Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

EXPLORATION známe kompletní zahraniční lineup!

Související

26-27.6.2015 - PÍSKOVNA OPLATIL, STARÉ ŽDÁNICE, PARDUBICE

EXPLORATION FESTIVAL 2015

Termín festivalu: 26–27.6.2015

PÍSKOVNA OPLATIL, STARÉ ŽDÁNICE, PARDUBICE


.

Vstupenky dostupné v síti Ticketportal

Link na předprodej: http://www.ticketportal.cz/event.aspx?…
Link na událost na facebooku: www.facebook.com/…82813978825/
Aktuální cena vstupenek v předprodeji: 500,– Kč

Imagination zveřejňuje lineup svého letního open air festivalu Exploration!

Organizátoři jednoho z největších českých indoor festivalů Imagination představili nedávno první ročník svého nového open air festivalu Exploration. Nyní známe i kompletní zahraniční lineup.
Exploration Festival představí 26.-27.6. na pískovně Oplatil u Starých Ždánic dvě stage, na kterých se objeví světoznámá jména reprezentující drum & bass, hardstyle a hardcore. Za drum & bassovou stage vystoupí The Upbeats (NZ), v exkluzivním versus setu Mefjus (AT) vs. InsideInfo (UK), legendární Aphrodite (UK), Tantrum Desire (UK), dj A.M.C (UK), B-Complex (SK) a mohutný domácí support.

Za harder styles se představí famózní Ran-D (NL) – autor letošní hymny Defqon.1, Art Of Fighters (IT), I:Gor (PL), Hallucinator (IT) a ten nejlepší support z českých a slovenských djs.
Exploration se nachází poblíž čisté pískovny Oplatil, kde se dá celý víkend koupat. Kempovat se bude dát přímo u pláže. Nejbližší vlaková zastávka je Stéblová. V předprodeji je možné sehnat vstupenky již za 500 Kč na celý víkend, přikoupit kempovné za 200 Kč na osobu a 150 Kč parkovné (za auto).
Organizátoři očekávají, že Exploration Festival založí novou tradici na české scéně a nabídne tak v dalších letech plnohodnotnou letní alternativu fanouškům Imagination Festivalu.

Oficiální webové stránky: www.exploration.cz
Předprodej vstupenek: http://www.ticketportal.cz/event.aspx?…
Událost na facebooku: www.facebook.com/…82813978825/

Autor:
(CZ/Eilonwy


Züčastní seKomentáře