Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Active Zone

Ogi: 'Jdu do hudby na 100 %!'

Ogi: ‚Jdu do hudby na 100 %!‘

Zajímavý rozhovor s DJem Ogim, který následující pátek vystoupí jako headliner na párty Active Zone, jejiž tradičním působištěm je pohořelský klub Gemini. Co vůbec odpověděl na otázky, které si pro něj připravil resident Phil Albedo? Čtěte a dozvíte se!

01 Zdravím Tě Dalibore, jak se vede a jak jsi spokojený se svým novým albem Journey?

Ahoj, vede se dobře a ty letní dny v Chorvatsku snad představovat nemusím!  Díky za optání.

U alba Journey jsem měl velkou odezvu od předních techno umělců. Měl jsem rozhovor a také díky albu speciální umístění v populárním Raveline magazínu. Prodej alba jde dobře a ve většině obchodech je vyprodáno. Na několika parties jsem tohle album propagoval a nyní ho přícházím zpropagovat i do Čr na tvoji párty.

02 Je něco nového na současné chorvatské techno scéně?

Scéna je za posledních 5 let stejná. V zimním období máme v Chorvatsku skvělé akce, ať už jsou pořádány v malých nebo velkých klubech. Jinak v tomto období nemáme tolik velkých akcí jako ve vaší zemi. V létě však nastává jiná situace, kde máme pěkné open airy na chorvatských pobřeží, ostrovech a v nějakých turistických městech. Vystupuje zde většina světoznámých DJs a mnoho turistů přijíždí do Chorvatska právě kvůli téhle skvělé zábavě. Je důležité být dobře informován o místě těchto akcí, protože některá turistická města tuhle kulturu nepodporují. Nejlepším místem je Zrce v Novalji na ostrově Pag.

03 Nedávno jsi mi řekl o svém projektu Lorino. Mohl bys ho čtenářům představit a nějakým způsobem specifikovat?

Se svým druhým projektem Lorino jsem začal před dvěmi lety. Jedná se o temný a minimalistický techno projekt a je mým dalším vyjádřením jak techno cítím. Jako Lorino mám několik releasů, které mají v tomto žánru podporu i u mnoha slavných DJs, což je dobré. Tento měsíc jsem také začal pracovat na labelu Black Star, který představí tracky několika světových umělců především tohoto stylu.

04 Mnoho lidí Tě zná nejen jako skvělého DJe, ale také jako výborného producenta. Naplňuje Tě některá z těchto činností více?

Já jsem spokojený s oběmi činnostmi a obě mám rád stejně. Navíc poslední dobou také vystupuji jako Live p.a.. Jdu do hudby na 100 % a celé to beru jako propojené. Je bezvadné být DJ a producent, protože tak nejléle vyjádříš svůj hudební styl. Celý týden dělám hudbu a o víkendu ji představím lidem.

05 Co považuješ za svůj největší úspěch?

Těžká otázka. Těch věcí je více, co považuji za svůj úspěch. Rozhodně je to několik akcí, kde jsem hrál, zmínit bych se mohl třeba o Montagood ve Španělsku, Dance Valley v Hollandsku, různé klubové akce v Jižní Americe a také několik super akcí u vás v Česku. Tohle všechno bylo hodně super. Dále bych také mohl být hrdný na 20 CD kompilací, které obsahují vlastní tvorbu a svůj vinyl, jehož číslo uzavírá 70 releasů. Na druhou stranu, pro mě může být úspěchem i sebemenší klubová párty, kde si lidé užívají můj set.

06 Co na Tebe mělo největší vliv, než jsi se začal aktivně věnovat hudbě?

V tomhle stylu hudby u mě, tak jako u většiny umělců měli největší vliv Kraftwerk, kteří jako jedni z prvních začali skládat elektronickou hudbu. Jinak kromě Kraftwerk jsem v té době byl ještě velký fanoušek skupiny Depeche Mode.

07 Když pomineme DJe OGIho, co dělá Dalibor Ogorevac? Nějaká jiná práce než hudba a co jeho volný čas?

Všechna moje práce je spojena s hudbou. Zastávam totiž roli DJe, live p.a. actora, hudebního producenta, manažera 3 různých labelů, promotera a manažera klubu La Noche. Ve svém volném čase jsem s rodinou, přáteli nebo sportuji.

08 Dalibore, budeš vystupovat na mé párty jako headliner, který hraje techno či hard techno a na téhle párty vystoupí také DJové, kteří hrají trance, house a tech house. Jaký je Tvůj názor na tyhle hudební žánry a jak se vůbec na tuhle párty těšíš?

Mám rád všechny styly elektronické hudby, kromě komerce. Jsem si jistý, že tahle hudba na párty bude dobrá. Těším se hodně a myslím si, že tahle párty bude i celkově skvělá, protože vím, že v České Republice jsou dobré akce!

09 Jaký je tvůj oblíbený drink doma a na párty?

Doma je to voda nebo zelený čaj a na párty obvykle nějaké tuzemské pití.

10 Nějaký vzkaz pro fanoušky, kteří příjdou na Active Zone?

V Čestku jsem se měl vždy skvěle, je tam báječné publikum, které má rádo párty a také rádo tancuje. Uvidíme se na Active Zone, na place!

Super!!! :) Děkuji za rozhovor

www.dj-ogi.com

ACTIVE ZONE – 16.7.2010

Termín letního dílu této prestižní párty je stanoven na 16.7.2010, tradičně v pohořelickém klubu Gemini a nutno podotknout, že bude ve velmi netradičním podání, ale zato s opět kvalitní sestavou DJs! Tentokrát pozvání od residenta Phila Albeda přijala chorvatská hard techno legenda jménem Dalibor Ogorevac alias DJ OGI, jehož charakteristikou je zběsilá techno jízda, svižný groove a industriální aranže, které se energicky valí vpřed. Tato osobnost se proslavila zejména na akcích jako je světoznámá berlínská Loveparade či holandský mega – festival Dance Valley. Dále zde vystoupí resident brněnského klubu 7. Nebe a také přední brněnský house DJ – Michal Pesina, který svými chytlavými rytmy v různých podobách house music nenechá dlouho nikoho v klidu. Jedním velkým esem celé akce bude “versus vystoupení“ dvou rivalů a to atraktivní mladé slečny DJky Heaton společně s nekompromisním guru Philem Albedem, kteří se během setu budou neustále hecovat a společně tak vytvoří dynamickou smršť podchycenou break a electro beaty, hutným drivem a vysokým BPM. Příznivce čistého melodického trancu jistě potěší angažmá Deepresse, který se jako jeden z mála českých DJs prezentuje na populárním evropském rádiu Afterhours.FM. Celou sestavu doplní zkušený znojemský tech-housový DJ a producent Vratislav Keprda alias VK Studio a na akci již zaběhlý techno DJ Black Fox. Aby toho nebylo málo, tak návštěvníci se můžou také těšit na velkou specialitu, kterou bude cena všech panáků v určitou hodinu za neuvěřitelných 9 Kč !!!

Vstupné: do 23:00 za 100 ,– / po 23:00 za 130 ,–.

Autor:
Golpe

Komentáře

ervin Ne 18.červenec 2010 13:00
Ogi hrál ve 2
K1NG So 17.červenec 2010 12:43
a line up ??vkolik hrahe OGi ??????????????,,
vaNA So 17.červenec 2010 13:33
to jo .. lineup?? jako at nejedem zbytene ,:D to bych to tam asi zboural jet na pesinu ,, :D:D:D:D
skais So 17.červenec 2010 15:38
:-D :-D Vy už nestihnete nic. Jste se o den sekli :-D
vaNA So 17.červenec 2010 16:04
uz to resime.bez komentare :D
K1NG Út 20.červenec 2010 09:30
nenahrával se OGIho set?Když už jsem to tak prokaučoval:..
ervin Út 20.červenec 2010 10:33
ne ne nic sme nenahrávali......škoda příště více pozrneji čti...
K1NG Pá 16.červenec 2010 18:22
stále hledám posádku na tuto akci.3 - 4 lidé.Odjezd možno z Hradce či Pardubic a okolí.Dle domluvy:)))
K1NG Pá 16.červenec 2010 18:22
stále hledám posádku na tuto akci.3 - 4 lidé.Odjezd možno z Hradce či Pardubic a okolí.Dle domluvy:)))
ervin Út 29.červen 2010 15:37
jj je to v klubu dělají zde takové akce na drinky že od 23:00 do nevím jsou všechny drinky za 9kč což je super :-)))
jiri Út 29.červen 2010 21:32
to je jeste levnejsi jak u nas... u nas to je za 10,- :D
vaNA Út 29.červen 2010 14:26
9kc :D to je v klubu? .. hmhm . jinak ogi top volba ..
ervin Pá 25.červen 2010 19:03
zatím každá Active Zone se vydařila...vždy dojeli všichni DJs a udělali skvělou atmosféru a s OGIM to nebude jinak těšíme se na vás 16 v Pohořelicích
K1NG Pá 25.červen 2010 16:26
nevěříííííííííííííííííímmmmm. Ten kdo dělá tuhle akci, má umne obrovský + ..I druhého DJ, kterého jsem chtěl NUTNĚ slyšet, než přestanu jezdit, je tu :))..a oba vtomto roce..No, co si více přát:)..Snad jen to,ať se akce vydaří;);)..
Anonymous Po 6.září 2010 15:54
po ogim byl větší šupec !!!