Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Warm Ups Summer of Love

Prázdniny se pomalu přechylují do své druhé poloviny a tak nebude od věci trochu přihodit do našeho warm up kotle a dát věcem rychlejší tempo

Techno víkend se Summer Of Love

Prázdniny se pomalu přechylují do své druhé poloviny a tak nebude od věci trochu přihodit do našeho warm up kotle a dát věcem rychlejší tempo. Tento víkend čekají na příznivce festivalu Summer of Love hned 2 východočeské techno zahřívačky, každá z nich reflektující jiný subžánr aktuálního techno soundu.

V pátek 1.8. se dočká náchodský kraj svého jediného warm upu Summer of Love. Pro tuto příležitost byl vybrán klub Bastion no.35 (www.bastion35.wbs.cz) nacházející se ve městě parků, Jaroměři. Hrát se bude pěkně z ostra, naše pozvání přijal oficiální Pionner Dj Agent (Kne’deep/Fylo), který je znám svým osobitě vyhraněným stylem v žánru techno music. Line up doplní klika boys Subsist vs. Ala, kteří představí pojem minimal techna v přednesu ze 4 gramofonů a bassline techno punk plný klasického i novějšího soundu naservíruje dj Tzésar. Otevřeno od 21.00 hod, vstupné 70,–.

Sobota bude ve znamení techno krásy. Vydáme se do oblíbeného klubu Sydney 2000 do Vilémova u Golčova Jeníkova (www.sydney2000.cz) a společně s námi dorazí na párty evropsky uznávaná djka a modelka Ladida! Ladida přislíbila na své první vystoupení v Sydney svižný techno & tech house set, doplní ji jihočeský Home hrající ze systému Serato Scratch energické sety plné euforie a Tzésar, který bude akci zahajovat techno-house warm up setem. Po dlouhé době pravá taneční párty ve Viláči, to si rozhodně nemůžete nechat ujít:) Otevřeno již od 20.30, vstupné na tuto akci příjemných 60 Kč. Zajištěn je svoz i rozvoz busem za lidovku, špičková aparatura a skvělý zvuk, green laser show.

Milujete magazíny pro mladé? Na našich párties je dostanete zdarma! Na obou akcích na Vás čekají dárky od sponzorů v podobě časopisů XMAG nebo mixované promo CD sety, které se budou rozdávat v průběhu celého večera. Na místě si budete moct zakoupit vstupenku na festival Summer of Love za zvýhodněnou warm up cenu, pokud ještě přemýšlíte o její koupi, levněji lístek již nikde neseženete. Čeká nás neskutečný techno víkend, připravte se na něj!

Chcete na některou akci zdarma? Napište si o volnou VIP vstupenku, k tomu navíc dostanete zdarma XMAG a samolepky Summer of Love 2008 nejrůznějších velikostí. Dvě nejoriginálnější odpovědi na otázku, proč právě vy byste měli získat vstupenku, vyhrávají. Soutěž končí 31.7.2008 ve 12.00. Výherci budou kontaktováni promotérem.

1.8. Warm up Summer of Love, Bastion no. 35, Jaroměř Djs: Agent, Subsist vs. Ala, Tzésar, Jazzquick vs. Metrio Vstup: 70,–

2.8. Warm up Summer of Love, Sydney 2000, Vilémov u Golčova Jeníkova Djs: Ladida, Home, Tzésar Vstup: 60,–

Více na www.summeroflove.cz

Autor:
Golpe

Komentáře

Anonymous Po 11.srpen 2008 17:14
V Hradci bude party lepší než v pce,... kompletní space dj joo
Anonymous Čt 31.červenec 2008 14:09
Ladida = zkurvená party
Anonymous Po 4.srpen 2008 17:06
no Home to zakope jeste vic :) ... houma nebrat
Anonymous Ne 3.srpen 2008 20:31
jawohl