Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

LIR 2017 - Full Line-up + DNB WORKOUT!

DNB WORKOUT! JÓGA! HIPPIE JUMP A MNOHO DALŠÍHO NA LETNÍM LET IT ROLLU!

KOMPLETNÍ LINE-UP FESTIVALU LET IT ROLL JE TADY!

Dlouho očekávaná poslední fáze line-upu festivalu Let It Roll je tady! A kdo by si snad myslel, že jsme dávno vystříleli všechny trumfy, šeredně by se mýlil, čeká nás přes 330 D&B jmen.

Už dříve by line-up vydal na několik zhusta popsaných stran informační brožury, teď k němu přibyly navíc ještě necelé dvě stovky dalších vystupujících. Mezi nově odhalenými jmény se objevili například takoví velikáni jako Calyx & Teebee, Riya, Jenna G, Hybris, TR Tactics, Qo, Computerartist, Trilo či Rido, následovaní několika desítkami českých producentů a DJs, kteří svými výkony letos pokřtí zbrusu novou stage, kterou vám představíme již brzy.

Zdaleka největším lákadlem tohoto ročníku je ale London Elektricity Big Band, sbor hudebníků vedených Tonym Colmanem a.k.a. London Elektricity, který skladby dříve známé pouze z DJ mixů převádí na dechberoucí živé vystoupení. Velké pozdvižení však budí i návrat legendárního britského projektu Bad Company UK. To je ale stále teprve jen malá špička obřího ledovce čítajícího přes 9 stagí (a několik party autobusů), kde se v průběhu tří dnů a tří nocí vystřídá bezpočet špičkových producentů z celého světa.

A jak rychle stoupají venkovní teploty, tak rychle se přibližuje i začátek festivalu, který tento rok připadá na čtvrtek 3. srpna. Čím dál tím krásnější počasí už přímo vybízí k tomu vzít si dovolenou, sbalit si baťůžek a na pár dní vyměnit starosti každodenního života za tu neopakovatelnou, slovy těžko popsatelnou atmosféru, kterou člověk zažije jedině pod širým nebem letního Let It Rollu.


.

DNB WORKOUT! JÓGA! HIPPIE JUMP A MNOHO DALŠÍHO NA LETNÍM LET IT ROLLU!

Na Let It Rollu nás nečeká jenom skvělá hudba ale taky nabitá Fun Zone, která nabídne doprovodné aktivity po celou dobu festivalu! V článku najdete, co byste neměli na festivalu propásnout…

DRUM & BASS WORKOUT

Cheš se po ránu pořádně protáhnout? Tak zkus na Let It Rollu DnB workout a nastartuj všechny svoje svaly.
.

FESTIVALOVÁ YOGA

Chceš se po ránu pořádně protáhnout? Tak zkus jógu poprvé na festivalu Let It Roll.

Nejlepší způsob, jak připravit své tělo a mysl na další DnB den!


.

HIPPIE JUMP CONTEST

Vrať se dozačátků skateboardingu a vyzkoušej si jak vysokou překážku přeskočíš! Soutěžíme o skvělé ceny!


.

FOTBÁLKY

Přijď si zahrát stolní fotbálek! Po celou dobu festivalu si můžeš dorazit do Day Zone a dát si pořádný zápas.

Autor:
(CZ/Eilonwy

Komentáře