Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

David Moleon premiérově v ČR!

Související

Jak již některý z Vás ví, v únoru se chystá západočeská veselka v duchu narozenin!

David Moleon premiérově v ČR


Jak již některý z Vás ví, v únoru se chystá západočeská veselka v duchu narozenin Golpeho, který si pozval jedny z nejpovolanějších ve světě Techna a Hardtechna a to německého blázna a skvělého producenta, kterýho jen tak těžko nikdo nepozná, Tobias Lüke aka O.B.I. a premiéru velmi obdivovaného dje a producenta Davida Moleona. Dnes si představíme blíže pana Moleona, aby jsme věděli co nás vlastně čeká. Pro některé uznávaný a pro některé neznámý. Zaručujeme Vám, že tento španělský energický bonbónek Vám dodá tolik energie, že budete chtít stále více. Momentálně tato energická odnož techna ve světě taneční hudby chybí, ale hlavní je, že se stává stále opět populárnější. Pojďme si představit bonbónka Davida Moleona.

David Moleon je dj and producent s 11-ti letou zkušeností na zádech. David se postupem času objevoval na nejprestižnějších akcích ve Španělsku a Portugalsku, kdy se pomalu, ale jistě začínal utkvívat v paměti lidem po celé Evropě. Také netrvalo dlouho a díky své produkci vyjel na klubové a letní open-air akce do Itálie, Slovinska či Belgie.


David se narodil ve slunné španělské Granadě, ale také poté strávil rok v Řecku, kde organizoval různé taneční party. Tady byl seznámen s různými styly elektronické hudby a také tady začal sám sebe definovat jako umělce. V průběhu své kariéry investoval čas do mixování, hudebních technologií, webových designů a zvukové techniky. David má zvláštní talent pro tvoření tracků, které jsou hned považovány hitem. Jeho tracky se staly nezbytnou součástí nepopulárnějších umělců v Evropě, jako Ben Sims, Christian Varela, Robert Natus, Eric Sneo, DJ Murphy a mnoho dalších.

Svojí kariéru jako producent začal v září roku 2006 na labelu Djpro. Pověst o jeho producentské práci šla solidně rychle nahoru, taky s jeho hity, které byly vydány na různých mezinárodních labelech. Rok poté David založil svůj vlastní label, známé Moop Up Records. První vydání jmenovaného labelu vyšlo začátkem roku 2008 a hned se stalo nejprodávanějším hitem v evropských hudebních internetových shopech. David přispěl svým trackem IGRIV na nejnovější CD kompilaci od váženého Bena Simse, takže měl jako jediný španělský zástupce tu čest vydat na tomto CD svůj charakterizující sound. Robert Natus demonstroval svůj velký obdiv k posledním vydáním od Davida a také tyto tracky nesmí u Natuse v setu chybět.

Oba jeho projekty, jak hraní na 3 gramofony nebo live-act jsou příklady jeho velké dovednosti v djingu, technických schopnostech a energie, která k němu neodmyslitelně patří. U Davida, ať jako od dje či jako od producenta můžeme očekávat velkou úspěšnou budoucnost s úspěšnými tracky na které se všichni těšíme.
SETS

David Moleon – 2012 Specialmix
http://www.cubbo.net/…ecialmix.mp3

David Moleon – Noviembre 2011
http://www.cubbo.net/…bre_2011.mp3

David Moleon – Febrero 2011
http://www.cubbo.net/…ero_2011.mp3

David Moleon – Marzo 2011
http://www.cubbo.net/…rzo_2011.mp3

David Moleon – Best of
http://www.cubbo.net/…d_moleon.mp3

David Moleon – Trancelection­s_2011
http://www.cubbo.net/…david_moleon(Trancelection­s_2011).mp3
VIDEO


FACEBOOK událost: https://www.facebook.com/…90855941782/

17.2.2012 – WATT club – Plzeň

Americká 14 – ENTRY: 200czk

TOBIAS LÜKE AKA OBI – DE
DAVID MOLEON – ESP
Golpe
Steen
Jamal Djs
CZScream

Autor:
Golpe


Züčastní se

Oldrich Koci
Oldrich Koci
(CZ/Eilonwy
(CZ/Eilonwy
Clubber
Clubber
Jarda
Jarda


Komentáře