Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

bestCOOLfest ovládl festival Beats for Love

Související

Třetí ročník ankety bestCOOLfest ovládl festival Beats for Love

bestCOOLfest ovládl festival Beats for Love

Anketa bestCOOLfest o nejlepší festival sezóny, kterou již tradičně vyhlašuje Prima COOL, zaznamenala na stupni vítězů stejné oceněné jako v loňském roce. Jejich pořadí ale doznalo změn. První příčku ukořistil Beats for Love, který se v loňském ročníku umístil na stříbrné pozici. Druhé místo patří předešlému vítězi Let It Roll, zatímco bronz získal mnohaletý matador Rock for Churchill.

Nejlepší festival roku 2016 zvolili hudební fanoušci prostřednictvím webové stránky www.bestCOOLfest.cz, kde od začátku července do půlky září lidé hlasovali pro svůj oblíbený letní festival.


.

Na vítěze i letos čeká originální trofej ve tvaru skleněné koule. „Jsme rádi, že se nám za tři roky podařilo vybudovat respektovanou anketu, která si získala své místo nejen u návštěvníků, ale i pořadatelů festivalů,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima. „Těší nás, že i třetí ročník ankety sklidil u diváků COOLu, fanoušků festivalů i pořadatelů velký zájem. Důkazem je to, že se do hlasování opřeli velkou silou a poslali svým oblíbeným festivalům tisíce hlasů,“ dodává Aleš Pýcha.

Vítězný festival Beats for Love patří na poli festivalů mezi relativní nováčky, stihl už ale zabodovat i v loňském ročníku ankety BestCOOLfest, a letos si odnesl zasloužené zlato.

„Jsme velmi překvapeni, a zároveň nadšeni z vítězství v anketě BestCOOLfest. Po loňském druhém místě je pro nás letošní vítězství znamením, že jdeme tím správným směrem. Tato anketa je hlasováním fanoušků a návštěvníků festivalů, a tím pádem si tohoto umístění moc vážíme. Zároveň je to velký závazek do příštích let, kdy budeme chtít festival Beats for Love ještě více zlepšovat a posouvat kupředu, aby se u nás všichni fanoušci a návštěvníci cítili co nejlépe, a my tak naplnili jejich očekávání. Mockrát děkujeme všem hlasujícím za jejich podporu a zároveň gratulujeme kamarádům a kolegům z Let It Roll a Rock for Churchill za jejich krásné umístění,“ říká za vítězný festival Beats for Love Kamil Rudolf. 

Autor:
(CZ/Eilonwy


Züčastní seKomentáře