Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

CO ŘEKLY HVĚZDY APOKALYPSY ALL STAR GAME?

Související
X

Akce

Novinky

Fotky

Ostatní párty série

Apokalypsa 34 - All Star Game

CO ŘEKLY HVĚZDY APOKALYPSY ALL STAR GAME?

Mauro Picotto

Ve svém životě už jsem se toho hodně nacestoval a postupem času jsem zjistil, že doma se cítím tam, kde mám někoho na kom mi záleží. Díky svým cestám jsem přišel na to, že nezáleží na místě ale na lidech, které má člověk rád! Doufám, že se u vás nic nezměnilo a Apokalypsa bude opět pořádně rozjetá!

Dj Rush

Apokalypsa má jednu z nejvíc šokujících atmosfér, co jsem kdy zažil! Lidi byli tak hluční, že jsem ani neslyšel co hraju! Vzájemně jsme byli propojení a řeknu ti, já jsem se fakt na chvilku rozbrečel… byla to prostě úžasná noc! Stýská se mi po ní a nepopsatelně se těším

Ben Sims & Paul Mac

Víme, že mnoho lidí z České republiky miluje hardgroove/funky techno sound, ale všichni producenti, kteří tento sound tvořili už prakticky zmizeli, takže existuje jen pár DJs, kteří jej udržují při životě. Třeba my.

Gayle San & Sven Wittekind

Věříme, že vám naším setem vyrazíme dech! Určitě si proto Apokalypsu nenechejte ujít, přišli by jste o ten nejlepší mejdan!

Nastia Beauty

Moje hraní je hodně o improvizaci, přizpůsobování se situaci, publiku, akci. Takže sama ani nemůžu takto dopředu říct, co budu hrát. Ale vím, že Apokalypsa je velká akce, kterou navštěvuje mnoho lidí, proto se budu snažit předvést tak, aby tu na mě ještě dlouho vzpomínali

Alex TB & Buchecha

Chystáme se do vás napumpovat pořádnou dávku efektů, dobré hudby, remixů a samozřejmě spoustu energie. Oba si Apokalypsu představujeme jako skvělou party a věříme, že tomu tak bude. Milujeme české publikum a je nám ctí zahrát si na stejném pódiu se jmény, které patří mezi techno legendy.

Joseph Capriati

Adam Beyer je pro mě tak trochu otec v tomto prostředí. Je to neskutečný profesionál, ale zároveň je velmi kamarádský a snaží se, aby lidi v rámci Drumcode (pozn. legendární label Adama Beyera) fungovali jako rodina, což se mu opravdu daří. Snaží se nás někam posunout a když hrajeme společný set tak je to jednoduše perfektní a myslím, že je z nás trochu cítit, že cosi je ve vzduchu, víš jak to myslím…

Ivee

Na housle hraju jen když jsem opilá nebo se když se chci před někým ukázat. Pořád mám ještě v rukách tu techniku, ale ruce mi spíš míří na klávesnici od počítače.

Lucca

Když se řekne Apokalypsa, pamatuji si skvělou party a pařbu. A hlavně jedinečnou atmosféru! A to nejen na mé první… Apokalypsa je legenda a to jí už nikdo nevezme! Z té nadcházející by si lidi určitě měli odnést super hudební i vizuální zážitek.

TRAILER AKCE
http://www.youtube.com/watch?…

FILM O FILMU
http://www.youtube.com/watch?…

Apokalypsa All Star Game | 25.11.2011 | BVV | PAVILON P | BRNO
www.apokalypsa.com

Autor:
(CZ/Eilonwy


Züčastní se

dj P.S
dj P.S
Berry Nareb
Berry Nareb
Golpe
Golpe
Luki EvilSkire Steiner
Luki EvilSkire Steiner
Lukes
Lukes
Toothy
Toothy
Clubber
Clubber
komunista
komunista
Muttaggen
Muttaggen
Jarda
Jarda
(CZ/Eilonwy
(CZ/Eilonwy
trancman1
trancman1


Komentáře