Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Na SchranzMania Records vychází další deska

Dunivý beat, ostré perkuse, skvělé melodie, tak by se dal charakterizovat zvuk producenta, který vydává svůj další release na prvním českém hardtechno labelu.

V prosinci vyšla další deska z dílny českého talentovaného producenta a dje jménem Blood. Jedná se už o třetí release na českém hardtechno labelu SchranzMania Records, který patří členovi bookingu schranz.cz – Keszovi, a nese název po titulním tracku „Trip To Space“.

Na desce naleznete celkem 4 nové tracky, konkrétně Trip To Space, Synthetic Apocalypse, Blackout a remix tracku Redemtion od holandských RMB.

Blood aka Bloodrain produkuje již téměř 20 let, od nesmělých začátků v roce 1995 v prehistorii hudební produkce a stolních pc obecně, přes krátké etapy „ujíždění si“ na zlomených beatech až po jeho dnešní a jedinečný zvuk hardtechna, doplněný o prvky hardcore.

Poslechněte sami ukázky z jeho nejnovější desky Blood – Trip To Space ( SMR03):Pokud by Vás Bloodova tvorba zaujala natolik, zkoukněte profily a poslechněte si jeho další pecky:

http://www.mixcloud.com/…drain-sasek/
https://soundcloud.com/bloodrain

Desku Trip To Space můžete zakoupit ve všech dobrých obchodech s hudbou. Například:

https://www.djshop.de/…details.html
http://www.junodownload.com/…/2666021-02/

A už se těšte na další release SchranzMania Records, který vyjde během února tohoto roku.

Autor:
Kesz

Komentáře