Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Patrick DSP a jeho poprvé v ČR!

Související

premiérové vystoupení tohoto excelentního producenta!

Patrick DSP premierově v ČR!!

Již za pár dní se vůbec poprvé objeví tento velmi známý techno producent v České republice a to v Brně v klubu Faval. Patrik je známý po celém světě svým individuálním soundem, ale do ČR se dostává, až teď. Přinášíme Vám biografii tohoto pána a také nějaké ty videa, aby jste byli zcela ready na to co Vás čeká v podání od Patricka DSP!!
Patrick DSP

Unknown Forces, Fine Audio, Submissions, Planet Rhythm, Gobsmacked

Jeden z nejlepších kanadských underground techno DJů a producenů, který nyní žije v Německu. DJ, Live Interpret, producent / skladatel, Remixer, Sound Designer, zvukový inženýr, Mastering Engineer, Label Manager a učitel. Patrick nosí mnoho označení v oblasti zvukové produkce, která se stala jedním z jeho páteřních obratlů.

Během posledních deseti let, Toronto v Kanadě byla domácí základnou pro tohoto DJe a producenta Patricka DSP, který byl aktivní v mnoha směrech na globální techno scéně, avšak nyní považuje za svůj domov Německo. Patrick DSP začal svou kariéru v polovině 90. let. Jeho první klubová rezidentura byla v nechvalně známém klubu E! Space v Torontu v roce 1997.

V roce 1999 se Patrick pocítil se silnou touhou si rozšířit své hudební obzory a tak začal psát a produkovat hudbu. Rychle našel v hudbě sám sebe a rychle se ocitl ve službách jiných labelu v poskytování masteringu, produkci a remixování tracku pro nejpovolanější labely.

Během 10-ti leté kariéry, Patrick spolupracoval s některými z nejvíce talentovaných jmén Techno scény. Nyní blíží ke konci roku 2009, Patrick se přestěhoval do srdce Evropy, kde se ještě se lépe spojil s hudbou, kterou tolik miluje. Patrick DSP hrál po celé Evropě, Jižní Americe a Severní Americe, šíření jeho temného, drsného a tvrdšího techno soundu se dostalo na festivaly a do klubá jako jsou Love Parade v Německu, ADE, Mayday, Awakenings, Fabrik, Tresor a mnoho dalších.VIDEO
TRACKS

Patrick DSP's Tracks by Patrick DSPFACEBOOK událost: https://www.facebook.com/event.php?…

Melt the system stage :
Pet duo /Brazilie/
Patrick DSP / Kanada/
Bold / Australie/
Zoran Aničič / Srbsko/

Agent
Steen a Spiriakos
Golpe
Destroyer

strobe.cz stage
Lapte
MilanK
Scarpo
Ziida
Bazs
Twipster

Autor:
Golpe


Züčastní se

Filip Šugy Kugler
Filip Šugy Kugler
Golpe
Golpe
Tekken
Tekken
latas
latas
syndrom
syndrom
spawn.leo
spawn.leo


Komentáře