Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Maximal

Související

Již tento čtvrtek v brněnském Perpetu!

Čtvrteční Maximal

Do předvánočního Brna dojedou na tento čtvrtek exkluzivní hosté, které jste ještě v rámci Maximalového večírku neměli šanci nikdy slyšet! Z Prahy dorazí první DJ českého hardtechna – Golpe, který se tentokrát představí v exkluzivním techno setu. Nikomu snad není zapotřebí představovat tohoto charismatického a věčně optimistického zlatovláska, který má za sebou odehrány veškeré zásadní české i slovenské techno mejdany. Nedávno se díky svému umu dostal i do Španělska a Maďarska, takže o jeho DJských a poslední dobou i producentských kvalitách není pochyb. Víte ale jak si rozumí s pořádným technem? Přijďte se sami přesvědčit!

Dalším hostem bude objev evropské techno scény posledních let – Spiriakos. Tento jihočeský DJ se před několika lety ponořil do tajů produkce a společně se svým parťákem Steenem zanedlouho dostali nabídku na první desku u portugalského A.Paula. Chvíli na to si jich všiml i samotný The Advent, který Spiriakosovi i Steenovi pomohl k dobití světových techno žebříčků.

Během noci se představí i rezident Maximalu – Nois, který vás provede vodami aktuálního a energického techna. Na závěr večera zahraje DJ Navr aka Rvan, který patří mezi stálice brněnské techno scény a především pak dřívějších čtvrtečních mejdanů.

Info:
Od 21 do 23 vstup za 20 Kč >>> potom za 40 Kč

Info o DJs:

Golpe:
http://www.idj.cz/golpe/

Spiriakos:
http://www.myspace.com/spiriakos

Nois:
http://www.idj.cz/nois/

Navr aka Rvan:
http://www.idj.cz/navr/

Info o Maximalu: Maximal je projekt, který zastřešuje nejen čtvrtky v klubu Perpetuum, ale celkový techno organismus, který Vás obklopuje a patřičně zapojuje do dění v našem světě, kterému dominuje techno v celé své rozmanitosti! Za celým projektem stojí dva brněnští DJové – Nois a Upgrade, kteří mají odehráno bezpočet nocí a to jak v rezidentním klubu Perpetuum, tak po celé České republice (např. Apokalypsa). Tito rezidenti tvoří základní pilíře Maximal večírků, na které si budou zvou zajímavé hosty (stálice i nové talenty) z celé ČR, Slovenska i širšího zahraničí.
Aktuální dění ze světa Maximalu sledujte na našem Facebookovém kanálu:
http://www.facebook.com/MaximalMusic


Autor:
Golpe


Züčastní seKomentáře