Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Defqon.1 Weekend Festival 2016 (NL)

Související

Start předprodeje - 26.3.2016 - 13:00 // 3.3.2016


.

DEFQON.1 VÍKEND FESTIVAL 2016.

Aktuální ročník festivalu Defqon.1 se koná v rozmezí 25–25–26 / června / 2016 v Biddin­ghuizen, Holandsko. Pozor: Prosím, nekupujte vstupenky na Defqon.1 z ne­oficiálních zdrojů. Oficiální předprodej je pouze na webových stránkách na Defqon1.nl nebo Q-dance.com.

Víkendoví Válečníci, datum zahájení prodeje jsou oznámena. Zaškrtejte si červeně v kalendáři březnové termíny!

Defqon.1 – Prodej vstupenek začne: 26. března 2016 ve 13:00 SEČ

Prodej vstupenek Defqon.1
Budou existovat dva typy vstupenek pro Defqon.1 Víkendový festival:
- Víkendové vstupenky poskytnout přístup ke všem třem festivalovým dnům a místo na kempování. Poznámka: Máte zájem o komplexní služu s ubytováním, podívejte se na naše zájezdy.
- Sobotní Vstupenky poskytují přístup k dennímu programu festivalu v sobotu od 11 do 23 hodin (SEČ).

Defqon.1 Weekend roste každým rokem. Stále více návštěvníků chce zažít festival, jelikož se jedná o epickou třídenní cestu napříč světem HarderStyle. Víkendoví Válečníci: buďte připraveni!

Defqon.1 cestovní balíčky a FriendsCamp / zahájení prodeje: 3. března 2016

Defqon.1 zájezdy
Dne 3. března budou jako první prodávány cestovní balíčky. Vezměte prosím na vědomí, že všechny cestovní balíčky zahrnují třídenní vstupenky a ubytování (stan, týpí, hotel). Zůstaňte naladěni, budeme vás brzy informovat o podrobnostech.

Defqon.1 Friends Camp
Přijedete na Defqon.1 ve skupině 20 osob a více? Získejte vyhrazené místo pro celou skupinu na Friends Camp. Vstupenky na tuto oblast bývají vyprodán ve velmi krátké době!!! Zajistěte si místo v čas pro váš soukromý Friends Camp v areálu kempu.

Defqon.1 Weekend Festival
Od pátku 24. do neděle 26. června, proběhne sraz Harder fanatických tanečníků z celého světa v Holandském Biddinghuizenu na Defqon.1 Víkend festival. S více než 200. TOP Harder DJs. S nezapomenutelnou show v podobě POWER HOUR a ENDSHOW se světově proslulými scénografiemi – Defqon.1 je skutečná „Mekka“ těch nejtvrdších hudebních stylů.

http://www.defqon1.nl/en/tickets/

Ceny:
Zatím nebyly oznámeny, ale budou velmi obdobné jak v roce 2015


.

Nákup vstupenek krok za krokem.

Tento návod vám poskytne veškeré informace k nákupu vstupenek na Defqon.1!

Defqon.1 Weekend Festival 2016.

Aktuální ročník festivalu Defqon.1 se koná v rozmezí 25–25–26 / června / 2016 v Biddin­ghuizen, Holandsko. Pozor: Prosím, nekupujte vstupenky na Defqon.1 z ne­oficiálních zdrojů. Oficiální předprodej je pouze na webových stránkách na Defqon1.nl nebo Q-dance.com.

Víkendoví Válečníci, datum zahájení prodeje jsou oznámena. Zaškrtejte si červeně v kalendáři březnové termíny!

Defqon.1 Prodej vstupenek začne: 26. března 2016 v 13:00 CET
Defqon.1 cestovní balíčky a Friends Camp zahájení prodeje: 3 březen 2016

KROK 1: VYBERTE SI TYP VSTUPENEK
Defqon.1 Prodej vstupenek začne: 26. března 2016 ve 13:00 SEČ

KROK 2: PŘÍSTUP NA STRÁNKU VSTUPENEK
Navštivte Defqon1.nl/tic­kets~~dobj. Jakmile Vstupenky budou v prodeji, budete automaticky přesměrováni na procesu nákupu. Nejprve budete začleněni do automatické fronty. Prosím NEaktualizujte stránku! Ve frontě budete mít informaci o čekací době.

KROK 3: VYBERTE SI VSTUPENKU
Poté, co jste byli přesměrováni, můžete zvolit typ vstupenky, kterou chcete koupit. Zvolte počet vstupenek, které chcete objednat kliknutím na „Množství“. Budete moci zakoupit maximálně 4 vstupenky na sobotu, nebo 9 vstupenek Víkendových. Zkontrolujte, zda je správné celkové množství vstupenek a klikněte na ‚Next‘ ve spodní části stránky pro fakturační údaje.

KROK 4: ZADEJTE FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Přihlásit se s vaším účtem Paylogic. Bude zobrazen souhrn – celkového množství vstupenek, cena za nákup a vaše osobní údaje. Vaše vstupenky budou rezervovány přibližně 20 minut. Klikněte na ‚Next‘ ve spodní části stránky pro platbu.

KROK 5: ZKONTROLUJTE PLATBU
Placení za vstupenky Defqon.1 je možné pomocí PayPal, Mastercard, Visa Debit, VISA Electron, ideální, VISA, Maestro a DIRECTebanking.com. Vyberte požadovaný způsob platby, vyplňte údaje a klikněte na tlačítko ‚Další‘ pro dokončení platby.

KROK 6: POTVRZENÍ A VSTUPENKY
Jakmile dokončíte platbu, bude vám zasláno potvrzení s vašemi lístky na e-mailovou adresu registrovanou u vašeho účtu Paylogic. Dejte si pozor, potvrzení může být zařazeno ve vašem emailu jako SPAM. Pokud jste neobdrželi potvrzení, zkontrolujte, zda platba proběhla úspěšně, nebo kontaktujte Paylogic.

Máte dotaz týkající se vašeho účtu, Paylogic platby, potvrzení nebo přijímání vstupenky? Prosím, kontaktujte Paylogic.

.


.
.

Společná výprava na Defqon.1 Weekend Festival 2016

24. červena 20:00 / Biddinghuizen – Amsterdam – Holandsko
Lístek: 3.500 Kč ± (dle kurzu eura)
V ceně jsou 3 dny párty (Pátek 20.00 – 01.00, Sobota 11.00 – 04.00 a Neděle 11.00 – 23.00) a ubytování ve stanovém městečku s vlastním stanem!
Doprava: 1.550 – 2.200 Kč (Podle počtu osob a způsobu dopravy)
-LINE-UP: http://www.defqon1.nl/
PŘIHLAŠ SE NA: https://www.facebook.com/…30699472724/
.

Letní festivalová mapa

Autor:
(CZ/Eilonwy


Züčastní seKomentáře