Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

FOTOREPORTY z 37 a Apo38 - 15 Years Anniversary II

Související

Opět již pár hodin po akci přinášíme první REPORT Z APOKALYPSY 37 !!! A hned představujeme APOKALYPSU 38 !!!! 21.11.2014 - BOBYCENTRUM

První ze dvou fotoreportů z APOKALYPSY 37

ZDE! – http://www.schranz.cz/…versary.html od – (CZ/Eilonwy


.

Druhý ze dvou fotoreportů z APOKALYPSY 37

ZDE! – http://www.schranz.cz/…rno-bvv.html od – Jucki photo


.

APOKALYPSA (38) 15 Years Anniversary – druhá část oslav bude v Bobycentru!

V roce 2014 Apokalypsa slaví 15 let a při této příležitosti jsou letos výjimečně dva díly této party. Právě probíhá únorová Apokalypsa v pavilonu P a pořadatelé oznamují druhou část „oslavy“.
Ta proběhne 21.listopadu, místo konání bude Bobycentrum, tedy místo, kde Apokalypsa „vyrostla“ a formovala dění na taneční scéně od roku 1999. „V roce 2014 vám nabídneme „dvojí pohled“ na Apokalypsu, jeden díl již probíhá v obrovském pavilonu P, druhý se uskuteční v zábavním komplexu Bobycentrum. Je to skvělá příležitost pro fanoušky, aby tak zhodnotili, které z míst konání svědčí Apokalypse více” dodává za pořadatele Nina Fialová.


.

Apokalypsa 15 Years Anniversary nabídne 3 pódia kvalitní taneční hudby, tedy v Lasershow Hall, La Grottě a Café de Paris. Velkou proměnou díky “návštěvě” Apokalypsy v Bobycentru projde technické a audiovizuální zpracování prostor, včetně naddimenzovaného soundsystému, množství projekčních ploch, těšit se můžete na lasershow využívající upgradovaného zrcadlového systému, klimatizaci a produkční zázemí pro dj’s i návštěvníky. “Uvědomujeme si, že přicházíme z pavilonu P, tedy 15.000m2 plochy a abychom zachovali komfort pro návštěvníky, rozhodli jsme se omezit kapacitu na 4000 lidí. “I z toho usuzujeme, že Apokalypsa bude vyprodána, fanoušci by rozhodně s nákupem vstupenek neměli zahálet. Kdo Apokalypsu navštěvuje pravidelně ví, že obsazení je vždy na světové úrovni, když k tomu navíc přičteme oblíbené prostory Bobycentra, je jasné, že po vstupenkách se jen zapráší “ komentuje tiskovou zprávu Fialová.

Předprodej právě odstartoval exkluzivně v síti Ticketpro a v nabídce je první vlna vstupenek za 499 CZK. Vstupenky REGULAR se vyšplhají až na 899 CZK. Také je možnost zakoupit vstupenky VIP a VIP GOLD, avšak upozorňujeme, že díky omezené kapacitě jsou pouze v počtu desítek kusů vstupenek. “Myslíme, že oslavy 15ti let Apokalypsy jsou ideální příležitostí, jak lidem nabídnout 2 tváře této fenomenální akce a bude jen na lidech, kde se dále Apokalypsa bude konat – nyní je šance si začít obě verze a dále se rozhodnout, kam se bude Apokalypsa ubírat “ shrnuje pr manažerka projektu, který je tu od roku 1999.

Předprodej: http://www.ticketpro.cz/…ypsa-38.html
Web akce: www.apokalypsa.com
Facebook akce: https://www.facebook.com/…ypsaOfficial

Autor:
(CZ/Eilonwy


Züčastní se

(CZ/Eilonwy
(CZ/Eilonwy


Komentáře