Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

SchranzMania

Další měsíc přináší další pokračování pravidelné klubovky ve mlejnském sklepení - SchranzMania

SchranzMania

Další měsíc přináší další pokračování pravidelné klubovky ve mlejnském sklepení – SchranzMania. Už ani nevíme, kolikátý díl…při desátém pokračování jsme to přestali počítat, kolikrát jste protančili celou noc v rytmech rychlého techna a schranzu.

Den 20.8.2010 si zapište do deníčků. Čeká Vás poslední prázdninový díl a hlavně – další bude až v měsíci říjnu.

Proto jsme si dovolili jako hlavního hosta pozvat člena bookingu schranz.cz. Dj, který o sobě v poslední době dává dost slyšet díky svým bezchybným setům, dj, který hrál na Pig Festu, na festivalu Summer Session a kterého další velké akce jistě čekají – dj PECA.

Jako další rychlá mašina vystoupí domácí hardtechno expres, který v poslední době odehrává na akcích stále více společných setů s headlinerem Pecou, dj, který si již stihl zahrát na festivalu Summer Session či na nejlepší české schranz klubovce Hardtechno Provincie – dj KESZ.

Na uvolnění svalů v pohodovém rytmu techna se na vás připravuje taktéž domácí dj, kterého znáte jak z akcí SchranzMania, tak ze série Groove Beat ale také několikrát vystupoval v hradeckém klubu Hlad či odehrál svoje sety jako host na parties Luxus – dj BLACK.

Ale třeste se i na konec party, kde se pro změnu bude hrát jeden z nejtvrdších stylů, které Mlejn potažmo i SchranzMania zažila. A bude to rychlý hardcore set od jednoho z mála českých HC djs – SHAEKAR.

Takže ještě jednou pro jistotu – SchranzMania …** 20.8.2010 … Mlejn Sadová … techno … schranz … hardcore … TY!**

Autor:
Golpe

Komentáře

SchranZDellery Čt 26.srpen 2010 14:17
co že to hrál ten Black ?.. co to bylo?... že se nestydí za ten jeho výkon.. také pěkné techno tracky a on to takhle zkurví.. kopy kopy kop.. vrat se domů a trenuj tam.. pro kristovy rány !
black St 1.září 2010 20:45
odešli mě sluchadla... :-(
Lenzy Po 23.srpen 2010 18:15
fakt pěknej flyer...
skais St 18.srpen 2010 09:26
pěkný plakát
Anonymous St 18.srpen 2010 12:34
tak to je dobra recese:)
(CZ/Eilonwy St 18.srpen 2010 12:50
Skais to ale myslí vážně... :D
skais St 18.srpen 2010 15:14
Néé fakt se mě líbí jednoduchý jasný a zaujme. Není nějak promakaný ale mě se líbí
Anonymous Út 24.srpen 2010 15:44
minimalistický:)