Chat

Přihlásit
Registrovat
přihlásit přes Facebook

Bash Beats - Golpe B-day madness

Související

David Moleon premiérově v České republice!

Bash Beats – Golpe B-day madness

Po úspěšné narozeninové party v Pražském klubu GOX tu máme další rok. Golpe oslaví své čtvrt století a proto si pozval dva zahraniční hosty, kteří jsou momentálně jedni z nejuznávanějších ve svých oborech. Pro tuto událost zvolil město nejlepšího českého piva Plzeň a prostory klubu Watt, kde mají kvalitní silný zvuk se světelným parkem, lasery a samo sebou přívětivé ceny na baru.
Již po několikáté k nám zavítá německý blázen za mixem v pravém slova smyslu, který si svojí premiéru u nás odbil již před více než 5 lety na brněnské apokalypse. Poté účinkoval víceméně pouze jen na moravské straně České republiky a pouze jednou v Čechách na oblíbeném letním festivalu Summer Session.
Tobias Lüke aka OBI nám doveze plno novinek, včetně jeho nového nastavení pro hraní s dotykovými efektory a dalšími novinkami, které nyní využívá pro své hraní a nám se v tomto novém obleku představí poprvé rovnou ve dvou hodinovém setu.


Již řadu let u nás žádaný a stále ne a ne ho někdo pozvat do České republiky či k Slovenským bratrům. Jeho styl groovy techna je oblíbený po celém světě a málo kdo z techno scény tohoto charismatického španělského matadora nepozná, hlavně díky jeho energické produkci. David Moleón, který pochází ze slunečné španělské Granady je DJ a producent s 11-ti letou zkušeností na zádech. David se objevil na mnoha nejprestižnějších akcích ve Španělsku a Portugalsku či ve Slovinsku, Itálii a Belgii, kde pokaždé sklidil nevídané úspěchy.
Zde si můžete podívat na interview společně se dvou hodinovým setem z Itálie.
Dále není potřeba příliš nějak představovat místní dje, jelikož tato garda je tu vcelku známá s dobrou pověstí, že se vždy během jejich setu bavíte a jen tak nezastavíte. Jihočeský Steen, kterého znáte z dvojic Spriakos & Steen nebo Steen & The Keeper, tentokrát pouze v sólovém setu, speciálně pro tuto akci. Velmi oblíbená dvojice z Plzně nemůže na tomto narozeninovém mecheche samozřejmě chybět, Jamal Djs aka Jacker & Malda. Přažský CZScream ve svém nadupaném techno setu a taky nebude chybět set od oslavence Golpeho. Doufáme, že jsme Vás alespoň maličko potěšili tímto večírkem a doufáme, že se sejdeme v dobrém oddílu, aby jsme si to společně užili :-)
17.2.2012 – WATT club – Plzeň

Americká 14 – 200czk

TOBIAS LÜKE AKA OBI – DE
DAVID MOLEON – ESP
Golpe
Steen
Jamal Djs
CZScream

Autor:
Golpe


Züčastní se

Oldrich Koci
Oldrich Koci
Jarda
Jarda
(CZ/Eilonwy
(CZ/Eilonwy
Clubber
Clubber


Komentáře