Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Hardcore Operation 11 New Era

Související

Hardcore Operation 11 New Era

Hardcore Operation 11 – New Era

Legendární brněnská klubovka se vrací v novém provedení. Po oznámení poslední desáté edice se zvedlo mnoho dotazů a ohlasů na to, že by měla tato klubovka v moravské metropoli končit. Pravdou je, že hlavní promotér Skais opustil kormidlo této párty,kterou pod své křídla převzal internetový eshop czcoreshop.com,kte­rý se významnou měrou podílel od prvního dílu na této akci.

Co nabídne jedenáctá edice?

**Hardcore Operation (HCO) dostala novou grafiku a zároveň drží svůj koncept klubové párty,která přináší vždy něco nového do moravské metropole. Můžete se tak těšit na dvě samostatné stage, které nabídnou ucelený průřez toho nejžádanějšího na hard scéně v ČR. Nachystána bude jak hlavní stage s ozvučením od Vosa Sound System, tak i druhá stage s Frenchcore a hardtek hosty ozvučena známým severočeským sound systemem Badtekk.Hlavními headlinery jsou na hlavní stagei austrálský industrialový mág Tymon a český uptempo/terror producent Kurwastyle Project,který ČR zastupuje spolu s Hungry Beats na prestižních zahraničních festivalech.

Support však není žádná ohlodaná kost, proto zde dostali příležitost další djs a producenti z ČR, SR a Itálie. Těšit se tak můžete na nejtěžšího Raw hardstyle dje české scény Dj Freakse Warriora. Z českých djs pak industrialní Mephisto a bývalý hlavní promotér dj Skais. Slovenskou vůdčí postavu Fourtune Festivalu Dj Strange Position, italské dje The Maniak a v samostatném setu rezidenta slavné italské Number One dj Broken Brains.

Na druhé stagei se pak představí headlineři ve stylu Frenchcore a Hardtek. Hlavními vystupujícími jsou italský Ketanoise vs The Butchers dále pak japonský hardtek mág dj Tanukichi, support krom djs Badtekk sound system zajistí polská frenchcore djka Amarena,která bude mít premiéru v České Republice.

Předprodej na tuto párty běží na portálu www.czcoreshop.com

Autor:
Northstein


Züčastní seKomentáře