Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

DnB 4

LINE UP

LINE UP

DNB Stage :

20:00 – Lalowski 22:30 – W23 00:00 – Bifidus Aktif 01:30 – Rudeboy 03:00 – Swesh Fresh

Techno Stage : 20:00 – Head 21:30 – 2Takt 00:30 – Peca 02:00 – Tochy 03:30 – La Pesco

DNB 4

Všichni fandové zlámaných i rovných beatů jásají nadšením! Akce s názvem DNB se velkolepě vrací.

Čtvrtý díl Vaší oblíbené klubovky mění místo působení. Tentokrát společně zapaříme 4. prosince 2010 v krásných prostorách MUSIC HALL Černíkovice!

Luxusní místo zasluhuje i luxusní line up! Na dvou stagích Vás rozparádí 10 výborných Djů. Pojďme si je představit.:

Headliner hlavní DnB stage je sám BIFIDUS AKTIF!

Za své DJské působení procestoval velkou část Čech a Slovenska a zahrál si i po boku několika světových DJských es. Ve svých setech dává přednost modernímu tanečnímu zvuku, který kombinuje s liquid funkem i tech stepem. V jeho bagu ovšem nechybí ani zasněné, atmosferické a deep tracky.

Naše pozvání přijal i RUDEBOY!

Rudeboy roztáčí zlámané desky od přelomu let 2004/2005. Brzy po experimentálních začátcích si našel „svůj“ styl a v jeho setech tak můžete slyšet převážně ‚inteligentní‘, funky a deep tracky. Nebojí se však sáhnout do bagu i pro tvrdší produkci nebo dokonce taneční hitovky.

Vlítne na Vás i W23 DJ

W23 aka Double You to Free je jedním z nejenergičtějších DJs dnešní scény. Jeho sety jsou nabité obrovským nábojem pozorovatelným nejen u servírované hudby, ale i vlastním projevem a velice osobitým pojetím DJingu, při kterém klade obrovský důraz na propojení a vlastní komunikaci s publikem. Na každé party od nejmenších klubovek po festivaly má téměř každý návštěvník pocit, jako by W23 znal osobně od první minuty jeho výstupu a on jej přitom stejně jako utržené kolo od vozu překvapuje nečekanými tracky a svéráznými až krkolomnými mixy.

W23 se vyznačuje jako člověk nespoutaného stylového rozpětí a velkého hudebního rozhledu. Přestože se profiluje zejména jako DNB DJ, v jeho setech slyšíme hodně reggae, dancehallu, hiphopu a popu ale i stopy jazzu, swingu, rocknrollu, vážné hudby a snad i folku a country.

V poslední době můžeme W23 slyšet hrát sety od reggae a dancehallu přes dnb, jungle a raggajungle až po old school disco a punk.

V osobní sbírce hudby W23 nalezneme neskutečný mix snad všech hudebních žánrů, které si dokážeme představit. Sám o sobě říká, že prostě miluje hudbu a to bez jakékoli hranice či omezení. Jediné, co jej zajímá je energie, která je z ní cítit.

Dále se Vám představí Swesh Fresh, který se vypracoval v jednoho z předních aktivně hrajících djs ve východních čechách a LALOWSKI, jenž Vámi nechá proudit různé odnože drumandbassu.

Techno stage budou reprezentovat borci z projektu DVOJTAKT aka Luckie & Petr Eco.

Oba začínali s hraním v r. 2000 a zahráli si do dnes po boku jmen světového formátu (Takaaki Itoh, Space DJz, Jay Cortez, Ade Fenton, User, Ed Rush, Aphrodite) i s mnoha desítkami českých a slovenských djů.

V současnosti uslyšíte v jejich 2TAKTových setech zcela nový proud funky i atmosferického tech-house s prvky minimalu, elektra, ale i deepu.

Spolu s djs Jannisem a Vaczechem tvoří Cosmic beats system. Tato crew proslula především pořádáním mnoha párty ve Východních Čechách. Mezi jejich hlavní počiny patří pořádání festivalu Drumska, Meadow Open Air, rezidentura proslulého OK klubu ve Svitavách, série halových párty Handshake, Regional Djs a hraní na spoustě klubových nocí.

Desky roztočí i rezidentní duo mejdanu DNB. Těší se na Vás stále oslnivější hvězda Peca a nekompromisní techno matador Head.

Line up dále doplní svým vystoupením oblíbený La Pesco a svitavský Dj Tochy.

No lidičky, to zas bude kultúra :-) Skvělé sety, spousta pití, světel, videa, krásný atmosféry a tance. Je to jasný, v kalendáři už mám zvýrazněnej datum 4. prosince 2010, kdy zamířím na DNB do MUSIC HALL Černíkovice.

Autor:
Golpe

Komentáře