Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Zodiac party - Aries

Future.DJs production team dostal příležitost uspořádat pro ty, kteří si nechali Jing&Jang Factor utéct a jistě nejen pro ně "malé velké" repete!

Future.DJs production team dostal příležitost uspořádat pro ty, kteří si nechali Jing&Jang Factor utéct a jistě nejen pro ně „malé velké“ repete! A bude to ještě jednou Martinický palác, ve kterém se rozezní spodní stage natřískaná hodinovými kontesty a tím nejlepším club soundem! Kdo by to čekal, že první, kdo zde oslaví své narozeniny bude Kačí Drašnarová! :D Oslavenčino přání je naším rozkazem a proto rádi přivítáme na její doporučení dva DJs, kteří ji věnují své hodinové sety. Skočné electro beaty Ketana a nářez technaře Golpeho. Abychom vyvážili ranní temnou část večera Zodiacu, zvolili jsme v první bílé části houseovo tranceové obsazení Marty Fishem a Yanem Darkem. Nebudou pochopitelně chybět ani elektroradovánky Ufiho a Tokatka, ortodoxní techno od pánů DJs Ravica a MD-Phona. Code 69, který inspirován německým soundem konečně dostane v hlavním čase předvést to nejlepší z jeho výběrů hitec undergroundu. D.Brother a Badjoker se představí na Zodiacu již podruhé a o to víc nažhavení. Pokusíme se opět vytvořit atmosféru fantasy světa hudby a oslavy narozenin. Podílíme se tak všichni na skvělém pocitu z večera, který si děláte především vy sami! :)

LINE UP

20.oo – D.Brother 21.oo – Tokatko vs. Ufi Da Man 22.oo – Ketan 23.oo – Marty Fish 00.oo – Ian Dark 01.oo – Code 69 02.oo – Golpe 03.oo – Ravic 04.oo – MD-Phono 05.oo – Badjoker

Autor:
Golpe

Komentáře

Lukes So 24.duben 2010 12:16
Supr akcička...Nevíte kde jsou fota z této akce?
Marcus De Hard Po 12.duben 2010 12:02
Co to je za ulet?:-D:-D:-D:-D:-D:-D