Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

VIVA La PECA!

Na vědomost se všem dává, že sklepení Disko Mlejna v Sadové zažije opět narozeninovou oslavu

VIVA LA PECA IV.

Na vědomost se všem dává, že sklepení Disko Mlejna v Sadové zažije opět narozeninovou oslavu. Nebude to ovšem oslava ledajaká, bude to party plná neaktuálnějšího trendu různých stylů taneční hudby, o kterou se pro Vás postará oslavenec Dj Peca!

O co, že tu vlastně kráčí? Každý si přijde na své, pokud uznáváte styly typu Minimal, House, Techno a v neposlední řadě Schranz. Viva la Peca, to je mejdan, kde Vám setíky namíchají pouze jen Ti nejpovolanější. Bude to prostě jíízdáá!

Na koho se můžeme těšit? Takže v první řadě na člověka, jenž si toho odehrál opravdu hodně. Vystupoval i na akcích typu Apokalypsa, Pig fest open air, Summer Session a Summer of love, tzn. že VIVA LA PECA bude mít o dobrou zábavu postaráno. Ve svém multistylovém představení se Vám předvede CZscream a ke společnému vystoupení si přiveze i kolegu Cubeho!

Jedeme dál. Do you like bass? Do you like motherf*cking bass in your face? Dámy a pánové, velcí i malí, mladí i staří, tlustí i tencí, těšte se na energické techno s prvky tribalu a funky v podání čím dál více oblíbenější Djane Calbee. To bude stát za to!

Za gramofony se objeví i chlápek, jemuž v žilách koluje pure techno. Bude to staré dobré techno, jaké máte rádi. Těšit se můžete na čistě vybroušený mix, na rychlost a nekompromisnost. Dalším gratulantem je častolovický Dj Head!

Myslíte, že je to vše? Tak to ani náhodou! Akce tohoto typu musí mít i speciální začátek. O ten se postará člověk, který má na svědomí i takovou akci jako je Satelite! Už víte o koho jde? Ještě ne? Na svých akcích si zahrál vedle jmen, jako jsou třeba Mario Ranieri, Sepromatiq nebo Arcane. No jasně, vždyť to je přece Kokino :-)

Koho, že tu ještě máme? DJ, kterého v Sadové asi nemusíme představovat. Duchovní otec Schranzmanie, spolupořadatel Groove beat, východočeský hardtechno expres, řezník a vegetarián v jedné osobě,… to nemůže být nikdo jiný, než-li Kesz!

Samozřejmostí je i B-day set oslavence! Dj Peca se na Vás sice u baru bude usmívat a povídat si s Vámi, je ochoten dokonce i přijímat dary, panáky a pusinky, ale až se postaví za mixák, tak Vám rozdrtí kosti v těle neskutečným schranzem!

Tak co vy na to? Peca slaví narozky a Vy můžete být při tom! Bude se zpívat, tancovat a pít, bude to mejdan, na který se nezapomíná. Tohle si prostě nejde nechat ujít, takže see ya tam :-)

Autor:
Golpe

Komentáře

Lenzy Pá 30.duben 2010 02:06
Peca rockxxx!!!!
Northstein Út 27.duben 2010 12:55
No snad tam nebudou zas ty 15tiletý discoslečny pohupující se jak svazanej v pytli a tvářící se děsně důležitě a tvrdě.:-)))))
Út 27.duben 2010 15:53
rovnou říkám - s tím počítej :D
Northstein St 28.duben 2010 23:30
Ale roztahnout nohy moc neuměj anebo to už na ně já neumim.:-)))