Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Hardshock Festival – Trailer, Anthem + CD Release!

Související

Měsíc do akce!!! Dej si malý rekap informací

Hardshock Festival – Trailer, Anthem + CD Release!

Neexistuje nic lepšího než zažít vysoce výkonný Hardcore festival v krásném prostředí pod širým nebem v Almere Strand v Almere, NL! Představte si, že jste ohromeni tím, že máváte rukama ve vzduchu, ztrácíte svou mysl a cítíte pohodu vedle krásného jezera, zatímco se vyhříváte krásně na slunci! Zní to dobře? No to je Hardshock! Hlavní je že se to blíží! Za chvíli tě čekáme na Hardshock Festival 2017!

Oficiální trailer + Anthem Preview
Už jsme vás šokovali jednou a budeme znovu! Zkoukněte zde nášš oficiální trailer, včetně náhledu letošní hymny! D-Passion je autorem, a on bude přinášet celý zatracený místo na zem s letošním oficiálním Hardshock hymny!

Trailer + Anthem:

.

2CD kompilace od Igneon System & Sjammienators
Předobjednávky začaly! Čas aby se vám do rukou dostalo to nejteplejší smíšené CD 2017 – na Hardshock festivalu dvojité CD pack mixovaný Igneon System (CD01) a Sjammienators (CD02)! Existuje snad lepší způsob jak si zkrátit čekání? Přeobjednávání jen za 15 € na našich webových stránkách: www.hardshockmerchandise.com. Vaše objednávka budeme zasílat od datat vydání – tedy 13.3.2017

Hardshock @ Spotify

Máme 100% Hardcore potěšení pro vás – kdykoliv a kdekoliv! Pokud máte rádi stream, pak máme něco, co budete milovat – náš zbrusu nový oficiální Hardshock Spotify kanál! Sledujte nás na opravdu exkluzivním seznamu našeho oblíbeného Hardcore playlistu!

Full Line-up 2017

Přijďte zažít naší MASIVNÍ Open-Air stage u písečné pláže zatímco bratři v bítech Thrasher a Deathmachine dělají co mohou, aby roztrhali na maděru sicksound jako "Thrashmachine '! Připraveni si to užít? Brutální posádka vám vstříkne adrenalin přímo do srdce – to je "Footworxx Militant crew!
Zkontrolujte si, zda znáte plné obsazení letošní edice Hardshock festivalu 2017 > www.hardshockfestival.com/line-up!

Vstupenky

Early Bird Tickets [SOLD-OUT]
Discount Tickets [SOLD-OUT]
Regular Tickets: €49,50 [ex. Fee]

Buy NOW @ www.hardshockfestival.com

Merchandise
Prodej Hardshock zboží je v plném proudu! I tento ročník se můžete těšit na pestrou nabídku zboží k letošní edici festivalu. Jedině tak budete 100% Hardcore posádka!!! Chcete ho, a my máme jeho širokou nabídku tady!! www.hardshockmerchandise.com.

Uvidíme se 100% Hardcore & harder experience 15. Dubna 2017!!!

Facebook Event: http://bit.ly/hardshock-2017
Merchandise: www.hardshockmerchandise.com
Endshow 2016: http://bit.ly/hsf-show-2016
Aftermovie 2016: http://bit.ly/hsf-movie-2016
Livesets 2016: www.soundcloud.com/hardshock
Travels & Tickets: www.hardshockfestival.com

Máš rád Hardshock festival? Dávejte pozor na naše webové stránky a určitě nás sleduj na Facebooku a Twitteru. Jen tak zůstaneš informovaný s nejnovějšími zprávami!

Autor:
(CZ/Eilonwy


Züčastní seKomentáře