Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Schranz Machine

Rozhovor s Headlinerem Rough inc., Bia djz a časový line up!

Rozhovor s Headlinerem Rough inc., Bia djz a časový line up!

________Line UP________________ 20:00–21:30 KrTTek Vs John Dora 21:30–22:30 BlackFox 22:30–00:00 Warhead 00:00–02:00 Rough INC. 02:00–03:30 Warphil Vs ScHanzz 03:30–04:45 Lenzy 04:45–06:00 KesZ _____________­__________________

Ahoj nejprve by jsme ti chtěli poděkovat že jsi přijal naše pozvání na Schranz Machine party. A chtěli bysme se tě zeptat na pár otázek!

1)Jak dlouho hraješ na párty a jestli jde všechno tak jak má? 2)Chodíš na párty jako normální posluchač nebo jako Dj? 3)Jak to vidíš do budoucnosti.Začneš skládat svoji hudbu? 4)V ČR budeš hrát poprvé.Jak se pustíš do svého hraní? 5)Jak by jsi charakterizoval svůj styl mixu?A co tě vedlo k hraní na party? 6)Kde nejčastěji hraješ a kde tě můžeme slyšet kromě naší akce? 7)Jaké je prostředí na Maďarských párty? 8)Máš nějaký rituál předtím než vystoupíš? 9)Co by jsi vzkázal lidem co se chystají na Schranz Machine?

Ahoj Je to moje pocta se dostat do České Republiky! Slyšel jsem hodně dobrých zpráv o tom,jak je tady nejlepší pivo,překrásné ženy :P,krásné domy,Franz Kavka,přátelští a šílení party lidi takže…. Takže se těším hrozně moc!!!!

1)Dobrá otázka, haha. To záleží na mnoha věcech. Máme naši vlastní party edici „We Play Hard“ s BoneBreakers, a taky plno dalších akcí. Takže hlavně hraju tady okolo Slovenska ale když mi někdo zavolá, jdu rád kamkoli abych si zahrál. Normálně mám akci(párty) měsíčně, někdy víc, někdy míň. Na Slovensku hraju hardtechno ale v Maďarsku víc klasické pumpin klubové techno,deep techno nebo techno house. Takže jsem ve štastném postavení abych hrál na víc akcích.

2)Moje party kariéra začala když jsem byl malý party kluk, takže si myslím, pokud chceš být dobrej dj musíš navštívit akce, taky objevit chuť lidí, protože na party nehraju pro sebe. Rád navštěvuji hlavně malé party s rodinou atmosférou, nepreferuju velké. Jinak můžu potkat dobrý kámoše a pěkný holky… Mám několik oblíbených dj's mnoha stylů a když hrají, zkusím je nepropásnout. Bez akcí bych ztratil smysl života. Jsem totálně závyslej.

3)ahh, Budoucnost. Dělá mě to smutným, underground ,party jsou mín a mín populární a na velkých party a festivalech je tisíce lidí. Můj názor je,že underground je duší elektornické hudby, když underground zemře, elektronická hudba zemře taky. Tracky jsou mnohem víc komerční. To není dobré! Naštěstí jsou zde vždy nějací bojovníci kteří zkouší zůstat underground. Scény žijí. Vytvářím techno smyčky a tracky dřív než mi jednou chcípne počítač. Ztratil jsem všechen svůj materiál a z toho sem smutný, takový nikdy neudělám znovu. Minulý rok jsem s kamošama postavil zvukové studio. Ted mám hodně nápadů a skvělé technické prostředí, nástroje a další… abych začal znovu produkovat. Jsem si jistý že o mě uslyšíš v budoucnu.

4)Jsem s tím fakt štastnej! Miluju cestování a poznávání nových lidí, potkávání pěkných bab, hraní kde jsem nikdy nebyl.Udělám vše k vytvoření slovenských hardtechno fandů a sem si jistej že to bude skvělá party. Vím že slovenská scéna a kluby jsou docela dobré ale slyšel jsem jen pár věcí o tvé zemi. Máte skvelý DJs a fandy, skvělý klubový život, holky, holky a holky..Těším se že ukážu trochu maďarské příchuti v hudbě a paření!Rough Inc.přichází… česko připrav se!

5)Vždy jsem zkoušel hrát po svém, né ty samé tracky jako ostatní. Je mi blbě z toho když je tu populární track a ty to můžeš slyšet 20× jednu noc protože každej DJ to hraje. MilujI tvrdou hudbu, můžeš to taky cítit z mýho stylu. Moje banda the bonebreakers byla vytvořena s tímto konečným pohledem. Je to extrémní ne bežný. HrajI někdy hafo rychle, někdy ne ale většinou hraji kopancovou tvrdou hudbu. Neuslyšíš tu zpívat holky nebo moc melodie v mých setech. Nechal sem to pro jiné DJs haha. Dávám přednost decimujícím věcem, takže teď to bude zase tak. Když jsem začal navštěvovat partys koukal jsem na DJs jak hrajou a začal sbírat nahrávky.Rozpoznal sem to hodně brzo, protože někdo hraje blbě a někdo zase dobře. Myslel jsem že bych to mohl udělat líp a nehrát blbý tracky a tak přišla myšlenka nejen si hudbu užívat ale taky ji hrát. Později mi dalo hraní moc štěstí a síly než normální poslouchání a tancování takže sem začal hrát.Prvně jako začátačník ale teď jsem už docela populární takže nyní sem hlavní hvězda. Znamená to pro mě,že jsem na správné cestě k vytvoření partycrew, to mě taky dělá moc štastným!

6)Jak sem už řekl, mám skvělý propagující tým a organizujeme akce na Slovensku, Hlavně taky hrajI, když mi organizator zavolá tak jdu rád. Moje slovenská základna je v Metro klubu v Šale kde můj tým a já sídlíme. Jsme na to velice hrdí! Začal sem hrát techno a to je můj základní styl, hardtechno je druhý. Taky někdy hrajI v madarsku, takže hlídejte webovky, můj facebook a myspace, tady můžete najít různé info o akcích v budoucnu. V létě máme volno, mylsím že techno není moc festivalová hudba, je klubová, takže začneme opět na konci léta a uděláme nové akce v klubech i party.

7)Madarský akce jsou uplně jinačí než jinde,bohužel ne lepší. Mentalita je uplně jiná než na slovensku, lidi nejsou tak přátelský a ani holky, jasně že něco je fajn ale velikost je odlišná, je tu hafo dobrých maďrských umělců, ale lidi je moc neberou, např když djs hrajou tak on nebo ona mají projekt v hlavě jak a co hrát, takže nemaj rádi když opilej deš a ptáš se jich na tracky, DJs nejsou jukebox, ale to se může tady stát ale nechci mluvit jen o špatných věcech, jsou i hodně dobrý party a velmi milí lidi, mám fakt dobré zkušenosti jako party face a jako umělce.Hlavně na akcích venku – v přírodě

8. toto je moje nejoblíbenější otázka, co myslíš ? Jím brečící děti před mým setem neee Vlastně mám rituál, pořád mám pódiové zděšení před tím než hraju hehe, ale ted z toho že hraju špatně ale z technických problémů, zkouším se koncentrovat a dám si pití nebo cigaretu a dělám si můj set v hlavě, půl hodky před hraním jdu do backstage a udělám instalaci .. (pak někdy jednoduše pije lidskou krev )

9. Jsi připraven na české lidi na party ? dám ti co proto abys nezapomněl, budte připraveni ZLO přichází do Brna s nejlepšíma bonebrakeing trackama Děkuji Ti

[i]Ptala se Lolla a WarPhil ….[/i]

DJ ROUGH INC.

Vítejte v tajemném a překrásném světě Rough ince.Eviduje se pod Techno a Hardtechno.Hudba tepající na tanečním parketě jako tlukot srdce.Hudba která vypráví šokující příběhy nenasytným chtíčem.Rough inc se ukazuje v klubech v Madarsku nebo následně na Slovensku.dokonalé ze spontálním davem ,kteří se rovněž podílí,tak jako umělci podílející se kolem na parketě.Rough hrál s mnohými známými oblíbenými umělci s celého světa.Hraním začal v ranných letech technem a později hardtechnem.v roce 2009 se prosadil na brigádě v Bonebreakers týmu s jeho dobrým kamarádem djem Trezorem.Také začal s organizováním akcí na Slovensku.Také se stává rezidentem Metro klubu na Slovensku od roku 2009.

DJ LENZY

Narozen 1.2. 1987. Tento mladý dj je původem ze Slovenska.Jeho sety jsou velice energetické a plné rychlých agresivních hutných basů. Dokáže od začátku setu až do konce ztvrdšovat a udělat totální peklo.Mnohokrát to svými vystoupení dokázal. Díky tomu si získal mnoho fanoušků ,nejen u nás ,ale i třeba na Slovensku na akcích Pulzar nebo Techno Terror.Lenzy je také producent. Na CARMARAGE REC.nebo na Rakouském labelu Bloodworxx recordings či Badbrains rec. najdete jeho producentské počiny.Lenzyho tracky se také objevily v setech weichentechnikka ,Jasona Littla a také v setech madarského řezníka Trezora.Lenzy vlastní booking Tekkforce a zastupuje ho také Hardterror music booking. V Březnu roku 2009 dostává nabídku od svého kamaráda dje Tronica ,na členství v bookingu legendárního Slovenského klubu Metroclub.V červnu 2009 Lenzy dostává nabídku od mexického řezníka Yhunykxe do agentůry Muknauk.

JOHN DORA

O elektronickou taneční hudbu se začíná zajímat začátkem roku 2002, kdy se mu poprvé dostali do rukou první techno ukázky. Tato hudba ho natolik oslovila, že se jí začal věnovat naplno. Poslechem rádiových pořadů a dalších techno setů si rozšiřuje své hudební obzory a postupem času začíná navštěvovat párty na moravě i v čechách. Brzy se také rodí velká touha věnovat se technu i aktivně, postavit se za mixážní pult a bavit lidi svým uměním. Jeho sny se mu začínají plnit v roce 2006, kdy začíná hrát na prvních klubových akcích. Postupem času se stále zdokonaluje a vylepšuje svoji techniku mixu a skladbu setů. Koncem roku 2006 dosáhl dalšího posunu, kdy ho pod svá křídla bere agentura Brainwave Booking. Tu však po čase opouští a zakládá vlastní projekt TECHNOSPHERE, pod kterou pořádá klubové akce a začíná zastupovat české i slovenské DJs. V dalším roce s kamarádem a kolegou Noxem van Borgem rozjíždí společná hraní pod pseudonymem Storm Riders. Hudba John Dory se nese v duchu melodického groovy techna s výraznými basovými linkami. Mezi jeho nejoblíbenější producenty patří Axel Karakasis, Stephane Signore, Wehbba, Olivier Giacomotto, Hertz, DJ Murphy, Christian Fischer a další.

ScHanZz

Tento mladý DJ narozený ve Znojmě bydlel v Třebíči a nyní v Rousínově u Vyškova. Už na základní škole se zajímal o elektronickou hudbu. Začínal na stylech jako jsou trance, elektro a klasické techno. Po nějaké době si pořizuje mixážní program na svůj PC, ale po chvíli mu to přestává stačit, a proto se rozhodl pro koupi opravdového mixpultu a gramců které později rozšířil ještě o cd player. Ze začátku hrál techno, to se snažil hrát rychleji, ale některé desky vyznívaly zajímavě až vtipně. Proto přešel na jemu bližší styl hardtechno, kterému se věnuje dodnes a nabírá vlastní směr co se stylu mixu týká, mnozí si už všimli že hraje trošku jinak, ale právě to dělá jeho vystoupení zajímavější a určitě ne horší. Věnuje se i pořádání akcí pod názvem Overlord. Na této akci si už zahrálo spousta známích jmen jako třeba Sepromatiq, Hogar, Scorn, Nois, Golpe a další. Nebrání se ani ve výpomoci s uspořádáním akce. Jak se říká, je pro každou špatnost

KesZ

KESZ – ke schranzu ho dostala svým vystoupením na Apokalypse 23 v červnu 2005 v Brně německá schranz ikona Sven Wittekind. Poté nakoupil gramofony, mix a první desky, které se už nesly v duchu rychlého hardtechna, u kterého zůstal dodnes. Na konci roku 2006 se seznámil s pražskými dji Tschikkem a Lintechem a dostal se pod booking Schranzproject. SP během roku 2007 uspořádal mnoho povedených akcí, hlavně série SUN ( Schranz Unites Nations), SchranzMania a další. Na začátku roku 2008 SP jako takový zaniká a formuje se nová agentura S.P.A ( Schranz Promo Agency), která má pro tento rok velmi smělé plány. V současné době dostává KESZ pozvání na spoustu akcí po celé ČR a můžete ho tak vidět a slyšet skoro každý pátek na nějaké větší či menší akci. Od půlky roku 2007 pořádá se svým kolegou Blackem pravidelnou techno night Groove Beat v klubu Mlejn v Sadové a její „tvrdší“ odnož SchranzMania. V listopadu 2008 převzal od Lintecha vedení agentury S.P.A se kterou plánuje oživit HT scénu v ČR. Také se v dnešní době snaží o vlastní produkci hardtechna, stylu, který ho uchvátil a nakonec pohltil. Jeho sety se pohybují okolo 160 BPM, desky, které vybírá, vás nejdřív uvolní svými pronikavými melodiemi a nakonec vám rozdrtí všechny kosti v těle svým hutným beatem. Dnes ho velmi oslovuje jihoamerické hardtechno od producentů Buchecha, Alex TB, Marcio M., Motomorfoses atd ---- takže svůj styl by dnes mohl charakterizovat jako „HAPPY FU(N)KY HARDTECHNO“ Mezi jeho oblíbené djs a producenty patří: Alex TB, Buchecha, Motomorfoses, Chor, Leon KB, Marcio M., Sepromatiq, Sven Wittekind, Arcane, Buchecha, Viper XXL či FL-X.

ST aka KrTTeK

O taneční hudbu se zajímám od roku 2000, aktivním DJem jsem se stal v roce 2003. Od té doby hraji po malých klubech v Jižních Čechách, nyní i v Brně. Na přelomu let 2005 a 2006 jsem byl společně s DJ Commanderem a DK-Michaelem rezidentem dnes již zaniklého klubu Nuclear v Jindřichově Hradci. Nyní se podílím na pořádání festivalu Stodola a úzce spolupracuji s Brněnským klubem Trix.

WarPhil

Psalo se datum 19.12.1990 a na svět přišel chlapec jménem Filip Jůza.Už od malička se chtěl věnovat elektronické hudbě.Od roku 2005 se seznamuje s technikou a vším co k tomu patří..Na vánoce od ježíška dostává gramce a mix pult a začíná hrát.Seznamuje se se styly electro a funky techno,ale to mu příliš nevyhovuje.Po návštěve nesmrtelné akce Apokalypsa je mu jasný že to co mu dává energii mixu je Schranz neboli Hard-Techno.Přes léto hrává v clubech na Brněnské přehradě,poté je pozván na jeho první akci do Hrušovan u Brna.Nic mu tedy nebrání se do toho pořádně opřít.Začal promovat svoji akci po Brněnské metropole s názvem Schranz Machine,která bude mít úspěšné třetí pokračování. Zahrál si po boku djs jako je například Rough Inc.,Lenzy,Ho­gar,Sepromatiq,Gol­pe,CZScream,No­is,WarHead a dalšíí. Jeho nejoblíbenější interpreti :Swen Wittekind , Killswitch vs Reset , Alex TB ,Buchecha, Greg Notill atd.

Schranz Machine

Po dlouhé pauze přes prázdniny nadešel opět čas udělat třetí pokračovaní Schranz Machine. Jako obvykle kdo nám odpálí start akce jsou místní rezidenti,kteří se pokusí vám naporcovat něco nového svým versus setem a vokálním technem John Dora vs. KrTTeK.Dále naše pozvání přijal s otevřenou náručí dj Black Fox ,který definuje speciál old school set. Po úspěšném minulém dílu,kterému jste dodali správnou atmosféru jsme se rozhodli že vám představíme hvězdu na,kterou jen tak nezapomenete v České republice se ukáže poprvé.Dj ,který je svým hraním znám po celém Maďarsku i Slovensku.Re­zident klubu Metro Šala.Posel bookingu Bonebreakers.Vyz­navač tvrdých beatů a razantní rychlosti,dj hrající Techno a Hardtechno Mistr z dalekého Maďarska ROUGH INC. Další,který si s potěšením zahraje svůj energy set zástupce Amerického bookingu muknauk,Dj a producent ,jehož tracky hraje například legendární Jason Little.Je znám svou rychlosti tvrdých tracků dj LENZY.Aby toho nebylo málo tak tu pro vás máme ještě jedno zahraniční číslo. Zavítá k nám i podpora ze Slovenských krajů další zástupce stáje muknauk dj WARHEAD. Promotér téhle akce a jeho kamarád se spojili,aby vám ukázali show za gramcema. Máme pro vás nachystaný nejprvotřídnější Hard-techínko co je k dispozici dj WarPhil vs ScHanZz aka SERIAL KILLERS.A poslední smrtelník,který bude uzavírat line-up,jenž si své sety prokládá tučnou porcí funky Hard-Technem.Je vedoucím a zároveň členem bookingu s.p.a, dj KesZ.

Autor:
Golpe

Komentáře

Skais Po 7.září 2009 18:23
To jste měli napsat do specialit, že tam bude striptýz :-D
WarPhil Po 7.září 2009 16:04
Clubber Út 8.září 2009 12:50
A nějaký fotky bez cenzury nejsou??:-D
__S0niC__ Po 7.září 2009 15:45
a budou naky fotky??? hlaste se co kdo fotil tocil :-) cokoliv :)
babySharon Ne 6.září 2009 21:35
Kristepane, co se tam dělo:D:D ? ... tam to muselo vypadat, jak tu čtu ty komentáře:D:D
Clubber Po 7.září 2009 12:40
No jen takovy menší orgie uprostřed parketu při setu Roughe:-D
Golpe Po 7.září 2009 14:52
Co konkretně?:D
WarPhil Po 7.září 2009 16:06
kouřeníčko a olizování kulek ... :D njn porna akce
ScHanzz Po 7.září 2009 18:18
hehe, jak kazdej hned chce vedet :-D
MAikisqo Pá 4.prosinec 2009 20:39
Mám natočenej i ten sex ale nemůžu to uweřejnit xD
Northstein So 5.prosinec 2009 17:23
To je to takova podpultovka jo?:-)Tak prodat na freevideo ne?:-))
ScHanzz So 5.prosinec 2009 21:56
no bylo by to zaujimave :D
Northstein Ne 6.prosinec 2009 14:59
skais Slunce, schranz a erotika.:-) Ale to chce profiky, takže Silvia Saint a Rosenberg při hlavním djovi.:-)
skais Ne 6.prosinec 2009 13:45
Nor: :-D docela už depresivní tak tam maj holky na uvolnění :-D
Northstein Ne 6.prosinec 2009 02:46
Tak to už rovnou pozvat RTC ty mají toho černocha a minimalně dvě krásky chodí při vystoupení nahe po podiu.:-))www.youtube.com/watch?v=5s12uJ…
Po 7.září 2009 15:04
no prej kouřeníčko...jistě to nevím, přijel sem později :-D
Michele_Gianni Po 7.září 2009 15:13
kdo s kým?:))
__S0niC__ Po 7.září 2009 15:32
jezisi :D vy ste zvedavi :-D :-D si pockyte na fotky videa a tak .D
kachna Pá 11.září 2009 07:23
jezis snad radsi ani ne))
Lenzy Ne 6.září 2009 20:41
Jako zažil sem hafo party ,ale tohle sem ještě neviděl!!!!! porno party.brut mejdan.
Northstein Po 7.září 2009 20:45
Tak příště řeknem Robertovi. Sakra to musel byt nater. No neni nad to sukat do rytmu schranzu.:-)
Po 7.září 2009 22:31
:-D
__S0niC__ Po 7.září 2009 01:23
ponekud xD
ScHanzz Ne 6.září 2009 20:59
Heh, jono, na to asi dlouho nikdo nezapomene :-D
Kocka Ne 6.září 2009 19:09
včera luxusní večírek se vším všudy:)...a výkony DJs jakože brutální těším se na další pokračování!
Clubber Ne 6.září 2009 15:31
Lidííí, to byla jaká šílená párty:-D Kdo byl tak ví....hehe...Jinak headlineři předvedli parádní sety, pěkně to tam rozbili!!!;)
__S0niC__ Ne 6.září 2009 16:14
hihihihi....... se vsim sudy myslim :-D
WarPhil Ne 6.září 2009 11:51
AKCE ZA MOC CO JINEHO RICT SNAD E OPET UVIDEME NA SCHRANZ MACHINE 4 SEE YOU LATER :-) díky všem účastníkům poklona a ty btw lenzy s Roughtem a warheadem uz nikdy víc palbaaaaaaaaaaaaaaaaaaa klucíííííííííííííííííííííííí
ScHanzz Ne 6.září 2009 20:01
Jo, byl to opravdu hodne vyvedenej mejdanek
__S0niC__ Ne 6.září 2009 16:21
chudak rought .... :( ... to si to ti exoti nemohli nechat na potom? :(
_S_ Ne 6.září 2009 17:13
a co se stalo?
Clubber Ne 6.září 2009 17:56
nejdřiv nějaky problem s levym reprakem, ale to se vyřešilo....pak mu haluzil noťák myslim....a do třetice se mu vylilo pivko na kontroler, ale přežil;)
WarPhil So 5.září 2009 17:13
tak už jenom pár úprav a už je to tady... Ve 20:00 začne peklo..Mám nemilou zprávu Black Fox se svým old school setem nedojede protože si užívá dovolené v Chorvatsku.:D
Frey Ne 6.září 2009 14:03
ty jeho výmluvy známe + ten jeho old school set :D:D:D
ScHanzz Čt 3.září 2009 08:29
tak uz se to blizi jak zamlada, to bude mela hned po prazdninach :)
__S0niC__ Čt 3.září 2009 15:21
:(
ScHanzz Čt 3.září 2009 15:50
??
WarPhil St 2.září 2009 15:12
a pro monsterbeat klidne dostanes vipko ale potrebuju jmeno a budes fotit sam???
ervin Po 31.srpen 2009 02:42
dostane monsterbeat.cz fotopas od poradatele??
Garden Čt 27.srpen 2009 12:36
:-)..uz se tesiiim..:-)...jen mala otazka..je to 4.9. nebo 5.9....kazdy povida neco ineho..tak at tam sem presne :D
__S0niC__ Čt 27.srpen 2009 13:10
5.ho.... jinac takovou streku se potahnes jo? hahah :D sakra tak nwm jestli je spravny rozhodnuti - Muzejka xD
WarPhil St 2.září 2009 15:11
S0niC prejze nedojedes nebo co jsem to slysel takovej parmen a nezucasni se ???!!!
__S0niC__ St 2.září 2009 15:30
ktera drbna povidala? :-D
Garden Čt 27.srpen 2009 16:56
pateho ok...to je sobota..:-)...snad to nejak zvaldnu..mam nakou oslavu jeste....ale budu se snazit!!::-)))
Lenzoš Út 25.srpen 2009 00:57
Rough to je týpek :) naloží vám :)
WarPhil Po 24.srpen 2009 18:52
Tak rozhovor mame bio dj taky line-up víte?!takže tedka uz chybi jenom to aby jsme tam byli.Doufám že dojdete podpořit Rough Ince...:) see you
Clubber Po 27.červenec 2009 11:48
Ten vstup nějakej drahej ne??:-D Stoji uplně stejně jako HT provincie a to tam bude Hammond...ale stejně asi dojdu, slibil sem to Roughovi:-D
WarPhil St 22.červenec 2009 11:31
Plaká ty budou budou e vylepovat po Brně. A akce je v Brně v klubu Muzejka nějak mě uniklo to dostat na flyer za to se omlouvám :-) lidí dorazí a jestly ne je to jenom naše :-)
ScHanzz St 22.červenec 2009 15:59
heh, to jo no, ale to by asi nebylo uplne ok, dyz by bylo vic DJs jak navstevniku :D
babySharon St 26.srpen 2009 20:18
:D:D...takových axí sme taky pár zažili:))....ae tak-zas tak špatný to ve finále nebylo;D;D:D:D.....
ScHanzz St 26.srpen 2009 21:53
hehe, no tak se nechame prekvapit :D
fejmus Út 21.červenec 2009 09:12
kde se to kona?
fejmus Út 21.červenec 2009 09:14
hmm, Brno.. :((
__S0niC__ Út 21.červenec 2009 07:53
budou ňaký plakáty nebo bylo neco na minuly dile? potreboval bych nutne do pokojicku
__S0niC__ Út 21.červenec 2009 07:50
hey yóoo.... sem mile překvapenen.. wohoouu !!! jen doufam ze prijdou lidi, predchozi dile byly wohoouu :-*
shaekar Út 21.červenec 2009 02:33
konečně žadnej čajček, ale pěkně silný kakao
__S0niC__ Út 21.červenec 2009 07:48
a co takhle ten track od toho morisa b? :D
ScHanzz Út 21.červenec 2009 07:25
dojedes se mrknout?
WAL_DE_MORD Po 24.srpen 2009 21:00
heh doufam ze je on taky pripravenej na nas = D
Schranz_lord Ne 30.srpen 2009 18:15
Jde se TEPAT! :D
__ Ne 30.srpen 2009 23:37
bez pochybne