N1 - Stage Plan
Související
Akce
Novinky
- Fotos Online - NATURE ONE 2011
- Kompletní Info Nature One 2011
- TimeTable - Main Stage
- TimeTable - Club Stage
- CRIMINAL CAMP 2011“ Devils Playground
- Nature One - Editorial
- Line-Up Nature One
- Nature One 2011
Fotky
Ostatní párty série
Rozdělení Djs dle Stage /Line-Up stage v campu doposud nezveřejňen/
NATURE ONE „go wild – freak out” LineUp
05. – 07.08.2011, Raketenbasis Pydna Kastellaun/Hunsrück, www.nature-one.de
Informace o zájezdu ZDE: http://www.schranz.cz/…ure-one.html
OPEN AIR FLOOR
Pátek 05.08.2011
DJs:
Sander van Doorn (Eindhoven)
ATB (Bochum)
Tiefschwarz (Berlin)
GTronic (Antwerpen)
Arty (Saratov)
Alex O`Rion (Amsterdam)
LiveActs:
Lexy & K-Paul (Berlin)
Gustavo Bravetti (Montevideo)
Sobota, 06.08.2011 DJs:
Paul van Dyk (Berlin)
Ferry Corsten (Rotterdam)
Markus Schulz (Florida)
Moguai (Ruhr-Area)
Aly & Fila (Kairo)
Alex M.O.R.P.H. b2b
Woody van Eyden (Bochum)
W&W (Breda)
Dave202 (Zürich)
Steve Anderson (Edinburgh) LiveActs:
Fritz Kalkbrenner (Berlin)
Anthony Rother (Frankfurt)
Mason (Amsterdam)
NatureOne Inc.
CENTURY CIRCUS
Pátek 05.08.2011
DJs: Sven Väth (Frankfurt) Adam Beyer
(Stockholm) Monika Kruse (Berlin) Klaudia Gawlas (Passau)
Daniel Soave (Wiesbaden) LiveActs: Lützenkirchen (München) Chymera
(Berlin)
Sobota, 06.08.2011
DJs: Dave Clarke (Amsterdam) Felix Kröcher
(Frankfurt) Umek (Ljubljana) Rush (Chicago)
Marco Bailey (Brüssel) Frank Kvitta
(Frankfurt) Sutura (Stuttgart) Sascha Krohn (Wiesbaden) LiveActs: The
Advent (London) Planetary Assault Systems (London) BMG aka
Brachiale Musikgestalter (Wiesbaden) Eric Sneo
(Mainz)
USB – The Hardtechno Family (Frankfurt)
Pappenheimer, Nadine Coalyard, Jan Fleck -live-, The Hells Bangers, Jane Ephex -live-, Jason Little, Pablo Ramirez, The Flatlander, Giuseppe Castani, Stefan Senk, Men vs. Machine aka Mark Mayu & Marc o Stylez, ViperXXL, Waldhaus -live-, Madhouse Brothers aka Sandy Warez & Richie Gee, Stormtrooper, Psytekk, Aural Exciter
HOUSE OF HOUSE
Pátek 05.08.2011
DJs: Turntablerocker (Berlin) Tom Novy b2b Abigail Bailey (Zürich/London) Tube
& Berger (Solingen) Sebastien Drums (Nizza) Ante Perry (Ruhr Area) Juliet
Sikora (Dortmund)
LiveActs: Kollektiv Turmstrasse (Hamburg) Kaiserdisco (Hamburg)
Sobota, 06.08.2011
DJs: Matthias Tanzmann (Leipzig) Dominik Eulberg (Bonn) Butch (Mainz) Gregor
Tresher (Frankfurt) Niko Schwind (Berlin) Hanne und Lore (Herford) Anna Reusch
(Krefeld)
LiveActs: Format:B (Berlin) Aka Aka feat. Thalstroem (Hamburg) Till Krüger
(Stuttgart)
CLASSIC TERMINAL
Pátek 05.08.2011
DJs: Tom Novy (Zürich) Kai Tracid (Frankfurt) Niels van Gogh (Augsburg)
Mike-MH4 (Schwerin)
LiveActs: Future Breeze (Essen) Beroshima (Berlin)
Sobota, 06.08.2011
DJs: Mark`Oh (Dorsten) Takkyu Ishino (Tokio) Taucher (Bischofsheim) Markus
Gardeweg (Hamburg) DJ Toyax (Haarlem)
LiveActs: Jam (Jam & Spoon) (Frankfurt) Acid Junkies (Eindhoven)
NATURE ONE „go wild – freak out” Club-LineUp
05. – 07.08.2011, Raketenbasis Pydna Kastellaun/Hunsrück, www.nature-one.de
Abstract meets dancefield & Butan
(Koblenz/Königswinter/Wuppertal)
Felix Kröcher, BMG aka Brachiale Musikgestalter -live-, Marco
Bailey, Secret Cinema, Takkyu Ishino, Klaudia Gawlas, Eric Sneo
-live-, Torsten Kanzler, APAUL -live-, Sutura, Frank Sonic -live-,
Frank Müller, Arcane -live-, Razor, Elmar Strathe, Rafael Da Cruz
Acid Wars & Fusion Club (Gelsenkirchen/Münster)
Arkus P. -live-, Man at Arms, Sorgenkint, 2Junxion, Michael
Kruck, Jon Asher, Dave Ryder, Hierro, Tokzid -live-, Man at Arms vs. Sorgenkint
-live-, Divouse AM, Sale Ajaan & ACiDC, Da Hunter, Slim Tim, Philip Dengler,
Queen of Vandalism, The Incredible Papst
20 Jahre Tresor Berlin (Berlin)
Bebetta, T.A.G., Ro, Erique 47, Eltron, Sub Dealers -live-, Mad Max, Emanuel
Eisbrenner
DASDING Plattenlegerzelt (Baden-Baden)
Stephan Hinz, Helmut Dubnitzky, Raphael Dincsoy, DGeorge, Deerk Hollaender,
Benjamin R., Sandro Marques, Philipp Rumhardt
Hardcore Gladiators (Bochum)
Dyprax, EBE Company, Mystery, Twilight Forces, Chain Reaction, Masters of Noise,
EPhex, Mecanical Animal, Dany BPM, G-Style Brothers, Pressureheads, Insiderz,
Distiller, DJ Ron, Kahlkopf HC, A.G.K., DJ Gigi vs. Giant
Thunderdome (Niederlande)
Angerfist, MC Axys, CoffeeCore, Counterfeit vs. Negative A,
Distorted Revelation, ERuption, Earsplitter vs. Jaan, J-Roon & Kosmix, MC
Justice, Kasparov, DJ Nick, Obscurity, Rampage, Recype vs. Mercenary vs. The
Menace, Terminal & Vavaculo, The Raver & Cremator, Unexist
Hexenhouse (Bocholt)
Dr. Motte, Niels van Gogh & Daniel Strauss, Tiger & Dragon, Jewelz,
Chris de Car, Phrell, Tora vs. Xano, Prouder, Roughnix, JulieZ, M&M, Der
Kaiser, Three Kingz
Vogue Club – For Gays, Lesbians & Friends
(Koblenz)
Jay Frog, Simoné, Fräggel, Sebastian Gnewkow, Markus Klein, Ben Gala, Simon
Phinixx, Tom Baxter, Michael June, Pk-One
Dirty Workz (Antwerpen)
Coone, Psyko Punkz, Ambassador Inc., Fenix, Demoniak, Dr Rude, The Vision,
Outlander, Unloaders, In-Phase,
Elektroküche feat. rheinTime Entertainment & e-lectribe
(Köln/St. Augustin/Kassel)
Brian Sanhaji -live-, Hanne und Lore, Jagger, Felix Bernhardt -live-, Domenik
Dausauer, dr.gonZo, Chris Sonaxx, P.Groove, Alex H., Newman, Meister Eda, Nic
Green, Polyphone, Christian Kliché, Manyl, John Porno
Ostfunk Berlin – The Eastside Story Tour 2011
(Berlin)
Daniel Boon, Oliver Tatsch, Andreas Henneberg, Dirty Doering, Stereo Jack,
Thomas Lizzara, Match Hoffmann, Lizzara & Tatsch -live-, Heckler & Koch,
Sascha Cawa a.k.a. Monomash
Airport (Würzburg)
Marc Miroir, DJ Sonic, Norman, Deladope & Chris Maiberger, Daniel R., Der
Agent, Nykk, Elbucca Soundsystem, Carlos G., Hubraum
Tunnel Trance Force (Hamburg)
DJ Dean, ASY*S, Patrick Bunton, DJ Yanny, DJ Slideout, Sam Punk, Dave
Joy, theXfactor, DJ Delude, Chris Deelay, DJ Merlin, DJ Da-Vi-Do, DJ Cyre, Sven
E., DJane Sounic, Pacemaker, FJ Project, Benjamin R., DJ Goofy, DJ Louk, DJ
Neil, DJ Texx, DJ Inside Visage
Strezzkidz vs. Spielstaub (Magdeburg)
Pig & Dan, Justin Berkovi -live-, Alex Bau, Zahni -live-, Gebrüder W aka
Bastian W vs. Martin W, Der Totmacher, Gaetano & Schorr, Plexxa, P.Slang
-live-, PertHil&Aerts, FabrixXx and Ricksen j.k. -live-, Blaues Licht,
RudiCarellGott aka Tom Gräbe -live-, Reisegruppe Kaoz, Beat Stroganow, Bob
Morane, Spedro
Forum (Trier)
Boogie Pimps, Robin Junker, T.T. Hacky, Francesco Sanna, Dirk Federkeil,
Spoony, Jerome
HeavensGate meets Raveline (Herne/Köln)
You Art. We Sound. By Cadenbach
Tom Novy, Alex M.O.R.P.H., Woody van Eyden, Aly & Fila, Ante Perry, Ron van
den Beuken, Arty, DIGITALmusikanten, RAM, Chriss Ortega, Steve Anderson, Neil
Moore, Chris Low, Mo-Ryn, Rafael Da Cruz, Michael Noack
Energy 11 (Zürich)
in cooperation with „In Bed With Space“
Dready 2 vs. Q Randy, Tillmann Uhrmacher, CJ Stone, DITO, Nyando, DJ Nico,
Invincible, Scream, Code Red, Mr. Rox & Mr. Sim-On, Tom Nightowl, Danny
Matin, Eric Preston, Kid Chris, Vito & Danito -live-, Sean Finn, Brian
Cribbs, Aleksey, Andreas Neufeld
MIXERY-OPENING mit der DASDING Plattenlegercrew
(CampingVillage)
Stephan Hinz, DGeorge, Benjamin R., Sandro Marques, Philipp Rumhardt
(CZ/Eilonwy
Züčastní se
(CZ/Eilonwy
Peťulka
Clubber
Jarda
Gabriel Hardstyl Kříž