Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Hardtechno provincie III

Související

Vyjádření HTP a uvedení dalšího dílu.

Vyjádření HTP a uvedení dalšího dílu.

Ahoj, chtěli bychom všem poděkovat, kdo chodí na naše akce a hlavně těm co nevynechali ani jeden díl. Snažíme se vždy dovést alespoň jedno jméno, které v České Republice nikdy nevystoupilo. Na naších akcích jste mohli slyšet DnB, Minimal, Techno, Industriál a hlavně v největším měřítku HardTechno. I když prostory druhého dílu nebyli ideální, přesto se Vám líbilo a nezavrhli jste tuto akci. Vynahradili jsme to však třetím dílem, na kterým se Vás ukázalo opravdu hodně a dali najevo, že máte zájem. Díky tomu se v září můžete těšit na pořádnou již čvrtou nálož.

HardTechno-Provincie 4 ,,Bouře z čistého nebe´´

Všichni do pozoru 24.09.2010 se můžete opět těšit na nejbrutálnější HardTechno masakr. S line upem, který v ČR nemá obdoby. Djs jsme vybírali ze 3 kontinentů a 7 zemí. Akce má krycí jméno HardTechno-Provincie 4. Už brzy se dozvíte mnohem více. Místo bojiště bude opět Favál v Brně. Pro začátek alespoň sdělíme jména zemí která naše bouře smetla a zavlála do Faválu. Austrálie, Mexiko, Ukrajina, Belgie, Lucembursko, Slovensko, Česká Republika. Jistě hned, každého napadne v blesku rychle jméno, kdo z djs přijede z těchto zemí.

Bude to akce na kterou se nezapomíná!!! I Love Schranz, I Love BPM

Ale ještě předtím si můžete vychutnat Warm up akci v klubu Trix v BrněJim-E z Maďarska. Jestli jste přežili Jasona, tak Jim-E Vás dostane zaručeně do kolen.

Také brzy pojede náš web, k této akci. Ale samozřejmě tam nenajdete jen to, ale spousta mp3, Schranz radio, fotky z akcí a také budete moci diskutovat a mít připomínky.

Těšte se na pekelný masakr. Přichází noc černější než peklo

HardTechno-Provincie 3 17.04.2010

FAVAL music circus Křížkovského 22 603 00 Brno

Do této velmi očekávané akce zbývá už jen pár dní !! V předchozích tiskovkách jste mohli vidět bio a rozhovory s hlavními hvězdami, videa atd.(schranz.cz) a na sety.cz a poslouchej.net naposlouchat jejich sety.

Teď se pojďme podívat na poslední důležité informace.

Jak se dostat do klubu najdete zde

Na místě budou k dispozici 3 bary. Na ceny se můžete podívat zde

Pekelnou noc vás budou bavit naši djs, kteří přijali pozvání a nebude chybět ani zelený laser, gogo vystoupení, videoprojekce a dekorace. Vstupné činí 199kč nebo 8eur a výhradně na místě.

Jelikož tuto noc proběhne oslava narozenin webu www.schranz.cz , který slaví již 5let, tak u vstupu budeme nalévat panáka výborné slivovice. Ovšem pozor – kdo dřív přijde….znáte to.

Ti kteří v deecomu nakoupili zboží nad 1990kč a byli napsáni na seznam, vemte si prosím občanký průkaz na prokázání totožnosti. Na místě také budou k mání lighsticky .

Snad jsme zde řekli vše důležité a kdyby měl někdo další dotaz napište na horset@seznam.cz nebo latas@strobe.cz

Ted se pojďme podívat na časový line up.

Vedlejší Techno stage:

21:00–22:00 – Skais 22:00–23:30 – Scarpo 23:30–01:00 – Milan K 01:00–02:30 – Chuckin 02:30–03:30 – Krttek 03:30–04:30 – Amigo 04:30–06:00 – Bazs

Hlavní stage

20:30–22:00 – Kesz 22:00–23:00 – Ank 23:00–00:30 – Golpe vs. DestroyER 00:30–02:00 – Svetec vs. Sepromatiq 02:00–03:15 – Hogar vs. Lenzy 03:15–05:00 – Jason Little 05:00–06:00 – Schanzz vs. Warphil

HardTechno Provincie 3 – Official TRAILER

Jason Little @ Evil Diamonds Vol 3 LadyKate B day 20 06 09

SveTec @ Evil Diamonds Vol 3 LadyKate B day 20 06 09

Pozor, také upozorňujeme, že na mafitel.com skončila soutěž a v deecomu lístky zdarma při nákupu na 1990kč končí 15.4.2009

A hned také odtajníme jedno jméno dalšího dílu, které se uskuteční 24.9.2010. Můžete se těšit na HTP 4 s djem Boldem z Austrálie a plno dalších.

Rozhovor se Svetecem z Maďarska!

1. Ahoj jak se vede? Proběhnou letos nějaké důležité momenty ve tvé kariéře djs?

Myslím že loňský rok mi přinesl skutečný průlom. V minulém roce jsem si zahrál v mnoha různých zemích a podařilo se mi toho i dost vydat. A samozřejmě tento rok chci pokračovat v tvrdé práci a doufám, že to přinese výsledky. Tento rok plánuji vydat první společné album se Sepromatiqem na labelu Cannibal Society. Myslím že to bude skutečně důležitá událost v mém životě.

2. V ČR si zatím nehrál, jak se těšíš na své premierové vystoupení. A co jsi o čr slyšel a co by ses rád na místě dozvěděl?

Jsem vždy vzrušený když navštěvuji novou zemi jako to je v případě Cz. Nechápejte mě špatně, ale nemohu mít trému z toho že zde hraju, pouze se hrozně těšim na to jak potkám české lidi.

O české scéně jsem slyšel jen to nejlepší, vím že to není velká scéna, ale také vím, že zde dokážete udělat skvělou atmosféru i v malém počtu lidí.

3. Jak se zrodil nápad pro společné vystoupení s dj Sepromatiq?

Znal jsem jeho produkci a od začátku jsem ji považoval za skvělou, zbožňoval jsem to a on měl stejný názor na můj styl. Měli jsme speciální smysl pro melodie, díky našim předchozím zkušenostem z mládí. Myslím že s naším stylem se nám podařilo přinést něco nového na HT scénu a podařilo se nám vytvořit nový styl jež by se dal nazvat „orchestrální hardtechno“. Poté přišla myšlenka: možná by jsme mohli hrát společně ze 4 gramofonů…

4. Máš nějaký zážitek nebo historku z akce, kterou by si nám rád prozradil?

Nemohu vybrat jeden příběh, protože všude kde jsem se stane něco zábavného. :D

5. Jaký je tvůj největší sen? A jaký se ti už naopak splnil?

Vždy jsem chtěl být djem. To mám tedy splněno.  Nikdy jsem se nehonil za sny, vždy jsem se snažil držet reality. Samozřejmě i já občas po něčem toužím, jako hrát na největších festivalech a být více slavný, ale celkově jsem stále spokojenější s mou pozicí na hudební scéně.

6. Popsal by si nám 5větami tvůj osobní život?

Žiju s mamkou a sestrou. Mám „malého“ 45kg psa :D a nejbláznivější kočku na světě. V mém životě hrajou roli dvě základní věci – hudba a sport. Většinou chodím plavat nebo cvičit, cítím se pak mnohem lépe. A samozřejmě se věnuji produkci a čekám na další víkend, na nové koncerty, setkání s novými lidmi, tvoření pořádných párty a především chci žít perfektní životní styl mladého člověka.

7. Je něco co by si vzkázal svým fanouškům, kteří dorazí 17.4.2010 do Faválu?

Vzkazuji: jeszte hodně sacharidů před párty, protože budete potřebovat veškerou energii aby jste přežily tuhle krutou noc! Velké objetí vám všem!

SveTec @ Evil Diamonds Vol 3 LadyKate B day 20 06 09

Vyslechli jsme pro Vás Jasona Littla. Zde jsou otázky a odpovědi.

Ahoj jak se vede? Proběhnou letos nějaké důležité momenty ve tvé kariéře djs?

Ano, určitě. Co se týče vinylů tak je toho dost, např. Jason's Mask 10 a 11… a něco úplně nového je taky v plánu – moje vlastní řada CDéček, která odstartuje v květnu tohoto roku. Více informací zatím ještě není, kromě toho, že bude nějaká kompilace mých setů.

V česku si už hrál na největší halové techno akci v čr. Jaké zní máš vzpomínky? A jak se těšíš na návrat v dubnu?

Zahrát před takovým množstvím se nepoštěstí každý den, takže vzpomínky na Apokalypsu jsou velmi hezké. Samozřejmě se moc těším na duben, kdy si ve Faválu zahraju v klubíkovém prostředí. To bude změna oproti velké hale Apokalypsy, ale očekávám stejnou atmosféru pařících lidí a hezkých slečen.

Do Německa se také odstěhoval tvůj dobrý kamarád dj Hammond. Plánujete spolu nějaké novinky ve světě schranzu?

Ano, dokonce už existuje společný „Raiderz of the damned“ projekt, kde hrajeme společně versus. V plánu je vydání několika vinylů a dalších věcí, nechte se překvapit.

Máš nějaký zážitek nebo historku z akce, kterou by si nám rád prozradil?

„Stalo se, že při narozeninové party Sandyho Wareze najednou přestala hrát hudba – protože vypli proud… To se kupodivu na akcích stává častěji, což už není k smíchu ale spíš k zamyšlení. Naštěstí se mně osobně takové příhody vyhýbají.“

Jaký je tvůj největší sen? A jaký se ti už naopak splnil?

Právěže vyplnil. Jinak bych ani dnes nedělal tohle interview – dělat hudbu bylo mým velkým snem a že to takhle dopadne jsem ani v koutku duše nedoufal. Přece jenom je v Německu hodně dobrých hardtechno djs/producentů. Každý den je vlastně splněným snem, protože můžu pracovat s hudbou a i když z toho třeba nezbohatnu, chci v téhle branži zanechat nějakou stopu. Kdo miluje hudbu, bude ji milovat i bez peněz. Věřte hudbě a zůstane věčná…

Do Čech dorazíš v ranních hodinách a to do hlavního města Prahy. Plánuješ navštívit nějaké památky nebo budeš relaxovat na hotelu?

To bude asi záležet na počasí. Doufám, že si alespoň trochu Prahu prohlédnu. DJský život je takový, že většinou přijedete i odjedete za tmy.

Popsal by si nám 5-ti větama tvůj osobní život?

Ráno vstanu z postele, sprcha, pak odpovídám na cca 70 emailů, jídlo, dělám hudbu, zase jídlo, relax, jdu na kutě… Samozřejmě si dělám legraci, ale to je zhruba můj běžný den :)

Je něco co by si vzkázal svým fanouškům, kteří dorazí 17.4.2010 do Faválu?

Doufám, že přijde hodně lidiček a bude to pořádná párty! Rozhodně předvedu maximum. Máte se na co těšit.

Jason Little @ 4km, Sofia 06.03.2010 [1]

Dále také připomínáme, že na mafitel.com probíhá soutěž a v obchodě Deecom v Brně při nákupu nad 1990kč dostanete lístek zdarma na HTP 3. (www.deecom.cz)

Trailer k HTP a počátky schranz.cz

**TRAILER HTP – 17.4.2010 ** Jelikož na HardTechno-Provincii, také proběhne oslava narozenin schranz.cz. Podíváme se na události tohoto webu.

Schranz.cz slaví 5 let od svého vzniku!

V roce 2005 byl založen vůbec první informační server v Čechách a na Slovensku o novém, v té době stále populárnějším a rozvíjejícím se tanečním stylu Hardtechno a Schranz. Server založili velmi dobří kamarádi v té době známý djs Pluschen a Skullcrash, taky známý pod projektem Systém 83. Od této doby se webový portál schranz.cz čím dál víc dostával lidem do hlav. Od roku 2005 do roku 2006 tvořilo schranz.cz booking pouze dvoučlenné duo a však postupem času tento web nabral plnohodnotné členy, kteří tento web pomohli jen zlepšovat a šířit dobrou pověst o tomto webu dál, až dokonce za hranice Čech a Slovenska. Nově nabraný členové byli v té době Golpe, CZScream, DestroyER a Nix Fungate.

Avšak za dobu 5-ti let se také hodně změnilo, nadějný dj Pluschen s hraním bohužel skončil po roce 2008, Skullcrash přesedlal na jiný taneční styl hudby, konkrétně Ambient, kterému se, až do teď občas věnuje pod jiným djským pseudonymem. Nix fungate se začal věnovat stylu Trance a CZScream se nyní věnuje klasickému Technu, kdy většinou hraje po boku parťáka dje Cube-a.

Někým zaujatě nenáviděný a někým milovaný tento styl, ale Schranz.cz / hardtechno.cz djs navštívilo bezpočet vyjimečných akcí jako Nature One, Apokalypsa, Pigfest, Technomasters, Antistatic, Dj Rush – Im back, Summer Session, Techno terror, Pulzar a Summer of Love kde tento web měl svojí stage s velmi výjimečnými zahraničními hosty. První Narozeniny schranz.cz se oslavily ve velkém stylu v Olomoucké Envelopě v roce 2006 s Rakouským headlinerem Mario Ranierim pod jménem akce ,,JupíLand,, a však od této doby narozeniny už nějak zvlášť slaveny nebyli. Tudíž po čtyřech letech se opět vrátíme k oslavě tohoto webu a to opět s velkým stylem a novým majitelem webu Golpe-m. Tímto Vás zvem na oslavu 5. výročí tohoto webu, kde by jsme všichni společně zapili těch 5 let existence na taneční scéně.

Doufáme, že se všichni potkáme v Brně 17.4.2010 v klubu Fával!!!

C yaa there

Dnes se pojďme podívat na Bio hlavní stage

Také připomínáme, že na mafitel.com můžete soutěžit o volné vstupy a nějaké to dobré víno z moravy. Další možnost jak dostat lístek předem, je zajít do obchodu deecom v Brně a udělat nákup nad 1990kč pak je lístek Váš.

Jason Little (De)

Máte rádi pořádné a zběsilé hardtechno? Tak se vám jistě vybaví ihned jméno Jason Little. Zarytý zastánce pekelného BPM, který kašle na módní trendy v taneční hudbě a tvrdě se věnuje jen tomu, co ho baví už od útlého mládí. Pojďme si jeho kariéru probrat od začátku…

Jason Little, vlastním jménem Sven Reuter, se narodil počátkem divokých 80. let v Německu. Od prvního dne, kdy slyšel elektronickou taneční hudbu mu bylo jasné, že svůj život chce zasvětit samplerům, ostrým beatům a pořádné hudbě. Od 8 let hrál na keyboard, kde získal základy znalostí o rytmice, dynamice a tóninách. Rodiče byli šťastní ze Svenova muzikálního nadání, podporovali jeho talent a ve skrytu duše doufali, že z něj jednou bude uznávaný klavírista s dobrými mravy. Jasona to však vždycky táhlo spíše k ponuřejším zvukům i temnějším sociálním skupinám, a tak rodiče záhy zjistili, že jejich sen zůstane nenaplněný. Typickým příkladem budiž to, že Jason nechával na klávesách zapnutý auto-play a s kamarády začal potají navštěvovat první Thunderdome parties. Rodiče si tak pár let mysleli, jak pilného synáčka to doma vychovávají a o to větší šok přišel, když mu jednou máma šla dát pusu na dobrou noc…

Brainwashing, kterým si Jason na Thudendormech prošel, zásadně ovlivnil jeho mysl a udal mu životní cestu. Jasona od začátku baví produkování, ale chce být nezávislý, proto si zakládá vlastní label, kterého si zanedlouho všímá samotný DJ Rush, Pet Duo, Mario Ranieri nebo i Felix Krocher, který je v té době ještě tvrdým zastáncem hardtechna. S podporou takových jmen má Jason Little od začátku našlápnuto ke slibné kariéře.

V letech 2005 a 2006 rozjíždí vlastní značku JLI, díky které informuje o novinkách v hardtechno scéně. Zároveň mu pomáhá se ještě více zviditelnit, což po pár měsících vyústí až k podpisu smlouvy se známým labelem Compressed Records, díky kterému se jméno Jason Little stalo synonymem pro německé zběsilé hardtechno. Jeho tracky jsou najednou mnohem dostupnější a žádanější, proto Jason produkuje celé dny i noci. Následuje kontrakt i s dalším legendárním labelem Abstract, což je alfa a omega každého hardtechno Dje.

Rok na to Jason Little přichází se svým dalším projektem s názvem JMask. Zaštiťuje pod něj spolupráci s lidmi jako jsou DJ Rush, Pet Duo, Sandy Warez a další.

Jeho produkce se také začíná objevovat na zahraničních labelech Fatallic-Resignation-Records a Cannibal Society. V současné době Jason experimentuje i s prvky industriálního hardcoru, které zasazuje do svých setů a vyniká tak z řad ostatních hardtechno Djů.

Nabitý kalendář akcí a spousty vydaných desek, které hrají DJs po celém světě, jednoznačně vypovídají o talentu Jasona Littla.

V České Republice jste ho mohli slyšet na Apokalypse 32. A dne 17.4.2010 se vrátí zpět do České Republiky a dokončí co začal.

Jason Little – NGoHT 5th b-day – K2 – 14.02.09 – Hungary

Jason Little @ Nature One 2009 USB-Floor Onstage 1/2

Dj Svetec (Hu)

Jeden z nejvíce talentovaných a momentálně aj velmi úspěšný DJ a producent z Maďarska, který si říká Svetec. A jak se vlastně k hudbě dostal? A jak se vyvíjeli jeho úspěchy? To všechno vám prozradí jeho bio.

Základní umělecká škola a hraní na vícero hudebních nástrojů mu značně dopomohli v jeho hudebním rozvoji.

V roce 1996 se začal zajímat o elektronickou hudbu. Na začátku to byli hlavně komerčnější skladby, ale postupem času se propracoval až k technu, které ho očarovalo ze všech stylů nejvíce. Už od roku 2000 neodmyslitelně patří k jeho životu i vlastní produkce, které věnuje všechen svůj volný čas. V roce 2002 se jako návštěvník zúčastnil vícero mega parties, také i klubovek, na kterých nabral inspiraci a poprvé se začal objevovat i na druhé straně mixpůltu jako DJ.

Šanci zahrát si dostával hlavně na menších domácích parties a klubovkách. Ze začátku hrával jen z CD-ček, ale po pozitivních ohlasech na jeho sety začal přesedlávat na hraní z placek. V roce 2005 až 2007 začala jeho producentská práce přinášet první úspěchy, když jeho skladby začali hrávat populární DJs jako DJ Rush, Pet Duo, OBI, Sven Wittekind a mnozí další. Jeho prvním známějším trackem byl track s názvem I Will Be Your Dentist, který se objevil i na vynilu vydavatelství Distorted records. I za pomoci DJe OBIho se mu podařilo v roce 2007 vydat svojí první desku s názvem Thirst For Imitation EP.

Nadále v roce 2008 úspěšně pokračoval v produkovaní a remixovaní a jeho skladby se začali objevovat na labelech jako Artillery, Animasola, Mental Torments, Inflicted atd. Za poslední roky si zahrál po boku vícero významnějších světových hardtechno DJs. K jeho stylu hraní patří hlavně tvrdší a pestřejší skladby, no a hlavně prezentování svojí vlastní tvorby.

Píše se rok 2010 a Svetec má za sebou nezpočet úspěchů. Od vydaných dalších desek a tracků po hraní na všech významných akcích po celé Evropě. Také ho čeká cesta do Jižní Ameriky, společně s dj Sepromatiq. V současnosti patří mezi jedny z nejžádanějších djs HardTechno scény. O tom vypovídá, také jeho kalendář s vystoupeními.

Abychom přešli od slov k faktům, tak si můžete stáhnout na www.rave.cz nebo sety.cz mixovaný set od tohoto talentovaného mladíka.

SveTec @ Montagood 2009 Part5

SveTec @ M25 Total Destruction in Warsaw 22.08.2009

Sepromatiq Tento dj a producent pochází z Malaciek a s hudbou se začal aktivněji seznamovat asi ve svých 12-ti letech. Spočátku to byli komerční styly, ale postupem času sa začal zaměřovat na techno. K vlastní hudební produkci se věnuje už od 15-ti let. V roce 2006 vyhrál spolu s Miss Rodezem soutěž na remix skladby, který vyhlásil český DJ Jerry. Po krátkém čase je vydaný tento jejich remix na Eclectic EP. V zápětí spolupracují i s DJane Michaelou Salačovou, s kterou jako featuring vydávajú další remix. Dále s DJem Hogar-em tvoří hudební relaci FreshTech na rádiu AUDIONET, která mapovala techno scénu né jen na Slovensku. V listopadu 2007 dostává pozvánku od DJe Tronica a stává se rezidentem známé šalinské párty Pulzar v Metroklubě. Za krátký čas se stává i rezidentem párty MatchSound v Dubnici nad Váhom. V tomto období vychází i jeho první deska s názvem Grosse Katastrophe EP na německém vydavatelství Animasola. V lednu 2008 dostává od Vipera XXL pozvánku do členství v Artillery Bookings Germany. Po tomto velmi úspěšném debetu mu vyšli další úspešné desky na různých zahraničních labelech. Na podzim 2009 dostává další pozvánku na členství ve španělském bookingu 5 MINDS BOOKING, kterého jsou členové například Svetec, Leon KB, Tim Rivers, Psychodrums, Reaky a další. V půlce roku 2009 začína spolu s dj-em Hogar-em organizovat akci DARKNESS, která má za sebou tři pokračování a se svým lineupem se řadí k nejlepším hardtechno akcím na Slovensku. Rok 2010 bude pro něho opravdu zajímaví, s djem Svetec, s kterým tvoří ohromě silné duo, dostávají pozvánky všude do světa a nebude chybět ani Jižní Amerika.

Releases: Vinyl releases: Animasola004 – Grosse Katastrophe EP Fatallic Resignation007-Mad Melody EP Animasola006 – Animasola EP 2 Animasola007 – Gervakia and Slomany EP Around the World Records005 – Slovakia / Australia EP Combat Skills 016 – In Your Dreams EP Domestic Violence 009 – Sepromatiq and SveTec – Calm Storm EP Reconstruction Recordings 002 – Deeper Inside EP Schubfaktor011 – Hidden talents EP Cannibal Society 025 – Guards of the Night EP Mental Torments Records 008 – New Chicks On The Cock EP

Sepromatiq – Summer of Love festival

Hogar (Sk)

Začínal jako 13 letý hrávaním diskoték a školských akcí. Po krátké době zjistil, že diskotéky nejsou to co hledal, tak se vydal za cestou svého srdce – hardtechno. V 15-ti letech si pořídil gramofony a začal trénovat. Úspěchy na sebe nenechali dlouho čakat a už roku 2005 vyhrál jednu celoslovenskou DJskou soutěž DJ Starter a stal sa rezidentem klubu Alcatraz v Trnavě. Roku 2006 dostal zajímavou nabídku od rádia Audionet. Přijal jí a spolu se Sepromatiqem začali s vysílání stanice FreshTech, která mapovala hlavně slovenskou techno scénu.

Za jeho působením na scéně si už stihl zahrát s mnohými známymi Dji a vidět jste ho mohli na mnohých menších či větších parties na Slovensku, ale i v zahraničí. Za jeho najvětší úspěchy považuje hraní na Schranzhellech, Techno Terrore, Airport či v maďarském klubě K2. Od roku 2008 se začal orientovat hlavně na svojí vlastní produkci, která začíná mít už svoje první úspěchy. Jeho tracky sa objevují v setech takových Djs, jako je Jason Little, Hammond, aTom a jiní. Od roku 2009 sa začal věnovat organizovaní akcí pod názvem Darkness, jež jsou již za dobu svého krátkého působení velmi oblíbené.

Releases:

VA – Hellfire EP /Darkland009/ VA – One Year Of Carmarage /Carmarage rec./ Hogar – Sunny Paradise EP /BadBrains005/ VA – Gangland EP /F+MK rec. 01/ DJ Atom & Friends – Fogbound Shades EP /Overweight rec./

DJ Hogar Evolution 2 part2

LENZY Mladý producent pocházející ze Slovenska, který se charakterizuje temným zvukem hardtechna, prokládaného Hardcorem. Jeho zvuk zaujal například Jasona Littla, který mu vydal na Bad Brainse release ,,bonebreaker“. Za nedlouho si ho bere pod svá křídla Mexický řezník Yhunykx do agentury Muknauk. V současné době je jeho stanoviště metro club, kde dělá produkci se svým dobrým kamarádem a kolegou Djem Tronicem. Rezident akce HardTechno-Provincie.

Dj Lenzy for techno terror

Golpe Golpe se narodil v roce 1987 a zájem o hudbu projevil už od nejranějšího věku. Jeho vášeň pro Techno music zjistil ve věku okolo 14ti – 15ti let z pravidelných večírků. Po navštěvovaní parties začal zkoušet hrát na nějaké počítačové dj softwary. V roce 2003 se rozhodl pro koupi vlastní techniky a aparatury. Od této doby začal s každodenním tvrdým cvičením a jak říká sám, potřeboval jsem „najít svůj vlastní styl-najít sám sebe v hudbě“. Stal se z cela závislí na elektronické hudbě konkrétněji na Technu ve svižnějších podobách od 145 do 155 bpm. Po několik měsích již dostal možnost hrát na menších parties, které mu dali hodně zkušeností. GoLPe znamená španělsky rána nebo úder a těmito slovy v podstatě popisuje co jeho hudba je.. Vždy dává všechny své pocity a nálady, co zrovna má, do svých setů. Přes své mládí již hrál na mnoha na velkých akcích po boku slavných djz jako: Chris Liebing, Valentino Kanzyani, Tube tech, Dj Rush, Sven Wittekind, Robert natus, Arkus P, Boris S, Frank Kvitta, Mario Ranieri a mnoho dalších. Stal se členem www.hardtechno.cz od roku 2005 a od té doby pravidelně hraje v mnoha klubech po celé České republice, Slovensku, Německu a nebo Rakousklu. Byl také pozván na prestižní akci v České Republice, na slavnou Apokalypsu, kde se zúčastnil jako jeden z nejmladších djz vůbec na párty Apokalypsa. Od roku 2008 se stal z jedním nejvyhledávanějším djem v České republice a hrál na skoro všech velkých Techno parties v ČR. Teď se pracuje na jeho produkci a snaží vytvořit svůj osobitý sound dodává: „výšky basy kde mám vlasy“.

Dj Golpe @ TECHNO MASTERS 3 -Universe For All-

DestroyER Pražský Techno/Hardtechno producent, dj a liveact.

Vlastním jménem Marek Hradil, pražský převážně techno dj, producent a liveact. O elektronickou hudbu se zajímá již od velmi útlého věku kdy je na počátku 90. let ovlivněn hlavně tvorbou kapel Depeche Mode nebo Erasure a později tvorbou ruzných diskotékových projektů jako 2 Unlimited aj. Od roku 2000 se postupně seznamuje na mnoha parties se všemi možnými styly moderní taneční hudby od house-trance až po tekkno-hardcore. Postupem času stále více propadá kouzlu moderního energetického techna reprezentovaného djs jako Chris Liebing, Sven Wittekind, Robert Natus, Pet duo a další. Zásadně jimi ovlivněn si v roce 2006 kupuje gramofony a začína s aktivním djingem. Postupem času a poznáním tvorby mnoha umělců si uvědomuje, že se chce prezentovat vlastní produkcí do které vtiskne svůj styl a osobitý sound. V současnosti je považován za českou jedničku v produkci hardtechno tracků vydávající na mnoha zahraničních labelech (FOEM, Digitek, Carmarage, 4Beat a další) A zároveň za velice kvalitního dje hrajícího zpravidla ze 3 gramofonů a jehož mixy jste mohli slyšet na znamých rádiích orientovaných na techno hudbu (techno.fm, against-silence, absolute-technoise, beton radio, NGOHT radio aj.). Jako dj se prezentuje rychlým mixem energických techno desek na 140–150+bpm s jediným cílem a to bavit partypeoples.

Releases :

Darkland 05 – DestroyER – Massive EP (4 tracks) Carmarage – DestroyER – Radioactiv EP (4 tracks) Bad brains 14 – DestroyER – Robowar EP (4 tracks) Animasola-digital 05 – DestroyER – Splashed! (4 tracks) Unaffected 27 – Ganez & Destroyer – Keep the groove Bad brains 25 – Destroyer & Killernoizes – Backflash Hybrid Confusion 03 – A-Brothers & Destroyer – Noisy City Ep

Tracks appears on :

VA FOEM EY16 – Acid Flux – Mexicore (DestroyER rmx) VA FOEM EY17 – DestroyER – Left-Right VA LJR 013 – Jupi – Sardinky (DestroyER rmx) VA 4Beat rec. 023 – Andy B. – Insolent ungodliness (DestroyER rmx) VA Darkland 03 – DestroyER – Tovarna VA Darkland 07 – DestroyER – Tutorial VA Digitek 01 – DestroyER – Dnes VA Gangland (F+MK rec.) – DestroyER – Vulcan VA One year of Carmarage – DestroyER – As fast as you can VA Nightmare EP (Elementz rec.) – DestroyER – Let's walk VA Escape from paradise (UARS005) – DestroyER – Dancefloor

Upcomming releases soon @

F+M records (austria) Unaffected records (czech) Animasola (germany) Dark Fork records (france) Enemy forces recordings (germany) Carmarage (slovakia) Darkland (slovakia) Digitek (france) Guild (france) Maxifloor (france) Elementz (belgium) Naked Lunch (Portugal)

DJ DestroyER playing Sunstorm at Liquid Club

Warphil Tento mladý Dj se narodil dne 19.12.1990. Už od malička zkoumá všechno kolem elektronické hudby. Po pár akcích je mu jasné, že ho nebaví být jenom posluchač, ale chce vystupovat jako Dj. Vymyslí jsi svoji přezdívku WarPhil a zakupuje gramofony a techniku. Začíná hrát v klubech u Brněnské přehrady. Odstartoval především svým setem v Hrušovanech u Brna na párty Overlord. Zanedlouho začíná promovat akci po Brněnské metropoli s názvem Schranz Machina, kde má čest si zahrát s Rough Incem., Lenzym, Warheadem, CZScreamem, Keszem, Noisem a dalšímy… V roce 2009 je přijat do bookingu na soundfactory.cz s jeho dobrým kamarádem

Warphil vs. Schanzz @ Hardtechno Provincie 19.12 2009

ScHanzem. Dj narozený ve Znojmě, bydlel v Třebíči, Brně a nyní v Rousínově u Vyškova. Už na základní škole se zajímal o elektronickou hudbu. Začínal na stylech trance, elektro a klasické techno. Po nějaké době si pořizuje mixážní program na svůj PC, brzy však zjišťuje, že to přestává stačit, a proto se rozhodl pro koupi opravdového mixpultu a gramofonů, jež později rozšířil ještě o cd player. Z počátku hrál techno, to se snažil hrát rychleji a některé desky vyznívaly zajímavě, až vtipně. Proto přešel na jemu bližší styl hardtechno, kterému se věnuje dodnes a nabírá vlastní směr co se stylu mixu týká. Mnozí si už všimli že hraje trošku jinak, ale právě to dělá jeho vystoupení zajímavější. Věnuje se i pořádání akcí pod názvem Overlord. Jako zajímavost bych ještě uvedl, že se účastnil souteže na radiu iFactor ve spolupráci s NGOHT.hu a ze stovek DJs on a dva Španělé se dostali až do vysílání a jejich sety jsou teď i ke stažení na NGOHT webu. Nebrání se ani ve výpomoci s uspořádáním párty. Jak sám říká: „Jsem pro každou špatnost“.

Kesz KESZ – ke schranzu ho dostala svým vystoupením na Apokalypse 23 v červnu 2005 v Brně německá schranz ikona Sven Wittekind. Poté nakoupil gramofony, mix a první desky, které se už nesly v duchu rychlého hardtechna, u kterého zůstal dodnes. Na konci roku 2006 se seznámil s pražskými dji Tschikkem a Lintechem a dostal se pod booking Schranzproject. SP během roku 2007 uspořádal mnoho povedených akcí, hlavně série SUN ( Schranz Unites Nations), SchranzMania a další. Na začátku roku 2008 SP jako takový zaniká a formuje se nová agentura S.P.A ( Schranz Promo Agency), která má pro tento rok velmi smělé plány. V současné době dostává KESZ pozvání na spoustu akcí po celé ČR a můžete ho tak vidět a slyšet skoro každý pátek na nějaké větší či menší akci. Od půlky roku 2007 pořádá se svým kolegou Blackem pravidelnou techno night Groove Beat v klubu Mlejn v Sadové a její „tvrdší“ odnož SchranzMania. V listopadu 2008 převzal od Lintecha vedení agentury S.P.A se kterou plánuje oživit HT scénu v ČR. Také se v dnešní době snaží o vlastní produkci hardtechna, stylu, který ho uchvátil a nakonec pohltil. Jeho sety se pohybují okolo 160 BPM, desky, které vybírá, vás nejdřív uvolní svými pronikavými melodiemi a nakonec vám rozdrtí všechny kosti v těle svým hutným beatem. Dnes ho velmi oslovuje jihoamerické hardtechno od producentů Buchecha, Alex TB, Marcio M., Motomorfoses atd ---- takže svůj styl by dnes mohl charakterizovat jako „HAPPY FU(N)KY HARDTECHNO“ Mezi jeho oblíbené djs a producenty patří: Alex TB, Buchecha, Motomorfoses, Chor, Leon KB, Marcio M., Sepromatiq, Sven Wittekind, Arcane, Buchecha, Viper XXL či FL-X.

Zahrál si vedle djs jako: MARIO RANIERI /AT/, OCRAM /DE/, ROUGH INC. /HU/, TREZOR /HU/, Psy Funky /DE/, SEPROMATIQ /SK/, Agent, Steen & The Keeper, Nika 77, Kaisersoze, IM Cyber, Řeznyk & Dialect, Michael C, GoLPe, CZScream, Plüschen, Spiriakos, Nix Fungate, Evil Kid, Lenzy, Warhead, Sonejee, Yoky, Missile, St aka Krrtek, The Cirkus, Scoop, Tzésar, Destroyer, Tschikko, Lintech, Peca, Sonejee, Withecker, Frey, M.u.t.t.a.g.g.e.n, Andro Gee, Nervick, Black, CJC & Manny Snoo aka Banshee Djz, Kokino, Marionette a další

Oblíbené labely: Inflicted, Working vinyl, Toolterror, Abstract, Bullshit, Tekktribe, Around the World, Combat Skills, Animasola, Distorted, t:clasixx, Skizofrenik, Painkiller, Domestic violence, Cannibal Society a další

Zahrál si na akcích jako jsou: Satellite 5, Galaktika, Warm Up Summer Of Love 2008, Warm Ups Technomasters 3, Warm Up Summer Session, série akcí Groove Beat , série akcí SchranzMania, S.P.A Meeting, SUN ( Schranz unites nations), SUN 3, Groove Beat, Liquid Disorder, Swim City open air, SchranzMasters, Viva La Peca, Invasion of Schranzproject, SchranzMinimalia, Absolute Schranz, Viva La Peca 1,2 a 3, Techno Collection, Schranzproject Night, Satellite 4, Hard Pure 2, Hard Beats vol.1 a další

BOOKING: S.P.A ( www.spagency.cz) – kesz@spagency.cz Hard Culture ( www.hard-culture.wbs.cz) – hard-culture@centrum.cz

dj Kesz, Mlejn Sadová, 18.1.2008

Ank Ank vlastním jménem Ondřej Javůrek. Na vychodočeský, konkrétně ústeckoorlický svět, jsem vypadl v roce 1987. Jelikoz jsem neuměl na nic hrát a zpívat mě nebavilo, rozhodl jsem se stát se djem. Nekdo chce být prezidentem, někdo popelářem a já jsem chtěl být vždycky ten tam nahoře, co tam s čímsi točí a za cosi tahá. V 16ti letech jsem začal zkoušet mixovaní na počítači s programem DSS DJ, hodně jednoduchým ale na začátek dostatecným programem, poté jsem objevil Traktor 2 a 3. S tim jsem odehral několik soukromých akci pro přatele. A jednoho krasného dne v létě jsem si pořídil své prvni gramofony a mixák. Hraji hlavně schranz ale zabrousím i do pomalejšího tempa a to do techna. Ve schranzu velmi rád používám melodické desky, zpěvné motivy, střídavě se schranzem plným industrialních a „pekelných“ samplů a efektů.

BOOKING:

Hard Culture Booking

HardTechno Provincie / part 2–2 /

Sety najdete na sety.cz nebo poslouchej.net

Pojďme se podívat na bio djs vedlejší Techno stage

Pozor !!!Pří nákupu nad 1990kč v deecomu www.deecom.cz lístek na HardTechno-provincie 3 zdarma.

Scarpo Scarpo vlastním jménem Ondřej Dubas se narodil v roce 1991 v Hodoníně. Svým věkem se tedy řadí mezi nejmladší djs v Čr. K taneční hudbě se dostává v roce 2002 poslechem setů od Jeffa Millse, Carla Coxe. V roce 2004 se pokouší o první mixy na PC v programech Virtual DJ, Traktor DJ Studio a začíná poznávat českou taneční scénu. V létě 2006 pořizuje gramofony a začíná pilně trénovat. V roce 2007 se stává jedním z residentů oblíbené brněnské párty Cold Beats, začíná také vystupovat ve společných setech s Djem NOISem a získává více nabídek na hraní po celé České republice a na Slovensku.Od roku 2008 vystupuje pod hlavičkou brněnského bookingu dBeats.V roce 2009 pokračuje v pravidelném hraní a spolupracuje s projektem Magnett na párty Magnett Show putující po různých klubech, dále s agenturou Groovy Beats na letním festivalu Summer Energy, vyhrává soutěž o hraní na vyhlášené párty Bubbles po boku Bena Simse, účastní se mnoha zajimavých akcí a také rozjíždí spolu s duem Jack&Joker pure techno párty Octagon v brněnském klubu Perpetuum. Jeho stylem je techno a tech-minimal, dbá na přesné mixy s plnou škálou efektů a je ovlivněn jmény jako The Advent, A.Paul, Industrialyzer, Adam Beyer, Paul Ritch, Spiros Kaloumenos, Virgil Enzinger, Spiriakos, Alan Fitzpatrick, Boriqua Tribez a další.

Chuckin Vlastním jménem Lukáš Nováček, narozen roku 1988 v Ústí nad Orlicí. O taneční hudbnu se začal zajímat asi v roce 2003, kdy mu jeho bratr pouštěl záznamy ze Summer Of Love. Konkrétně DJe Rushe. Bylo jasné, že TECHNO je to právé pro něj. Asi za o rok později navštívil první party – Apokalypsu s již zmiňovaným DJ Rushem. V tu chvíli u něj začalo převládat tvrdší techno, později hardtechno a začal si doma napojovat „desky“ na pc v programu Atomix mp3. Později si vyzkoušel Virtual DJ a nakonec skončil u první verze Traktor DJ Studia, kde proháněl empétrojky zběsilým tempem až 160BPM. Vše se změní asi v roce 2007, kdy navštíví akce, kde se hraje daleko pomaleji a objeví v tom daleko víc, než ve sběsilé „schranz-jízdě“. Začne proto nakupovat minimal a tech-house tracky na beatportu a jeho mix hned nabírá na dynamičnosti. Mezi jeho nejoblíbenější producenty patří R. Villalobos, Marc Houle, Magda, Paul Ritch, Adam Beyer, Marco Carola… Co se týče mixu, tak ho uchvacuje velikán Richie Hawtin. Zatím mixuje pouze z PC pro pár kamarádů na after parties apod. V roce 2008 odlétá na rok do Skotska, kde měl tu možnost slyšet a „pokecat“ si s The Adventem, který se od té doby pro něj stává, společně s jeho kolegou DJem Industrialyzerem, obrovským idolem. Od této chvíle se začíná vracet opět k rychlejším stylům a do této doby zůstává u toho, u čeho začal – TECHNO!!! O pár měsíců později nakupuje nějaký ten hardware k Traktor DJ Studiu 3 – midi kontrolery Reloop Digital Jockey, Korg Nano Kontrol a zvukovou kartu ESI U46 XL. Po návratu do ČR ze Skotska pošle několik mixů svým kamarádům a ti mu dávají příležitost si zahrát na menších klubovkách jako jsou Masters of Euphoria, Reflex Delirium, Reflex Classic, Reflex Symphony, Reflex Congress a Hardtechno Provincie 1,2,3. Od července roku 2009 se stává součástí bookingu 3m.czweb.org.

styly: techno, minimal-techno, tech-house

hraje z: notebook+traktor dj studio, reloop digital jockey, korg nano kontrol, esi u46 xl

BPM: 128 – 144

Krttek K elektronické hudbě se dostává kolem roku 2000, od roku 2003 je aktivně hrajícím djem. Díky poměrně dlouhému působení na taneční scéně a vývoji elektronické hudby se setkává s mnoha směry a tím získává značný hudební rozhled. Prioritním stylem zůstává techno ve všech podobách, zároveň však vystupuje se styly dnb, house a breakbeat.

resident: club Nuclear (Jindřichův Hradec) club Comeback (České Budějovice) club Trix (Brno)

party – SchranzMachine, Christmas mixx nostalgia

promoter: festival Stodola (od r.2006)

party: Saigon, Pá.Tek 13., Hell&Heaven, Silvestr in Trix club, …

producent: trip-hop mix pro orient show Desert Rose (Boby centrum, Brno)

Více podrobností na webu: dj-st.xf.cz

Amigo Dj s mnohaletými zkušenostmi a Brňák jak poleno – nelze jinak než jej představit vlastními slovy: „Zdar jak sviňa, moje zjevení pochází kousek od Brna z útulku jménem Hostěnice. I já sem měl tu možnost si čuchnout elektronické hudbě tím víc k technu, a jak to tak bývá „jednou zkusil, jednou se napil…“ Postupem času jsem začal řádit na gramcech a tím se osud zpečetil. Mám rád průbojné techno a řádně podaný schranzik.“

Skais Narodil jsem se 26.7.1988 ve Svitavách. Vlastním jménem Zdeněk Mondek.Od roku 2004 jezdím na párty. Jako první jsem navštívil Sol 04 a ten mě zaujal natolik, že jsem navštívil více takových akcí. V mých 20letech jsem uspořádal svojí první akci s názvem Infinitebing. I když se akce nedostala do plusu, rozhodně jsem se nevzdával. Nyní spolu s dalšími dvěmi kamarády zkoušíme dělat akce (REFLEX, REGIONÁLEK), další z akcí je (HardTechno-Provincie) za pomoci dalších skvělých lidí. Také se věnuji hraní. Učím se na midi Digital Jockey 2. Mezi mé oblíbené styly patří Schranz, Hard-core a HardHouse. S kamarády jsme založili stránku www.3m.czweb.org ,kde prezentujeme naše akce.

Mezi mé oblíbené interprety patří: Sandy Warez, Jason Little, Hexor, Hammond, Scot Project, Jim-e, John B. a MinuPren.

Milank

Dj Milank je dlouhodobý zkušený dj. Prošel mnoha hudebními styly a to správné kouzlo našel v technu a elektru. Pravidelně hraje na akcích cosmix a také pravidelně vystupujje v klubu perpetum v Brně na akcich Electronic.

1994 – první kontakt s elektronickou hudbou a scénou

1996 – nákup vinylů a první experimenty s DJingem

1999 – s kamarádem zakládá Emmadoom a hrají hlavně HC elektronickou hudbu

od 2002 – vstupuje do Tuzexx crew, radikálně mění styl hraní, zpomaluje a začíná hrát techno a elektro

Bazs

Další dlouholetý zkušený dj z Pardubic. Moc toho na sebe neprozradí, ale věřte, že mnohem víc prozradí jeho vystoupení. V jeho setu můžete slyšet Techno/HardTechno.

Vedlejší stage máme za sebou a příště se můžete těšit na Bio hlavní stage. Sety budeme postupně přidávat na poslouchej.net a sety.cz.

HardTechno-Provincie 3

Dne 17.04.2010 se můžete těšit na pekelnou HardTechno řežbu. Bude to: ,, Noc černější než peklo´´. Heslo, které bude doprovázet celý mejdan. Přijede král schranzového pekla. Už na Apokalypse 32 předvedl jeden z nejtvrdších setů v dějinách Apokalypsy. Není to nikdo jiný než Jason Little (De). Tuto pekelnou noc doplní duo, které momentálně patří ke špičce HardTechno scény. Rychle plnící se kalendáře akcemi po celém Světě. S potěšením vám představujeme Maďarského dje Svetec a Slovenského miláčka Sepromatiqa (On 4 decks ). K pořádné kalbě nesmí chybět ani Česká HardTechno špička, které přijede v černém povoze, který potáhne smršť Schranz šílenství. Dj Golpe ve společném setu s djem DestroyERem (On 4 decks). U další dvojíce, když vyslovíte jejich jména víte, že přinde zkáza a zem se otřese v základech. dj Hogar (Sk) vs. dj Lenzy (On 4 decks).

Další djs možná nejsou zas tolik známý ale ve svém okolí jistě mají respekt. Z Hořic na pekelném koni přijede dj Kesz. Z Brna z pekelného plamene ukovaní dj Schanzz vs Warphil (On 4 decks). A v neposlední řadě tajuplný dj Ank. Toto byl příběh hlavního podia, kde nebude chybět zelený laser, výzdoba, videoprojekce a gogo vystoupení.

Pro ty co se pořádně zapotí bude připravena vedlejší stage, která pojede v rytmu Techna. Opatrovníkem bude dj Scarpo, velmi nadějný dj. Rozhodně nebude také chybět Dj Chuckin, který si získává více a více příznivců. Rezident Schranz Machine dj Krttek. Dále se můžete těšit na dje MilanK, který je dlouhodobý zkušený djs. V premierovém vystoupení se představí dj Skais v HardHouse setu. A už se blížíme do finále už chybý jen 2djs. Dj Amigo, který trochu přitvrdí. A dj Bazs z Pardubic, kterého tolik možná neznáme a o to raději se sním seznámíme při jeho yvstoupení.

HardTechno-provincie 3 není jen akce, ale také oslava 5let od založení schranz.cz, proto je tato akce pojata i jako narozeninová oslava tohoto stylu.

Celá akce se bude konat v Brně v klubu Favál na Křížovského 22. Vstupné bude pouhých 199kč a výhradně na místě. Kdo by neměl po ruce českou měnu, může zaplatit vstup 8eur.

V průběhu příštích dní do akce se můžete těšit na Bio djs, videa, sety, rozhovory a atd.

Autor:
Golpe


Züčastní seKomentáře

skais St 28.duben 2010 14:12
skais Po 26.duben 2010 15:30
skais Ne 25.duben 2010 16:21
Anonymous Po 26.duben 2010 18:59
:'( This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times. This limit is reached. To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.
JohnnieM Pá 23.duben 2010 23:22
Ahoj, jestli hledáte stránky tak se jukněte na www.johnniem.zlaty.net je jich tam dost, je to taková náhrada místo DJZ.cz zatím to není dořešené.
ervin Út 20.duben 2010 17:08
čau jj sou u nás na stránkách monsterbeat.cz
Anonymous Út 20.duben 2010 09:26
suprová akce!!a nevíte jestli jsou ještě na jiných stránkách fotky?:)
(CZ/Eilonwy Út 20.duben 2010 09:57
.. Určitě najdeš fotky na partnerských stránkách HTP - Schranz.sk , ilovemusic.sk od Super fotografa Juloška, monsterbeat.cz a poslední co vím DJz.cz .. čekuj tyto weby ;)
skais Út 20.duben 2010 12:23
dancemania, strobe
Kláruuš Út 20.duben 2010 20:18
díkec za ty stránky:)!..nejvíc doufám,že co nejdřív bude zase nějaká akce poblíž brna!
skais St 21.duben 2010 11:19
4.6 v Trixu Jim-E z Madarka a pak 24.9 zase ve Faválu HTP 4
Kláruuš Čt 22.duben 2010 18:18
super!!*YAHOO*
Anonymous Ne 18.duben 2010 23:46
Hodně dobra akce:) diky!! jen takova připomínka ty repraky občas chrčeli jak cip :)
skais Po 19.duben 2010 11:59
Jason hrál přebasovaný, jednu chvilku tam byla závada ale jestli to chrčelo pruběžně tak bud djs hráli v červených a nebo jak se hrálo vs tak nějaké to zapojení mohlo být špatně. Ale na HTP 4 chcem přidat nějaký ten reprák.
(CZ/Eilonwy Ne 18.duben 2010 23:37
FOTOREPORT už v galerii.. ;) pro větší rozlišení hledejte link na mém FB :)) Vidoreport Bude do konce příštího týdne ;) ... Pořadatelům HTP přeji neslevit z takto nasazené laťky a jen úspěch do Budoucna...
skais Ne 18.duben 2010 09:45
Děkujem všem co jste dojeli podpořit HTP akci. Sešlo se nás se vším všady 400lidí. Ted si můžem 4.6 vychutnat Warm up akci v Trixu s Jim-E (HU) a hlavní akci 24.9 ve Favále. Prostor bude upraven aby parket byl dvojnásobný, takže se nemusíte bát, že nebude místo a kdo k nám přijede? Acid Flux, Bold, Lady Kate a Tim Rivers.
fejmus Ne 18.duben 2010 14:39
wau Lady Kate a Acid Flux :)
komunista St 21.duben 2010 21:58
Sakra tak to, už musim dorazit! Acida nemusim, ale Bolda si nechám líbit!
skais Čt 22.duben 2010 12:43
Mslim si, že pro tebe bude i Tim Rivers a pak určo techno stage, kde znova zahraje Bold i Acid Flux a PACKO_GUALANDRIS
komunista Čt 22.duben 2010 15:02
Od Tima jsem, už pár setů slyšel a byly hodně dobrý, ale Bold je Bold!
Frey Čt 22.duben 2010 17:10
tak přiď 22.5. do perpeta na bolda :)
skais Čt 22.duben 2010 17:13
:-D běž si to psát jinam tady je HTP :-D :-D
Scarpo Čt 22.duben 2010 19:04
:-D
skais Čt 22.duben 2010 20:11
:-D
Anonymous Út 20.duben 2010 09:27
juhuuu:)
ervin Pá 16.duben 2010 20:03
jj dojede autem je to zařízené,a večír to bude sázet jak vždycky letadlo ho nezastaví aby za váma -náma dojel
Anonymous Pá 16.duben 2010 15:38
dojede Jason kdyz nelitaji letadla?
skais Pá 16.duben 2010 19:27
Ano jedem pro něho autem
wajdak Út 13.duben 2010 20:50
YokY Po 26.duben 2010 19:11
WTF???
latas Pá 16.duben 2010 11:56
samozrejme s tema teplousema jsem to nemyslel na lidi ale jen na jedinou osobu. posouzeni necham na vas dle fotky :)
fejmus Čt 15.duben 2010 20:29
:D :D
latas Čt 15.duben 2010 12:19
a teploušci :)))
Peťulka Čt 15.duben 2010 07:46
Wajdaku !!!!! :D :D :D Jdi s tou fotkou víš kam **** ?? :D :D :D :oP
ervin Pá 2.duben 2010 13:03
sakriš tak to ti nazávidím....na prahu je to moc tvrdá muzika,v Praze se dělá trance...teda většinou..na tohle do brna!!
Be.rr.y Út 13.duben 2010 11:31
V Praze je i spousta schranz lidiček, jen se to neví, pač se musí převorat na trance, když se tu nic inýho nehraje :( Paul Van Dyků a podobných už jsem fakt předávkovaná...
Skais Út 13.duben 2010 13:32
není pravda. V Brně jsou věrnější. V Praze jsou výborné akce zadarmo na který bych hned šel tady a ještě je u toho debeta jestli vubec někdo dojde. Takže nevěřim, že je vás tam tolik
(CZ/Eilonwy Út 13.duben 2010 21:25
V Pha jsem já.. To ti je málo??? :P Nejsem sice rodilý (naštěstí) ale i tak. :D
Be.rr.y Pá 2.duben 2010 08:24
Nebude taky někdy takovejhle masakřík v Práglu? Proč vždycky v Brně, máme to daleko:( Stejně jako nakopnu káru a dorazím, ale až mě někdo ráno sejme na D1, tak mě máte na svědomí:)))
skais Pá 2.duben 2010 13:12
Domluv me tam club Roxy a klidně i v praze :-D
WarPhil Po 29.březen 2010 20:24
rapidshare.com/files/369626505… taková malá ochutnávka co by se tam mohlo objevit :-)
latas St 10.březen 2010 00:04
tak oslava 5 let shranz.cz tak doufam, ze golpe nebude ridit...co vasku ??? :)
Anonymous St 10.březen 2010 07:17
To uz je zarizene:)))
Golpe St 10.březen 2010 09:28
zapomněl jsem se podepsat:)
DestroyER St 10.březen 2010 12:54
golpe bude chtit ridit... tramvaj.
Lenzy St 10.březen 2010 15:49
hehehee bude veselo :))))
Lenzy St 10.březen 2010 15:49
hehehee bude veselo :))))
Lenzy Čt 11.březen 2010 12:23
Proč jsem to napsal 2x ??? :))))
DestroyER Čt 11.březen 2010 12:59
asi protoze bude 2x veselo :D
skais St 10.březen 2010 20:17
:-D takové veselo až se lidem rozjaří oči?
(CZ/Eilonwy Čt 11.březen 2010 09:57
To beztak i z té tvoji distribude Lighstiků všech barev za skvělé ceny ;) A nějakou PodPultovku taky plánuješ ??? Pro lepší záření.. ? :D :P :D
skais Čt 11.březen 2010 16:26
Jen ty lajstiky budem prodávat červené, modré, zelené, žluté
skais St 10.březen 2010 15:42
:-D 17.4 zmizí všechny šaliny v Brně:-D
Demon Út 30.březen 2010 21:07
hehe
(CZ/Eilonwy So 6.březen 2010 19:32
Trancman Čt 25.únor 2010 13:42
Turbomyš
Trancman Út 23.únor 2010 09:02
Ju přijedeme trancman and technička2
Jarda Út 9.březen 2010 23:56
....no taky nemůžu chybět
Skais Út 16.únor 2010 19:23
Na www.mafitel.com/clanek_hardtec… probíhá soutěž o volné vstupy nebo flašku vína.
skais Po 8.únor 2010 15:39
Pří nákupu nad 1990kč v deecomu www.deecom.cz lístek na HardTechno-provincii 3 zdarma.
skais Pá 5.únor 2010 13:24
Ahoj umí někdo dělat videa? Potřebuju Trailer k této akci. Nabídnout můžu VIP vstup. Tak kdo by měl zájem a chuť ať napíše na horset@seznam.cz děkuju.
Northstein Čt 28.leden 2010 01:19
To nám půjde hlava kolem.:-)) www.youtube.com/watch?v=m8pDgj…
Golpe Čt 28.leden 2010 08:28
Bude to Pleasure Island
latas Po 1.únor 2010 16:38
to jo Vaso.
Anonymous Ne 24.leden 2010 21:41
co vic si muzeme prat...
ervin Ne 24.leden 2010 15:55
jo at už je ten duben.těším se na favál teším se na DJs vlastně těším se na všechno!!!dojdite všichni zatepeeeeeeeM
(CZ/Eilonwy St 20.leden 2010 21:25
Tak Na jaro nejlepší klubovka v našich krajině ;)
Technaro St 20.leden 2010 09:14
to je line up kua...
Klára Út 19.leden 2010 22:31
bože můj...jason little!!URČITĚ jedem..to si nenecháme ujít!!těším se mega!
NeO Út 19.leden 2010 22:20
No pani Pan Littl osobně jak na ačku nás rosekal uplně nejvcí takže tam teda nebudeme chybět
Northstein Út 19.leden 2010 23:26
To bude trhák.Držim pěsti.
Skais Út 19.leden 2010 22:19
Zde je také oficiální a zvětšený plakát, kdo yb měl zájem. img707.imageshack.us/img707/42…
Skais Út 19.leden 2010 21:22
Zde jsou videa s předešlých akcí: HTP1 www.youtube.com/watch?v=nNcGbu… HTP2 www.youtube.com/watch?v=kYDIgp…
rado Út 19.leden 2010 18:45
Eegh,oprava Jason Little....
rado Út 19.leden 2010 18:43
Ty joooo 17.04.2010 Jason Litte,waaaau,zrovna v ten den oslavujem 25narodeniny. Uhhhhh
vaNA Út 19.leden 2010 13:59
tomu rikam porce .. nevim,nevim! pro nas starsi uz to tolik neni .. uvidime! mame po tom carodky u nas v Chocni ,takze nechame se prekvapit ..RESPECT
skais Út 19.leden 2010 14:06
Druhá stage je Techno.
vaNA Út 19.leden 2010 14:17
oh !aha tedka na to koukame!scarpo mi jednou posilal setik ten se da poslouchat .. noo tak snad bude mit vaness volno .. :)¨
vaNA Út 19.leden 2010 14:18
zbytek sem neslysel . .) TAKZE SETY SEM .. thanks
Skais Út 19.leden 2010 14:37
Tak chuckin rs354.rapidshare.com/files/256… Krttek mp3.sety.cz/st-a-k-a-krttek-pr… Jinak sety ostatních djs postupně budou
KrTTeK Pá 19.březen 2010 19:00
Scarpo Út 19.leden 2010 08:47
stavim se:)
latas Pá 22.leden 2010 12:46
stav se :-)
__S0niC__ Po 18.leden 2010 21:46
ten podkres plakatu je mi nakej povedomej :)... jinak ci je to mix dou you like bass?
Ank Po 18.leden 2010 19:50
Jasná účast :)
KrTTeK Po 18.leden 2010 21:36
Tak to já teda taky přijdu :)
YokY Pá 22.leden 2010 19:20
Jasna volba...
Zuzink_a Po 18.leden 2010 14:29
Myslím, že vím, co budu dělat 17.4. :D Jasona a Sveteca si nesmím nechat ujít :)
SchranZDellery Čt 21.leden 2010 11:48
Myslím, že si to nenecháme ujít obě dvě ostatně jako spousty jiných dobrých akcí - akorát škoda toho, že tam budou tak **** Go Go :D Myslím, že je ale vnímat nebudu :D akorát to tam budou kazit lol
Skais Čt 21.leden 2010 11:57
Za a) vam ty holky nic neudelali moc dobre vim o co jde. A za b) tam nakonec kvuli takovym jako vy nejdou a misto toho by tam meli byt stripterky, ale budou mit pasku pres prsa.
SchranZDellery Pá 22.leden 2010 11:49
No tak už jsme si to všechno vyříkali - tak zas klid :)
Anonymous Čt 21.leden 2010 14:41
Ach tak zarlivost a zavist :-))))
SchranZDellery Pá 22.leden 2010 11:48
? What the Fuck? .. lol největší nevím teda co kumu závidět ty převtipný anonyme :D
__S0niC__ Pá 22.leden 2010 13:03
tak tam pudes ty ne trsat :D
SchranZDellery Pá 22.leden 2010 15:05
Jako kam? jako Go go? ani mě nehne já si pojedu to svoje :D
__S0niC__ Pá 22.leden 2010 16:10
jn vy mate jinej svet :D
SchranZDellery Pá 22.leden 2010 18:20
to teda :D
Clubber Po 18.leden 2010 12:58
No prostě paráda...konečně někdo dělá akce na úrovni;)
vaNA Pá 22.leden 2010 20:42
xD
Psychiq Po 18.leden 2010 13:59
Přesně tak
video Jason Little Po 18.leden 2010 13:15
fejmus Po 18.leden 2010 19:35
jasna ucast :)
Demon Út 30.březen 2010 21:09
Na tedle aci nesmim chybet jako :D
Demon Út 30.březen 2010 21:10
sry preklep akci heh