Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

SOS Free Fest

Uplynul téměř rok od první párty S-o-S Free Fest

SOS FREE FEST

Uplynul téměř rok od první párty S-o-S Free Fest. Nyní hlásíme její druhé pokračování! Začneme zajímavě: Vstup zdarma, parkování zdarma, ceny pití a jídla lidové. Oproti minulému ročníku prodělal festival několik změn. Celému programu dominuje 36 hodin nonstop hudební produkce na dvou scénách, podpořených videoprojekcemi a světelným parkem s doprovodným programem, zahrnujícím výstavy, performance, promítání a sportovní klání!

Místo konání doznalo rovněž změny, letošní ročník proběhne v areálu bývalé obalovny v Babicích u Šternberka.

V pátek se hlavní stage ponese v rytmu progressive house, techno a trance. Druhou bude mít na starosti brněnská bookingová agentura MAGNETT. V sobotu vystřídají rovné beaty na hlavní stagei dnb a jungle. Vedlejší stage, již v režii S-o-S, bude za podpory house a electra o poznání uvolněnější. Začátek je naplánován na pátek 19:00 a konec v neděli 9:00.

V rámci programu bude celý tým Sound of Šternberk, realizací široké škály doprovodných součástí a akcí, dotvářet ojedinělý zážitek z celého párty víkendu. Příkladem je sobotní, sportovně laděné odpoledne, kdy se návštěvníci budou moci přihlásit do turnaje ve fotbale (za deštivého počasí ve stolním fotbálku). Komu se nebude chtít sportovat, může shlédnout projekci krátkometrážních a nízkorozpočtových snímků jihlavské Vyšší odborné školy grafické. Stěžejní ovšem bude muzika, party a relax.

S-o-S Free Fest je nakloněn i ostatním formám umění. Nebude chybět tzv. bodypainting či graffiti. Svoji účast přislíbili i fotografové z Fotoklubu Šternberk, kteří pro tuto příležitost vystaví některé své nejzdařilejší umělecké fotografie. Open your mind !

Tento letní projekt je rovněž zaměřen na program drogové prevence. Vzhledem k tomu, že elektronická hudba je společností velmi často spojována a odsuzována s užíváním ilegálních návykových látek, bude se S-o-S Free Fest 2010 snažit tuto zažitou představu uvést na řádnou míru. Sound of Šternberk v oblasti této problematiky spolupracuje s etablovanými neziskovými institucemi, působícími v ČR (Drop-In, K-centrum Olomouc), které budou mít na festivalu zastoupení. První den SOS FREE festu se nám představí brněnská bookingová agentura MAGNETT s výběrem svých dj´s a jejich kolegů z Brna na MAGNETT STAGEi. Tito dj´s Vám zahrají aktuální sound proudící v brněnských klubech jako je Perpetuum, Fléda, 7 nebe a další. Produkce bude mít hudební vývoj od tech-housu přes techno až po nejtvrdší odnože hard-techna a schranzu. O tech-housovou vložku se postará trojice dj´s Kellys, Archie a Joe Chaucer. Po půlnoci nastoupí svižnější techno, kterému bude vévodit Nois a jeho další parťáci z bookingu Jack&Joker a Scarpo. Nad ranními hodinami nebude stage zpomalovat, ale naopak přidá na tempu a trojice Warphil, Frey a Withecker Vám ukáží, jak chutná Hard techno hrající v moravské metropoli. Jako bonus navíc dostali Magnetťaci ranní čas od 7–12 a v tomto čase nastoupí zakladatel magnett bokingu Lj Doxster s nejmladším členem bookingu Scarpem ve speciálním setu plného veselého housu, minimalu a electroniky. Určitě je na co se těšit a věřte, že všichni kluci vás budou bavit celou noc.

Nyní si pojďme přestavit postupně kdo se na této stagei ukáže:

Nois – www.idj.cz/nois Jack&Joker (Lj Doxster + Wire) – http://www.idj.cz/jackandjoker Scarpo – www.idj.cz/scarpo Kellys – www.kellys.com Lj Doxster – www.idj.cz/doxster Wire – www.idj.cz/wire Archie – www.myspace.com/archiedj Joe Chaucer – www.idj.cz/joe-chaucer Warphil – www.idj.cz/detox Frey – www.idj.cz/bassbeat Withecker – w.idj.cz/withec­ker

Autor:
Golpe

Komentáře

Frey Ne 18.červenec 2010 18:48
super fesťáček!!! někdy zopakujem kluci ne??
Scarpo Po 19.červenec 2010 14:53
luxusni!!! pristi rok znovu
WarPhil Út 29.červen 2010 10:37
Tomu říkám akce konečně nějakej festival obsadíme :D vodky a vodky ze všema do rááána....
Frey Po 5.červenec 2010 16:27
už teď je mi z toho špatně :D