Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

LET IT ROLL - Bezhotovostní systém náramků

Související

Let It Roll jde s dobou a na léto připravuje nový systém bezhotovostních nárámků, který návštěvníkům umožní užít si festival ještě pohodlněji!

FESTIVAL LET IT ROLL VYKRAČUJE VSTŘÍC MODERNÍM TECHNOLOGIÍM A POHODLÍ NÁVŠTĚVNÍKŮ.

Novinka s sebou přináší spoustu výhod – podstatně rychlejší a kratší fronty u stánků, odpadá nutnost nošení peněženky a s tím i spojená rizika – např. ztráta či odcizení.


.

Jaké jsou výhody bezhotovostních nárámku na festivalu?

1) Rychlejší platby
2) Méně čekání a kratší fronty
3) Pohodlí a méně stresu – nemusíte s sebou mít peněženku a obtěžovat se s drobnými mincemi
4) Úspora času – díky možnosti on-line dobití a automatického dobíjení – nemusíte hledat bankomat
5) Bezpečnost – vaši peněženku s pěnezi a doklady můžete mít bezpečně schovanou (např. v lockerboxech)
6) Ekologie – ušetříme společně spoustu papíru na účtenky ze systému EET
7) Zkrátka lepší zážitek z celého festivalu

Jak to bude celé bude fungovat?

Kde dostanu svůj bezhotovostní náramek?

Náramek dostaneš při vstupu na festival, tzn. klasicky se půjdeš odbavit na festival do páskovacích stanů, kde dostaneš bezhotovostní náramek.

Mohu si nechat zaslat náramek předem?

To není možné, náramek dostaneš až na festivalu.

Jak si mohu (před)nabít svůj náramek Bolty?

Na svůj náramek můžete nabít peníze online před akcí prostřednictvím vašeho bezhotovostního účtu, který si jednoduše založíte a propojíte s vaším festivalovým náramkem.

Bolty si také můžete zakoupit na místě na jedné z našich početných Nabíjecích stanic. Na Nabíjecích stanicích na festivalu lze použít hotovost nebo platební karty. Pokud se ale chcete vyhnout frontám a festival si užít bez zbytečných starostí, měli byste si účet nabít před akcí.

Jak si založím svůj on-line bezhotovostní účet a k čemu je dobrý?

Na stránce, která bude přístupná 1 týden před festivalem (a my ji zveřejníme), či v mobilní aplikaci (aplikace bude již brzy k dostání v Appstore a Google obchod) se jednoduše zaregistrujete prostřednictvím Facebooku či zadáním vašich informací. Systém Intellipay vám poté zašle e-mail k potvrzení vaší registrace, kde stačí kliknout na aktivační tlačítko a dokončit registraci na webu. Účet si můžete založit i předtím, než fyzicky obdržíte svůj náramek. Založení účtu i dobití je zdarma.

Festivalová měna

Bolt je oficiální měna festivalu Let It Roll. Pokud si na festivalu přejete zakoupit jídlo, pití nebo jiné zboží, musíte použít Bolty, které si před akcí nahrajete na váš bezhotovostní účet (se kterým je propojen váš festivalový náramek).

1 BOLT = 48 Kč / (2Eura)

Většina nákupů/veškeré nákupy na festivalu jsou možné pouze s Bolty. Můžete jimi platit u všech stánků s občerstvením, pivem a ostatním zbožím.

Co se stane s Bolty, které mi zůstanou v náramku?

Zakoupené Bolty, které nebyly utraceny, vám budou po skončení festivalu do 30 dnů vráceny*.

  1. Pokud jste z vašeho bezhotovostního účtu nákup Boltů zaplatili platební kartou, nevyčerpané finanční prostředky vám budou automaticky vráceny zpět na kartu, ze které byla platba provedena
  2. Kredity, které jste si dobili (v hotovosti, debetní a kreditní kartou) na festivalu a nevyčerpali je, vám budou vráceny po podání žádosti o refundaci. O refundaci můžete zažádat max. do 30 dnů po skončení festivalu z vašeho bezhotovostního účtu na stránce TBD či přímo v mobilní aplikaci.

**Podmínkou refundace je minimální zůstatek účtu 3 Bolty (tj. 144 Kč) ***

*(bude účtován manipulační poplatek ve výši 1 Bolt, tj. 48 Kč)

Kompletní popis systému naleznete ZDE! – Doporučujeme přečíst!!!!!

Autor:
(CZ/Eilonwy


Züčastní seKomentáře