Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Mystický les III - Energie

!!! ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ --- 3. ročník audiovizuálně psychedelického festivalu

Poslední prázdninový víkend (27.-29. srpna 2010) se sletí energie všech druhů a národností do areálu rekreačního střediska Brdy ve Věšíně. Nepropásněte tudíž jedinečnou šanci dobít se dle libosti. Pokud hledáte, kde doplnit energii, pravý vzdušný zámek byl vystavěn právě pro vás.

POZOR! – změna místa konání !!! Kromě unikátní hudební nabídky, která uspokojí i ty nejnáročnější šmekry, se můžete těšit na tanec v divoké přírodě, netradiční pojetí dekorací, a spoustu dalších dechberoucích atrakcí.

Energie stoupá, zvyšuje svou intenzitu, zaplavuje mysl, každičký kousíček těla. Mohutné vlny se mění v pulzy, obrazce se noří z hlubin hmoty, deformují prostor i čas. Blíží se nekonečné utopické vize, posílené jak místní novou energií tak prastarou, působící od počátku. Velký nehmotný paradox paralelně provázaný s festivalem, jemně se vznášející nad děním, bude rozvibrovávat již potřetí naše snažení a počínání. Místo s takovým obsahem síly a energií se hledalo po mnoho let, teď bylo konečně objeveno a zakresleno do galaktických map.

Na místě se sejde plejáda plejáďanů a bytostí s cílem proslavit oblast jak široko tak daleko, dokonce i vysoko. Dokonalé prostředí dotvoří sofistikované dekorace, převaděče spojitostí, dokonce i komunikační želé s Kosmírem nebo Saypa plátny. Celý prostor je obehnán vodní energií. Všesměrové zářiče prozáří vaše bělma do běla. Lesní holodimenzionální instalace proběhne opět pod taktovkou Drone. Interaktivní, vjemová, hlasová, taktilní i vizuální stimulace zaručena.

More info – www.Mystický-Les.com

Navigace

Autem:

Z Příbrami jeďtě po silnici 19 směrem na Plzeň do Rožmitálu pod Třemšínem, na kruhovém objezdu na začátku Rožmitálu zahněte doprava a pokračujte po silnici 19 směr Plzeň a Věšín. Obcí Věšín projeďte po hlavní silnici (směr Spálené poříčí/Plzeň), po cca 1,5 km zatočte v lese prudce doleva na příjezdovou cestu do rekreačního střediska Věšín, po 500 metrech jste na místě.

Z Plzně vyražte po silnici E49/20 směr České Budějovice, za obcí Bambousek zahněte doleva na silnici 19 směr Příbram. Této silnice se držte až do obce Míšov, pak pokračujte lesem cca 4,5 km, zatočte doprava na příjezdovou cestu do rekreačního střediska Věšín a po 500 metrech jste na místě.

Autobusem:

Přímé autobusy jezdí do Věšína z Prahy (Pá 17.15, 18.50 – Na knížecí, So 11:00 – Zličín), z Příbrami (Pá 18.17, 19.52, So 9.05, 17.00) a Plzně (Pá 18.30, So 7.45, 12.50, 15.30). Z Věšína pokračujte pěšky asi 2,5 km po hlavní silnici směr Plzeň, v lese pak zahněte doleva na příjezdovou cestu do rekreačního střediska Věšín, po ní ještě 500 metrů a jste tam. Autobusy jezdí i do Rožmitálu pod Třemšínem – odtud po silnici směr Plzeň přes Věšín

Vlakem:

Nejbližší nádraží je v Rožmitále pod Třemšínem, vzdáleném asi 7 km a moc vlaků tam nejezdí. Od něj běžte směrem do centra, podél hlavní silnice zahněte doprava, kolem kruhového objezdu rovně směr Plzeň, po 4 km dojdete do Věšína, po dalších 2,5 km v lese zahněte doleva na příjezdovou cestu do rekreačního střediska Věšín, po ní ještě 500 metrů a jste tam.

DJs, Live act, Audio pilots live: Acid Goblins (Quantum Frog Productions, Hungary), DoHm (Forest Freaks, Lithuania), Paramatma (Northern Psylight Rec. / Forest Wizards Rec., Macedonia), Radioactive Cake (Glitchy.Tonic / Arkona Creation / ProgOn Syndicate, Germany), Tomek Czartoryski (Tibetan Bowls and Gongs, Poland), Zeit Geist (Glitchy.Tonic, Germany), Sonority (Independent), Gem Reflection (Independent), Jaroslav Fiala (Zero Point, CZ)

audio pilots: Psyion (independent, CZ), Flumo (independent, CZ), Filipsz (Hedonix, CZ), Osku (Goblin Records, SK), Lolla (Zero Point, CZ), Cejn (Zero Point, CZ), I-One (Shivatrance, CZ), XND (Atd.Rezzet, CZ), On Von Onoff (Mythematica, CZ), 000333 (Mimo-TV, CZ), Stagi (independent, CZ), Graphics (Pulsar Tranceformation, Poland), Luky (United Sound Experience, CZ), Transformer (Yupisashi, CZ), Genaro (Protos, CZ), Gondar (Trancedelic Family, CZ), Plech (Tuesday Night, CZ) Ondrej Psyla (Mystical Waves, Elements of Music), Zbořa (Zero Point, CZ), Chrpa (Silent Noise, CZ)

chillout: Josef Sedloň (Elemental Music), Ondras&Autist (Iluzor Sound Crew), On Von Onoff (Mythematica), Besta (Techno.Cz), Damn (Speedstop), Bica (Wakata, Inside Kru Djs), Ondrej Psyla (Mystical Waves, Elements of Music), Darjeel (independent, CZ), Rachetik (HedoniX), Peky (HedoniX), Neurosponge (HedoniX), Jirik (Shivatrance), THX1138 (independent, CZ), Kashmir (HedoniX), Kerray (independent, CZ)

Vstupenky / Ceny

Vstupenka na celý víkend stojí 380 CZK (15 EUR), na jeden den pak 280 CZK (11 EUR)

_
-i- (CZ/Eilonwy

Autor:
(CZ/Eilonwy

Komentáře

OdK Po 9.srpen 2010 09:21
Loni jsem byl poprvy, na skok v patek, a musim rict ze docela mazec, pac chlapci z Hungary to hodily lechce k freeteknu takze moje schranz duse byla naprosto spokojena! Prostredi Vesinskyho kempu naprosto dokonaly, k tomu pohodovy lidicky a celkove ta atmoska, to bylo jako tresnicka na dortu lonsky sezony. Taky bylo uplne jiny pocasko, hvezdna noc a do toho vanek co hejbal vsema tema barevnejma plachtama, proste lek na dusi. Letos mam trochu obavy kdyz se hodne akci porada na ostrovech, tak aby to nedopadlo jako zrusenej Pig, kam sem se fakt tesil... No snad to bude na konci srpence v poho, rozhodne bych do toho sel ;)
Frey St 4.srpen 2010 21:57
dobrej festivalek ;) rád bych jel
techno St 4.srpen 2010 16:14
Bude tam jen psytrance nebo i techno...?
(CZ/Eilonwy Čt 5.srpen 2010 08:35
Čistě techno/schranz stage zde nenajdeš, ale zklamán taky nebudeš :) Na webovkách akce si otevři odkazy u hlavních akteru (live:) a poslechni si ukázky.. Každopádně doporučuji tento set... mp3.sety.cz/seroquel-vs-galaxia-christmass-2007-mp3.html jeden z mých nejoblíbenějších.. jestli se zalíbí tak si stáhni i rok 2008 a 2009...
DestroyER Čt 5.srpen 2010 23:31
Seroquel je super!
Trancman Čt 5.srpen 2010 10:40
Půjdeš tam?
(CZ/Eilonwy Čt 5.srpen 2010 11:34
Loni jsme tam byli a letos určitě jedu zas.. Nevidím lepší možnost jak uzavřít letní sezonu než tady... Obzvlášť.. ;)
Trancman Čt 5.srpen 2010 12:08
ju tak to bysme s Helenkou možná také jeli čmuk
(CZ/Eilonwy St 4.srpen 2010 15:05
DarkPsy- To zas budou valy.. ;)