings, do kterého patří např. Boris S., Buchecha, Candy Cox, David Moleon, Fernanda Martins, Horacio Cruz, Julyukie, Ken Ishii, Lukas, Malke, O.B.I., Spiros Kaloumenos, Steam Shape, Svetec, Viper XXL a další. Vašek si vedle těchto hvězd již musí připadat jako doma, protože se s nimi často za mixážním pultem potkává.

Links:
https://soundcloud.com/golpe
https://www.mixcloud.com/…dj-golpe-cz/
Další slečnou za mixem, která Vám také nadělí pořádnou kanonádu v rytmu hard techna, je křehká leč tvrdě hrající DJane B.UNQ!. Veronika své kvality prokázala na podzimní Apokalypse 2014, kde naplnila parket k prasknutí a má za sebou již velmi slušnou sérii dalších festivalů a parties po celé ČR po boku zahraniční i tuzemské djské špičky. Zahrála si dokonce na zahraničním festivalu KAZANTIP na poloostrově Krym, vydala několik úspěšných tracků ve spolupráci s francouzským producentem Ganezem The Terrible pod hlavičkou labelu Naked Lunch. V Gimletu jste ji mohli slyšet například na nedávných narozeninách DJe Destroyera a DJane Nancy, kde v b2b setu s DJem Keszem rozezpívala dav tanečníků hard techno remixem skladby Otherside od Red Hot Chilli Peppers. Její sety se vyznačují pečlivou volbou kvalitních tracků, kde střídá známé melodie s tvrdým beatem a perfektní technikou mixování.

Links:
https://soundcloud.com/b-unq
https://www.mixcloud.com/…nikakucrova/
https://www.mixcloud.com/…-12-12-2014/Jistě nemusíme dlouze představovat ani dalšího techno-diktátora, kterým je DJ Franke. V ČR se stará hned o několik úspěšných techno-projektů jako např. „Czech Techno Manufactory“, „BPM Wars“, „Summer Session“ a další. Pravidelně vysílá na maďarském online rádiu, hraje na předních českých festivalech a parties. Franke svoje vystoupení přezdívá slovem „diktát“, protože dokáže rozhýbat davy a určovat tempo a jeho sety mají příběh. Trénované ucho po pár minutách poslechu pozná, že tenhle chlapík není žádným nováčkem.

Links:
http://www.djfranke.cz/
https://www.mixcloud.com/DjFranke/
https://soundcloud.com/dj-franke
https://hearthis.at/…manufactory/
Třetí slečnou, která rozproudí premiérovou noc „Techno Revolution“, je DJane Nancy. Nikola patří k těm služebně mladším DJs, ale to však rozhodně nemá vliv na kvalitu jejích vystoupení. Nancy žije v Berlíně a jakožto začínající DJane má perfektní příležitost navštěvovat jedny z nejlepších parties v Evropě. Má ráda rychlé techno tracky se silnými beaty a nejvíce obdivuje hudbu z dílny producentů jako jsou: Len Faki, Angy Kore, Joseph Capriati, Dustin Zahn a dalších. Úspěšně se jí podařilo rozjet sérii parties pod názvem „Techno Bazinga“, které pro pardubické publikum nejsou žádnou neznámou a stala se tak rezidentem Music Clubu Gimlet. Díky svému působení v Německu má Nikola spoustu prostoru i v zahraničí, a proto se jí daří do ČR přilákat nejednoho velikána.

Links:
https://soundcloud.com/nancycz
https://www.mixcloud.com/NancyCZ/Dále bychom Vám rádi představili Cartridge – mladého, velmi nadějného DJe, rodáka z Českých Budějovic, který si již zahrál na velkých parties v Praze, Plzni a samozřejmě i na jihu Čech. Na první pohled je Ondra dost mladý, ale přesto již má potřebné znalosti. Už od ranného mládí poslouchá techno, které si nahrával na audiokazety. Snad proto také tíhne ke staré techno klasice a s každým jeho setem je slyšet jak se zlepšuje. Hezkou řádku let ho techno nepřestává fascinovat a pokud není právě za mixem, tak na tanečním parketě řádí jako Glowing dancer ověnčený lightsticky. :-) V poslední době se již vypracoval natolik, že spolu s jeho starším kolegou, DJem Psylectorem, začal vlastní parties pořádat.

Links:
https://www.mixcloud.com/djcartridge/
http://www.revolutionrecords.eu/
https://www.facebook.com/…owingdancer/Na závěr bychom neměli zapomenout ani na DJe Psylectora, který ve spolupráci s DJem Cartridgem koncept parties „Techno Revolution“ vymyslel. Ondřej se technu věnuje cca od roku 2000, kdy se stal nejprve pravidelným návštěvníkem parties a teprve o několik let později začal experimentovat s gramofony. Jak jeho sbírka vinylů rostla, začal si uvědomovat, že je čas také vyzkoušet nové digitální technologie, které by mu umožnily vnést větší kreativitu do jeho setů. Momentálně je schopen zahrát techno různých rychlostí až po schranz, proto nikdo předem neví, copak si pro další párty přichystá. Má za sebou parties po většině známých pražských klubů, jako např. Akropolis, Cross Club, Styx, Le Mirage a bunkr Parukářka. Zahrál si několikrát na jihu Čech a do Pardubic zamíří předvést své umění vůbec poprvé.

Links:
https://www.mixcloud.com/djpsylector/
http://www.revolutionrecords.eu/Více info na fb: https://www.facebook.com/…367343109367Autor:
Golpe

Komentáře