Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

LIR Winter - Teaser, Time-Table a vše okolo

Související

Že je čekání na 25. únor nekonečné? Zkraťte si jej alespoň o malou chvíli s naší novou videopozvánkou tvořící další ze spousty malých střípků festivalového příběhu.


.

LET IT ROLL WINTER 2017

EXPO PVA LETŇANY / 25.2. 2017 / PRAHA

FACEBOOK UDÁLOST >>> PŘEDPRODEJ VSTUPENEK >>>

Ten, jak mnozí z vás již ví, se rozvíjí okolo vyspělého starodávného národa Robotů, který však jejich vnitřní nesváry přivedly až ke zničení svého vlastního světa. Ti, kterým se podařilo uniknout, cestovali bezpočet světelných let napříč temným vesmírem, až jejich pozornost upoutala malá a na první pohled zcela bezvýznamná modrá planeta kdesi v nekonečných dálavách Hvězdné dráhy – Země.

Pro většinu populace neznamenaly historky o dávné návštěvě Země roboty vybavenými zdrojem nekonečné energie.

PODÍVEJ SE NA NOVÉ VIDEO TEASER K LET IT ROLL WINTER 2017!

.

Některým jedincům ale představa nalezení onoho bájného energetického zdroje nedala spát, tak jako pirátovi nedá spát představa ztracené truhly kypící zlatem. Z této myšlenky se postupem času u mnohých stala posedlost, a tak aniž by věděli kam jdou nebo co přesně hledají, vydali se tito lidé na dlouhou pouť, jíž udávaly směr pouze podivné halucinace, které tuto posedlost provázely, a ve kterých se jim pravidelně zjevoval záhadný kruhový symbol. S každým dalším krokem však stále více cítili, že jdou správným směrem.

Místo konání a navigace:

Místo konání Let It Roll Winter 2017 je areál pražského Výstaviště PVA v Letňanech. Hudební část bude rozdělena na dvě hlavní pódia – Factory a Madhouse stage. Výstaviště se nachází kousek od zastávky metra „Letňany“. Vstup do areálu Výstaviště Letňany bude na konci parkoviště a a vstup do areálu festivalu bude mezi halami 5 a 1. Vše bude na místě značeno.

Místo konání akce a navigace:

.

Jak se nejlépe dostat do areálu?

Výstaviště Letňany se nachází v blízkosti metra C „Letňany“, možné je dojít pěšky (cca 10min). U výstaviště je také autobusová zastávka, kam jezdí autobusy linek 110, 136, 140, 158, 166, 195, 201, 269, 511, 513, 603.

Svůj spoj si můžete najít přímo na IDOS.

Časový line-up:

FACTORY STAGE

20:00 – 21:00 Suki
21:00 – 22:00 L Plus
22:00 – 23:00 1991
23:00 – 00:00 Lenzman
00:00 – 01:00 Wilkinson
01:00 – 02:00 Andy C
02:00 – 03:00 Delta Heavy
03:00 – 04:00 The Prototypes
04:00 – 05:00 Majistrate
05:00 – 06:00 Annix

MADHOUSE STAGE

20:00 – 21:00 Hybris
21:00 – 22:00 Rido
22:00 – 23:00 Ivy Lab
23:00 – 00:00 InsideInfo
00:00 – 01:00 June Miller
01:00 – 02:00 Misanthrop
02:00 – 03:00 Black Sun Empire
03:00 – 04:00 Gridlok b2b Maztek
04:00 – 05:00 Pythius
05:00 – 06:00 Forbidden Society


.

Parkování:

Parkování bude možné na štěrkovém parkovišti bez poplatku před vstupem do areálu Výstaviště Letňany. Na místě budou parkýři, kteří vás navedou.

Start akce, prodeje vstupenek a akreditace:

Areál akce se otevírá v sobotu 25. 2. 2016 ve 20:00. Ve stejný čas se otevřou také pokladny a akreditace.

Vstupenky lze zakoupit přímo na našich stránkách v sekci Vstupenky a kamenných obchodech Goout. Informace naleznete zde.

Aktuálně nemůžeme slíbit, že vstupenky na místě budou v prodeji. Zájem o vstupenky je veliký a rychle mizí. Takže doporučujeme včasný nákup, protože je pravděpodobné, že se vyprodají ještě před akcí. Sledujte aktuální informace zde na webu nebo na fanpage festivalu na Facebooku.

Návštěvníci, kteří si vstupenku zakoupí na místě nebo si pořídili běžnou vstupenku v předprodeji, můžou s ní jít rovnou ke koridorům.

Upřesnění: Akreditovaní s volným vstupem (například vyhraným v soutěži) budou opáskováni přímo na místě akreditací (u okénka „Akreditace / Guestlist“ u pokladen).

V případě zakoupení vstupenky online, nemusí návštěvníci vstupenky tisknout a mohou vstupenku ukázat z chytrého telefonu (telefon nesmí mít prasklý nebo jinak poškozený displej).

  • Návštěvníci, kteří si zakoupili vstupenku 1+1 (jedna vstupenka pro dvě osoby) – mohou jít rovnou ke koridorům, kde po předložení vstupenky a občanských nebo jiných dokladů budou oba vpuštěni do areálu.
  • Návštěvníci, kteří si zakoupili vstupenku kombo LIR Winter 2017 a LIR OA 2017 – návštěvník si doma vytiskne vstupenku, kterou zakoupil ve formě ,,e-ticket“ a s touto vstupenkou může jít rovnou ke koridorům, kde po předložení vstupenky a občanského nebo jiného doklad bude vpuštěn do areálu. Po akci si návštěvník vytiskne opět stejnou vstupenku, kterou vytisknul na LIR Winter 2017 a může ji použít na LIR OA 2017. V případě, že máte smartphone můžete vstupenku na vstupu ukázat z telefonu (telefon nesmí mít prasklý nebo jinak poškozený displej)

Upozornění: Protože jsou od loňského roku vstupenky na festival Let It Roll na jméno, budou v koridorech společně se vstupenkou kontrolovány také doklady (občanka nebo jiný doklad). Prosím mějte doklad připravený ještě před vstupem do koridoru. Urychlí to odbavení na vstupu a vyhneme se tím tvoření front.

V případě, že máte problém se vstupenkou nebo ji máte na jiné jméno, prosím, ještě před vstupem do koridoru navštivte náš stánek Customer Care, kde s vámi problémy se vstupenkou vyřeší.

Občerstvení, WC, vytápění, vyhledání pomoci:

Pití zakoupíte na pěti barech. Na místě budou k dispozici stánek s rychlým občerstvením. Pavilony jsou vytápěné. Standardní toalety na konci haly, kde bude Madhouse stage a kontejnerové a mobilní toalety TOI TOI venku v areálu. Na místě bude přítomna záchranná služba, hasiči a ochranka zajišťující vaše bezpečí. Případnou pomoc naleznete za šatnou. V areálu bude možné využít úschovny v podobě LOCKER BOXŮ, budou umístěny venku za vstupem do areálu. V hale bude umístěna velkokapacitní šatna. Předpokládaná cena šatny je 30 Kč / šaty, 50 Kč / batoh.

Systém omyvatelných 0,5l a 0,3l kelímků na festivalu:

I letos využijeme službu omyvatelných kelímků na nápoje 0,5l a 0,3l. Aby se dosáhlo našeho cíle mít čistější festival s menším negativním dopadem na ekologii, budou kelímky zálohované. Vratná záloha na kelímek je 50 Kč. Výkup kelímků probíhá přímo na barech.

Platba v EUR

Platba v eurech je možná na všech barech, u pokladen a na merchandise stánku Escapewear.

Meet&Greet

Připravili jsme pro vás také setkání s DJs. Bude probíhat naproti šatnám. Časy meet and greet budou ještě potvrzeny.

Vstup, možnost vracení se – pásky, vracenky:

Na vstupu bude připraveno velké množství vstupních koridorů. Pro urychlení odbavení návštěvníků na vstupu se NEBUDOU rozdávat „handstrip“ pásky! Až do 03:00 NEBUDE MOŽNÉ AREÁL OPUSTIT a VRÁTIT SE (respektive opustit ano, vstup tímto ale propadá). Vracenky ve formě „handstrip“ pásek na ruku se začnou vydávat až cca od 03:00 (bezplatně). Od této doby bude s páskou na ruce možné areál kdykoli opustit a opět se do něj vrátit. Toto omezení ovšem neznamená, že není možné až do 03:00 opustit vnitřní prostor haly. Návštěvníci mohou pobývat na čerstvém vzduchu na venkovní ploše mezi pavilony a před nimi.

Upozornění pro osoby napsané na guest listu: opouštění a vracení se do areálu nebude možné do výše uvedeného času. Už při vstupu do areálu budou ve vstupních koridorech pásky přestřiženy a návrat na akci už nebude možný dle výše uvedených podmínek pro ostatní návštěvníky.

Let It Roll merchandise na stánku EscapeWear:

Na EscapeWear stánku se můžete vybavit tričkem LET IT ROLL a dalšími z limitovaných edicí oblečení. Pokud se budete chtít vybavit ještě před akcí, můžete využít nabídky eshopu www.escapewear.cz a www.dnbstore.cz.

Bankomat:

Přímo v areálu akce bude umístěn bankomat ERA, kde si můžete v případě potřeby vybrat hotovost.

Zákazy a upozornění:

V halách Výstaviště je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. Do areálu je zakázáno vnášet vlastní pití, jídlo, zbraně a omamné látky! Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci dodržovali pořadí ve frontě a předešli tlačení. Focení běžnými fotoaparáty a natáčení na mobilní telefon je povoleno, záznam profesionální technikou je možný pouze po akreditaci.

Ztráty a nálezy

Nalezené věci prosím odevzdávejte na šatně. Po akci zveřejníme seznam a fotky nalezených věcí. Děkujeme.

Autor:
(CZ/Eilonwy


Züčastní seKomentáře