Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

USB stage bude chybět na Nature One!

Související

Změny koncepce Nature One se nevyhnou ani letošnímu ročníku.

USB stage bude chybět na Nature One!

Nature One alias I-Motion pokračují ve změnách, které byly již citelně znát na loňském Nature One. Kdo nezaznamenal tak největší změnou byla změna podmínek kempování v areálu – Podmínkou pro vstup do kempu byla vstupenka do areálu festivalu.
Další lehce pozorovatelnou změnou byla změněný koncepce MAYDAY.
Nyní jsme se dostali k neoficiální změně nadcházejícího ročníku největší německé Open Air akce Nature One.
A ohlášení o absenci USB stage jak v areálu tak v kempu (v kempu již chyběla loni). Více se dočtete níže v oficiálním prohlášení USB – Hardtechno Family a jsme zvědavi na celkový nový koncept Festivalu.

Prohlášení USB

Ahoj kamarádi

Tímto oficiálně oznamujeme že, USB letos nebude zastoupeno jako stage na Nature One, a to ani v Campu (důvodů známé z loňského roku). Produkční I-Motion se rozhodla pro údajnou změnu koncepce a pro jiného Hardtechno partnera! (Jsem zvědavý, kdo / co to bude. Samozřejmě to nelze upřít nikomu a závidět novému partneru nebudeme. Jsem ale také zvědavý, jaký má být koncept, a čím bude jiný než náš!)

Sieht man das Lineup der Mayday zb. kann man schon ganz klar erkennen , das i-motion sich langsam immer billiger verkauft und spart an allen Enden und die Preise trotzdem immer teuer werden , trotz abgestufter Lineups und weniger Feierzeit ( Verkürzung )

Naštváni ale nejsme, byly to skvělé časy, a my můžeme být vděční, že i-motion nám umožnily být součástí Nature One! :)

V tomto smyslu, bavte se na Nature One ^^ :)

Zdravím Holger

zdroj:
http://usb.unitedsb.de/…re-one-2015/

Autor:
(CZ/Eilonwy


Züčastní seKomentáře